Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Інтерпретація образу вампіра сучасною культурою

  Інтерпретація образу вампіра сучасною культурою Культура · lesya · 22.09.2010 11:27

  Останнім часом спостерігається стрімке зростання популярності образу вампірів у сучасній поп-культурі. Що ж зумовило таку популярність? Можливо, образ вампіра є метафорою чогось важливого - релігії, політики або сексуальних відносин? А може, ця тенденція зумовлена іншими, на перший погляд непомітними, причинами? На ці запитання намагається дати відповідь багато спеціалістів. Серед них і західний експерт Уейн Йен, викладач прикладної етики, що опублiкував низку робіт, присвячених філософському підґрунтю вампірів у сучасній культурі.


 • Молоді журналісти знову сідають за парти

  Молоді журналісти знову сідають за парти Освіта · lesya · 22.09.2010 11:14

  В журналістів всього світу знову з’явилася можливість навчатися в магістратурі International Media Studies. Магістерська програма International Media Studies (IMS) - це спільний проект медіакомпанії Deutsche Welle, Боннського університету та Вищої технічної школи округу Рейн-Зіг. На початку вересня до навчання приступив новий - другий по порядку - потік студентів.


 • Супербактерія встигла налякати весь світ

  Супербактерія встигла налякати весь світ Медицина · lesya · 22.09.2010 10:55

  Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила світові про нову загрозу – появу бактерії з геном NDM-1, здатної розщеплювати всі існуючі антибіотики й тому майже невразливої. З приводу її розповсюдження в світі ВООЗ оголосила високу ступінь тривоги. ЗМІ охрестили новий феномен супербактерією або суперінфектом. Втім, експерти передбачали її появу давно – останнім часом віруси й бактерії дедалі частіше стають стійкими до антибіотиків, й лікарі серйозно та, на жаль, небезпідставно стривожені тим, що ця група ліків себе вичерпала - пора шукати їм заміну. Супербактерія NDM-1 вже встигла налякати весь світ.


 • Торгівля тілом во ім'я богині

  Торгівля тілом во ім'я богині Культура · lesya · 22.09.2010 10:44

  Не зважаючи на те, що в 1988 році індійську традицію девадасі - храмової проституції - визнали незаконною, вона, як і раніше, поширена на півдні Індії. Про це в інтерв'ю The Independent розповіла колишня журналістка видання Сара Херріс, що зняла 4-серійний документальний фільм "Повії бога". У фільмі йдеться про дівчат, ще з дитинства присвячених індуїстській богині Девадасі, які протягом життя змушені торгувати власним тілом. За словами Херріс, єдине, що змінилося після виходу в 1988 році заборони культу девадасі,- це те, що церемонії посвячення стали проводитися таємно.


 • Улюбленим джинсам - понад три сотні років?

  Улюбленим джинсам - понад три сотні років? Цікаві факти · lesya · 22.09.2010 10:31

  Десять картин невідомого італійського художника XVII століття, зібраних з різних колекцій в Італії та США, нещодавно виставили в Galerie Canesso в Парижі. Публіка вже встигла охрестити їхнього автора «майстром блакитних джинсів». На картинах зображені бідняки, одяг яких виготовлений з тканини, що структурою та виглядом дуже нагадує джинсову матерію.


 • Повернення душі: реальний факт чи вигадка?

  Повернення душі: реальний факт чи вигадка? Медицина · lesya · 22.09.2010 10:21

  До цього часу вчені не могли знайти наукового обґрунтування явищу повернення душі померлої людини до власного тіла в перші хвилини після смерті. Намагаючись розв’язати це питання, дослідник Джонатан Лік провів електроенцефалограму вмираючих пацієнтів, яка виявила значний підйом електричної активності перед самою смертю. Вчені вважають, що цей підйом міг бути причиною передсмертних переживань - загадкового медичного феномена, описаного людьми, що пережили клінічну смерть, - приміром, яскраве сяйво, що огортає людину, або ж ширяння над власним тілом.


 • Неохайність - психічне захворювання

  Неохайність - психічне захворювання Суспільство · lesya · 22.09.2010 10:08

  Німецькі фахівці впевнені, що неохайність - психічне захворювання. Вони навіть придумали спеціальний термін "синдром Мессі", що походить від англійського слова messy - безладний, брудний. За підрахунками експертів, людей, що страждають цим незвичним захворюванням, в Німеччині, щонайменше, два мільйони.


 • Чого хочуть чоловіки?

  Чого хочуть чоловіки? Суспільство · lesya · 22.09.2010 09:59

  Психологи Техаського університету (США) дослідили, що справжні наміри чоловіків можна визначити, не заглиблюючись у внутрішній світ. Достатньо поверхневого огляду міміки, жестів та поведінки. За словами вчених, погляд молодої особи, спрямований при зустрічі на постать дівчини, є яскравим свідченням зацікавлення лише в швидкоплинних, нетривких взаєминах; якщо ж чоловік розглядає обличчя співрозмовниці, то це означатиме цілком протилежне – бажання міцних, тривалих стосунків.


 • В Бутані виявили високогірну популяцію тигрів

  В Бутані виявили високогірну популяцію тигрів Природа · lesya · 21.09.2010 12:12

  Знімальна група Бі-бі-сі виявила в Бутані популяцію тигрів, існування яких до цього часу ставилося під сумнів: так, хоча б якогось наукового обґрунтування цьому факту не було, а покладатися на численні зауваження місцевих мешканців вчені не наважувалися. Відомий дослідник тигрів Алан Рабіновіц, що працював разом з журналістами Бі-бі-сі, давно підозрював, що тигри можуть жити на великій висоті, однак з цього приводу в нього не було переконливих доказів. То ж вчений опирався виключно на свідчення мешканців гімалайських сіл, які розповідали про тигрів, що живуть на висоті до 4 тис. метрів.


 • Храми на місці сміттєзвалища

  Храми на місці сміттєзвалища Події у світі · lesya · 21.09.2010 11:53

  На півночі Перу археологи виявили руїни двох старовинних храмів, вік яких сягає більше чотирьох тисяч років. На місці знахідки до недавнього часу було сміттєзвалище. Розпочавши розкопки, вчені разом із місцевими мешканцями, що виявили бажання допомогти групі археологів, майже одразу віднайшли рештки стін, збудованих з гігантських каменів, вагою до 200 кілограмів.


Всього 10394 на 1040 сторінках