Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Цариця Нефертіті була далеко не красунею

  Цариця Нефертіті була далеко не красунею Культура · lesya · 21.09.2010 10:41

  Давньоєгипетська цариця Нефертіті, яка вважається еталоном жіночої краси і вишуканості, не була красунею. Такого висновку дійшли дослідники-єгиптологи.Вчені, провівши томографічне обстеження 50-сантиметрового вапнякового бюсту, знайденого 1912 року в скульптурній майстерні Тутмоса в Ель-Амарне, зауважили, що Нефертіті ("Красуня прийшла" в дослівному перекладі) була далека від досконалості. Дослідження показало, що для цариці Єгипту характерна неправильна будова тіла, викривлений ніс та обличчя, вкрите зморшками.


 • Поштові голуби - конкуренція Інтернету?..

  Поштові голуби - конкуренція Інтернету?.. Цікаві факти · lesya · 20.09.2010 10:19

  Результати експерименту, проведеного в Англії, виявили, що поштові голуби здатні передавати інформацію оперативніше, ніж Інтернет. Так, птахи в процесі дослідження доставили флеш-накопичувачі на заплановану відстань (близько 193 км) швидше, ніж користувачі завантажили з Мережі 300-мегабайтний відеоролик.


 • Життя на Марсі можна буде "понюхати"

  Життя на Марсі можна буде "понюхати" Наука · lesya · 20.09.2010 10:12

  Вчені встановили, що в разі існування життя на Марсі, його, ймовірно, спершу можна буде «понюхати», а лише тоді – побачити. Окремі хімічні речовини з характерним неприємним запахом можуть допомогти дослідникам виявити чужорідні мікроорганізми Червоної планети.


 • Таємниці геніального Оскара Уайльда

  Таємниці геніального Оскара Уайльда Культура · lesya · 20.09.2010 10:07

  Колекція листів, написаних безнадійно закоханим британським драматургом, письменником і поетом Оскаром Уайльдом (Oscar Wilde), буде виставлена на аукціоні Fine Art Auctioneers Bamfords of Derby 24 вересня цього року. Очікується, що послання, адресовані молодому редактору журналу Court & Society Алсагеру Віан (Alsager Vian), будуть продані не менше ніж за £ 10 тис. Видання Daily Mail повідомляє, що у листах Оскар Уайльд на свій страх і ризик визнає гомосексуальні нахили власних почуттів до адресата, не зважаючи на те, що в ті часи, про які зараз йдеться, за публічні прояви одностатевого кохання можна було потрапити до в'язниці.


 • В Непалі відремонтують авто Гітлера

  В Непалі відремонтують авто Гітлера Цікаві факти · lesya · 20.09.2010 09:44

  Ще всередині минулого століття Адольф Гітлер, намагаючись встановити тісніший контакт з королем Непалу ТрібхуваномВ, подарував останньому автомобіль марки «Мерседес- бенц». Монарх перебував на троні з 1911 по 1955 рік (з перервою в кілька місяців у 1950-1951 роках). Згодом, коли автомобіль вийшов з ладу, його почали використовувати як навчальний посібник для студентів-інженерів. Останні п'ять років транспортний засіб простояв у гаражі.


 • Декілька способів позбутися депресії

  Декілька способів позбутися депресії Краса і здоров'я · lesya · 20.09.2010 09:21

  В психології існує поняття каналу сприйняття, за допомогою якого людина отримує, переробляє та передає ту чи іншу інформацію. Цих каналів всього чотири: візуальний, кінестетичний, аудіальний та четвертий, дигітальний.


 • Культурно- історичні традиції вживання алкоголю

  Культурно- історичні традиції вживання алкоголю Цікаві факти · lesya · 20.09.2010 09:08

  Алкоголь – невід’ємний супутник людства ще з моменту зародження його історії. В деяких народів, наприклад, в племені Сема Нага, ще до недавнього часу існував звичай вживання ферментованого настою рису як основного напою. Схожих прикладів багато. Різноманітні алкогольні напої були і є до цих пір найпоширенішим п’янким засобом для проведення культових та магічних обрядів, покращення настрою, спрощення встановлення контакту між людьми, обезболення, зниження рівня психічного напруження, ослаблення стресів. Основною метою всіх названих вище випадків використання алкоголю є зниження тривожності.


 • Експерти "забракували" чай марки "Ліптон"

  Експерти "забракували" чай марки "Ліптон" Цікаві факти · lesya · 20.09.2010 08:30

  Отримавши величезну кількість претензій та незадовільних відгуків з приводу низької якості товарів канадської фірми, що займається виробництвом сухого імбирного елю та газованого напою, виготовленого із зеленого чаю компанії «Ліптон», Федеральні органи контролю якості виробництва харчових продуктів і медикаментів провели розслідування, в процесі якого виявили, що вироби не відповідають зазначеним на етикетках властивостям.


 • У Мюнхені відкрився 200- ий Октоберфест

  У Мюнхені відкрився 200- ий Октоберфест Події у світі · lesya · 20.09.2010 08:07

  З 18 вересня по 5 жовтня в Мюнхені проводитиметься традиційний пивний фестиваль Октоберфест. Цього року святу пива виповнюється 200 років. Не зважаючи на популярність заходу, мало хто знає, звідки взялася традиція вшановування пива.


 • Відомі картини- вбивці

  Відомі картини- вбивці Культура · lesya · 18.09.2010 12:08

  З багатьма творами живопису пов'язані містичні історії та загадки. Більше того, деякі фахівці вважають, що до створення низки полотен причетні темні та містичні сили, і, слід зауважити, небезпідставно. Надто вже часто з цими фатальними шедеврами відбувалися дивовижні факти та незрозумілі події - пожежі, смерті, божевілля авторів тощо.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках