Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Хижачка Багамських островів

  Хижачка Багамських островів Події у світі · lesya · 17.09.2010 15:34

  Неподалік Багамських островів вдалося спіймати акулу, в шлунку якої знайдено останки людини.


 • Емінем та його згубна пристрасть

  Емінем та його згубна пристрасть Музика · lesya · 17.09.2010 14:35

  Відомий реппер Емінем відверто розповів про згубний вплив наркотиків на його особистість та процес творчості, а також про те, як, звільнившись від залежності, йому довелося починати все з початку. Найважчим виявилося наново навчитися читати реп.


 • Декілька міфів про мешканців Східних країн

  Декілька міфів про мешканців Східних країн Культура · lesya · 17.09.2010 13:57

  У середовищі україномовних туристів навколо традиційного одягу місцевих представниць прекрасної статі розповсюджується велика кількість різноманітних домислів та пліток. Так, те, що ми звикли називати паранджею, поширювалося лише в Середній Азії, і витвір цей, слід зауважити, був варварським - в 40-градусну спеку жінку закутували важким покривалом, що закривало її з голови до п'ят, одягаючи під нього спеціальну сітку, виготовлену з кінського волосся - чачван.


 • Нова версія російської "Голки"

  Нова версія російської "Голки" Кіно · lesya · 17.09.2010 12:45

  Вихід у прокат фільму «Голка. Remix» став гарним приводом згадати російських супергероїв.


 • Вчені шукають "сестру" Землі

  Вчені шукають "сестру" Землі Наука · lesya · 17.09.2010 10:15

  За словами астрономів, що роками займаються вивченням космічного простору та пошуком інших, паралельних осередків існування, вода - джерело життя не лише нашої планети, а й багатьох інших. В такому контексті важливого значення набуває виявлення в інших світах океанів та річок, що свідчитиме про ймовірність виникнення життя не лише на Землі. У 2014 році в США запустять новий телескоп, робота якого спрямовуватиметься на пошук води у Всесвіті.


 • Чому ми спимо?

  Чому ми спимо? Цікаві факти · lesya · 17.09.2010 10:03

  Американські вчені Вашингтонського університету знайшли пояснення механізму, що забезпечує та зумовлює зміну стану бадьорості мозку на стан спокою. Опираючись на відкриті раніше факти та існуючі теорії, дослідники нещодавно встановили, що мозок людини в момент бадьорості виробляє речовини, які згодом дозволяють заснути. Однак до цього часу нерозв’язаним залишалося питання стосовно того, що саме спонукає «сонні» ферменти до дії.


 • Мусульманкам заборонять приховувати обличчя

  Мусульманкам заборонять приховувати обличчя Цікаві факти · lesya · 17.09.2010 09:51

  Через півроку на вулицях Франції буде заборонено з'являтися в паранджі. Закон про заборону мусульманського одягу, що приховує обличчя жінки, був ухвалений верхньою палатою парламенту країни та стосуватиметься не лише місцевих мешканок, але й туристок з ісламських країн.


 • Космічна екскурсія стає реальністю

  Космічна екскурсія стає реальністю Техніка · lesya · 17.09.2010 09:34

  Компанія Boeing повідомила про укладання угоди з американською фірмою Space Adventures, що забезпечує спільну діяльність названих компаній в процесі організації космічних подорожей для туристів


 • Брюки да галстуки, модная одежда 2011

  Брюки да галстуки, модная одежда 2011 Суспільство · kseniya_www · 16.09.2010 16:44

  Вы думаете, что галстуки - это признак консерватизма? Отчасти да, но только в том случае, если вы надеваете консервативный, строгий костюм, такую же рубашку и обувь. В других же случаях галстук является той деталью, которая играет фундаментальную роль в формировании вашего стиля. Этот небольшой элемент одежды одним из первых притягивает на себя внимание и может немало рассказать о своём хозяине. В первую очередь хотя бы, стильный он или нет. Если галстук подобран удачно и отличено сочетается со всей остальной одетой одеждой, то можно с уверенностью сказать, что его надел стильный мужчина.


 • Від пива до... раку

  Від пива до... раку Краса і здоров'я · lesya · 16.09.2010 14:46

  Вчені з'ясували, що шанувальники та шанувальниці пива в кілька разів частіше страждають онкологічними захворюваннями травної системи. Відомо, що вживання цього хмільного напою у великих кількостях призводить до утворення так званого пивного живота. В результаті дослідження, проведеного фахівцями, виявилося, що кожен зайвий сантиметр в районі талії підвищує ризик виникнення смертельно небезпечної хвороби на 3%. Окрім того, нещодавно стало відомо, що на схильність до захворювання впливає зайва вага.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках