Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Google працює над створенням "штучного" розуму

  Google працює над створенням "штучного" розуму Авто-мото · lesya · 13.10.2010 09:52

  Компанія Google, одна з найбільших корпорацій світового ринку, що займається створенням та розробкою високих технологій, продовжує освоювати "суміжні" сектори, в тім числі й автомобілебудування. На сьогоднішній день Google працює над створенням автомобілів, здатних пересуватися без участі людини. Тестові автомобілі, управління якими здійснює комп'ютерна система, пройшли успішні випробування на дорогах загального користування в США. Ці машини тестувалися в безпілотному режимі (з епізодичним втручанням людини) майже чверть мільйона кілометрів. Разом з тим, експеримент проводився як на вузьких вулицях міста, так і на магістралях з інтенсивним рухом.


 • Мебель для ресепшн

  Мебель для ресепшн Цікаві факти · kseniya_www · 12.10.2010 20:45

  Театр начинается в вешалки, а компания… с зоны ресепшн. Ресепшн – это то место, где встречают гостей и клиентов фирмы, то место, где составляется мнение о благожелательности компании, ее надежности, финансовом состоянии и респектабельности. Именно в ресепшн клиент обычно принимает решение о том, стоит ли иметь дело с такой фирмой или лучше поискать другую.


 • Віталій Кличко та Шеннон Бріггс: битва титанів

  Віталій Кличко та Шеннон Бріггс: битва титанів Спорт · lesya · 12.10.2010 13:31

  Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко на прес-конференції в Гамбурзі перед поєдинком проти американця Шеннона Бріггса заявив, що планує в майбутньому бою підтвердити титул володаря чемпіонського пояса.


 • Підлітки не зможуть відвідати виставку, присвячену... підліткам

  Підлітки не зможуть відвідати виставку, присвячену... підліткам Культура · lesya · 12.10.2010 13:22

  В Музеї сучасного мистецтва в Парижі відкривається виставка американського фотографа та режисера Ларрі Кларка. Ретроспектива його робіт, що отримали назву під "Поцілунок з минулого", присвячена підліткам. Однак самі юнаки та дівчата навряд чи матимуть можливість побачити скандальні знімки, яких налічується близько двох сотень. Вхід на виставку заборонений особам, що не досягли повноліття.


 • Стриптиз вартістю в мільйон

  Стриптиз вартістю в мільйон Події у світі · lesya · 12.10.2010 13:06

  Молодий американець виконав побажання британського мільярдера Алкі Девіда (Alki David), який пообіцяв подарувати мільйон доларів тому, хто ризикне з'явитися оголеним поруч з президентом США Бараком Обамою. Пропозиція була зроблена в середині серпня підприємецем нігерійського походження Алкі Девідом, що займає відповідно до рейтингу Sunday Times 45-е місце серед найбагатших людей світу, з метою розрекламувати свій новий сайт.


 • Наш світ "жайворонків"

  Наш світ "жайворонків" Краса і здоров'я · lesya · 12.10.2010 12:55

  Видання Die Welt неодноразово намагається привернути особливу увагу читачів до питань небезпеки роботи по змінах, а також веде мову про шкоду ритму життя, що не збігається з так званим внутрішнім годинником.


 • Об эффективности наружной рекламы

  Об эффективности наружной рекламы Цікаві факти · kseniya_www · 12.10.2010 12:15

  Хотя развитие сети Интернет и новые технологии заставили потесниться рекламу на радио, телевидении и в средствах массовой информации, популярность наружной рекламы по-прежнему достаточно велика, что подтверждает ее высокую эффективность. Именно поэтому самые крупные и известные фирмы выбирают наружную рекламу, включающую в себя установку биллбордов, размещение постеров и иные уличные конструкции. При относительно невысокой стоимости они успешно выполняют возложенную на них функцию информирования потенциальных потребителей о предоставляемых услугах или товарах.


 • Синдром "раптової смерті" розповсюджується в світі

  Синдром "раптової смерті" розповсюджується в світі Медицина · lesya · 12.10.2010 10:42

  На сьогоднішній день спостерігається різке зростання кількості летальних випадків, які сміливо можна зарахувати до розряду «раптова смерть». Подальша тенденція до збільшення несподіваних смертей серед працездатного молодого та за всіма ознаками здорового чоловічого населення розвинених країн світу змусила медиків шукати відповідь на велику кількість запитань з цього приводу. Тим часом статистика раптової смертності стрімко зростає по всьому світу. Чоловіки працездатного віку (в Європі в основному від 30 до 60 років) вмирають без видимих причин - на автобусних зупинках, в офісах, вдома перед телевізором та уві сні.


 • Аль Пачіно стане музичним продюсером

  Аль Пачіно стане музичним продюсером Культура · lesya · 12.10.2010 10:23

  Відомий голлівудський актор Аль Пачіно зіграє легендарного музичного продюсера Філа Спектора в новому телевізійному фільмі, створеному спеціально для каналу HBO. Сценарій для картини напише Девід Мемет, якому вже доводилося працювати з Аль Пачіно раніше - під час зйомок фільму «Гленгаррі Глен Росс». Разом з цим стало відомо, що в центрі сюжету буде пізній період життя Спектора.


 • Єврокомісія за заборону куріння

  Єврокомісія за заборону куріння Суспільство · lesya · 12.10.2010 09:49

  Рішучий намір посилити боротьбу з курінням висловили представники Єврокомісії. Пропонується знизити вміст шкідливих речовин в тютюнових виробах та ввести повну заборону куріння на робочому місці, у транспорті та в громадських місцях.


Всього 10392 на 1040 сторінках