Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Повернення душі: реальний факт чи вигадка?

  Повернення душі: реальний факт чи вигадка? Медицина · lesya · 22.09.2010 10:21

  До цього часу вчені не могли знайти наукового обґрунтування явищу повернення душі померлої людини до власного тіла в перші хвилини після смерті. Намагаючись розв’язати це питання, дослідник Джонатан Лік провів електроенцефалограму вмираючих пацієнтів, яка виявила значний підйом електричної активності перед самою смертю. Вчені вважають, що цей підйом міг бути причиною передсмертних переживань - загадкового медичного феномена, описаного людьми, що пережили клінічну смерть, - приміром, яскраве сяйво, що огортає людину, або ж ширяння над власним тілом.


 • Неохайність - психічне захворювання

  Неохайність - психічне захворювання Суспільство · lesya · 22.09.2010 10:08

  Німецькі фахівці впевнені, що неохайність - психічне захворювання. Вони навіть придумали спеціальний термін "синдром Мессі", що походить від англійського слова messy - безладний, брудний. За підрахунками експертів, людей, що страждають цим незвичним захворюванням, в Німеччині, щонайменше, два мільйони.


 • Чого хочуть чоловіки?

  Чого хочуть чоловіки? Суспільство · lesya · 22.09.2010 09:59

  Психологи Техаського університету (США) дослідили, що справжні наміри чоловіків можна визначити, не заглиблюючись у внутрішній світ. Достатньо поверхневого огляду міміки, жестів та поведінки. За словами вчених, погляд молодої особи, спрямований при зустрічі на постать дівчини, є яскравим свідченням зацікавлення лише в швидкоплинних, нетривких взаєминах; якщо ж чоловік розглядає обличчя співрозмовниці, то це означатиме цілком протилежне – бажання міцних, тривалих стосунків.


 • В Бутані виявили високогірну популяцію тигрів

  В Бутані виявили високогірну популяцію тигрів Природа · lesya · 21.09.2010 12:12

  Знімальна група Бі-бі-сі виявила в Бутані популяцію тигрів, існування яких до цього часу ставилося під сумнів: так, хоча б якогось наукового обґрунтування цьому факту не було, а покладатися на численні зауваження місцевих мешканців вчені не наважувалися. Відомий дослідник тигрів Алан Рабіновіц, що працював разом з журналістами Бі-бі-сі, давно підозрював, що тигри можуть жити на великій висоті, однак з цього приводу в нього не було переконливих доказів. То ж вчений опирався виключно на свідчення мешканців гімалайських сіл, які розповідали про тигрів, що живуть на висоті до 4 тис. метрів.


 • Храми на місці сміттєзвалища

  Храми на місці сміттєзвалища Події у світі · lesya · 21.09.2010 11:53

  На півночі Перу археологи виявили руїни двох старовинних храмів, вік яких сягає більше чотирьох тисяч років. На місці знахідки до недавнього часу було сміттєзвалище. Розпочавши розкопки, вчені разом із місцевими мешканцями, що виявили бажання допомогти групі археологів, майже одразу віднайшли рештки стін, збудованих з гігантських каменів, вагою до 200 кілограмів.


 • Науково- дослідний "інститут Білки" в Росії

  Науково- дослідний "інститут Білки" в Росії Цікаві факти · lesya · 21.09.2010 11:40

  Нещодавно один із користувачів Інтернету в Росії, автор великої кількості блогів, цілком випадково зайшов на англомовний розділ сайту Російської академії наук (РАН) і був здивований, виявивши там сторінку Squirrel Institute (Інститут білки). Вражало насамперед те, що вивченням окремого виду гризунів займається не певний відділ чи філіал, а цілий науково- дослідний інститут.


 • Вчені створили генну карту таланту

  Вчені створили генну карту таланту Наука · lesya · 21.09.2010 11:29

  Лондонський тижневик «Sunday Times» опублікував повідомлення про те, що британські вчені зуміли створити генну карту таланту. Фахівці Інституту психології Лондонського університету Кінгс Коледж під керівництвом професора Роберта Пломіна на підставі проведеного ними дослідження, в якому взяли участь 4000 школярів, дійшли висновку, що за інтелектуальний рівень та розумові здібності людини відповідає особлива група генів, яка налічує більше ніж 200 одиниць. Водночас з'ясувалося, що на розумовий процес здійснює вплив більшою чи меншою мірою кожен з цих генів.


 • Велике "повернення" Земфіри

  Велике "повернення" Земфіри Музика · lesya · 21.09.2010 11:23

  Вересневі міні- гастролі ексцентричної та неординарної російської співачки Земфіри Рамазанової, влаштовані нею після півторарічної "відпустки" з нагоди перевидання трьох перших альбомів, фінішували двома контрастними сейшенами в Москві.Однак велике "повернення Земфіри" поки що в майбутньому.


 • Програма Kaspersky Internet Security 2011 отримала найвищу нагороду

  Програма Kaspersky Internet Security 2011 отримала найвищу нагороду Нові технології · lesya · 21.09.2010 11:13

  «Лабораторія Касперського» повідомляє, що авторитетний інформаційно-аналітичний портал з питань інформаційної безпеки Anti-Malware присудив програмі Kaspersky Internet Security 2011 нагороду Platinum Self-Protection Award.


 • Зіркові дієти чи тяжкі хронічні захворювання: що змушує знаменитостей худнути?

  Зіркові дієти чи тяжкі хронічні захворювання: що змушує знаменитостей худнути? Культура · lesya · 21.09.2010 10:58

  Будь-які зміни зовнішності зірок одразу ж викликають зливу пліток та домислів. Особливо, якщо мова йде про фігуру. Згадаймо хоча б найкардинальніші «зіркові» схуднення останніх років. Чим вони були викликані і чим закінчилися?


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках