Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Чому ми спимо?

  Чому ми спимо? Цікаві факти · lesya · 17.09.2010 10:03

  Американські вчені Вашингтонського університету знайшли пояснення механізму, що забезпечує та зумовлює зміну стану бадьорості мозку на стан спокою. Опираючись на відкриті раніше факти та існуючі теорії, дослідники нещодавно встановили, що мозок людини в момент бадьорості виробляє речовини, які згодом дозволяють заснути. Однак до цього часу нерозв’язаним залишалося питання стосовно того, що саме спонукає «сонні» ферменти до дії.


 • Мусульманкам заборонять приховувати обличчя

  Мусульманкам заборонять приховувати обличчя Цікаві факти · lesya · 17.09.2010 09:51

  Через півроку на вулицях Франції буде заборонено з'являтися в паранджі. Закон про заборону мусульманського одягу, що приховує обличчя жінки, був ухвалений верхньою палатою парламенту країни та стосуватиметься не лише місцевих мешканок, але й туристок з ісламських країн.


 • Космічна екскурсія стає реальністю

  Космічна екскурсія стає реальністю Техніка · lesya · 17.09.2010 09:34

  Компанія Boeing повідомила про укладання угоди з американською фірмою Space Adventures, що забезпечує спільну діяльність названих компаній в процесі організації космічних подорожей для туристів


 • Брюки да галстуки, модная одежда 2011

  Брюки да галстуки, модная одежда 2011 Суспільство · kseniya_www · 16.09.2010 16:44

  Вы думаете, что галстуки - это признак консерватизма? Отчасти да, но только в том случае, если вы надеваете консервативный, строгий костюм, такую же рубашку и обувь. В других же случаях галстук является той деталью, которая играет фундаментальную роль в формировании вашего стиля. Этот небольшой элемент одежды одним из первых притягивает на себя внимание и может немало рассказать о своём хозяине. В первую очередь хотя бы, стильный он или нет. Если галстук подобран удачно и отличено сочетается со всей остальной одетой одеждой, то можно с уверенностью сказать, что его надел стильный мужчина.


 • Від пива до... раку

  Від пива до... раку Краса і здоров'я · lesya · 16.09.2010 14:46

  Вчені з'ясували, що шанувальники та шанувальниці пива в кілька разів частіше страждають онкологічними захворюваннями травної системи. Відомо, що вживання цього хмільного напою у великих кількостях призводить до утворення так званого пивного живота. В результаті дослідження, проведеного фахівцями, виявилося, що кожен зайвий сантиметр в районі талії підвищує ризик виникнення смертельно небезпечної хвороби на 3%. Окрім того, нещодавно стало відомо, що на схильність до захворювання впливає зайва вага.


 • Діти вміють іронізувати

  Діти вміють іронізувати Життя · lesya · 16.09.2010 14:09

  Результати досліджень вчених Монреальського університету, опубліковані виданням British Journal of Developmental Psychology, стверджують, ніби діти у віці 4 років можуть розуміти та застосовувати іронію, що суттєво вплине на характер спілкування батьків та дітей в сім'ї.


 • Посічене волосся можна відновити

  Посічене волосся можна відновити Краса і здоров'я · lesya · 16.09.2010 13:05

  Посічені кінчики волосся – чи не найдокучливіша проблема молодих дівчат. Пошкоджене волосся легко ламається, плутається та виглядає тьмяним.


 • Вибір жінок: тестостерон чи кортизол?

  Вибір жінок: тестостерон чи кортизол? Медицина · lesya · 16.09.2010 10:13

  Шотландські вчені запропонували біологічне пояснення жіночому вибору чоловіків спокійних та зібраних.Дослідження цієї теми зазвичай не виходить за межі наукових маніпулювань теорією тестостерону. Відомо, що саме цей гормон сприяє формуванню так званих мужніх рис обличчя, які, як правило, асоціюються з міцним здоров'ям.


 • Новий байк фірми Honda

  Новий байк фірми Honda Авто-мото · lesya · 16.09.2010 09:47

  Японська компанія Honda незабаром представить на огляд публіки мотоцикл класу Dual-Sport, який стане безпосереднім конкурентом Ducati Multistrada і BMW R1200GS – своєрідного законодавця мод в даній площині ринку.


 • Позбавитися вугрів легко

  Позбавитися вугрів легко Краса і здоров'я · lesya · 16.09.2010 09:27

  Вугрі вважаються косметичним дефектом шкіри не лише в період загострення хвороби, але й після одужання, адже на їхньому місці можуть залишитися помітні рубці та пігментні плями. Щоб цього не сталося, потрібно вчасно розпочати лікування недоліків. Доцільним буде звернення до косметолога, адже більшість салонів оснащена сучасним обладнанням, завдяки використанню якого вугрі з обличчя зникають швидко та безслідно.


Всього 10394 на 1040 сторінках