Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Базука рятуватиме потопаючих

  Базука рятуватиме потопаючих Техніка · lesya · 07.10.2010 08:48

  Нещодавно 24-річний австралійський винахідник Сем Аделю отримав одну з найпрестижніших премій світу в галузі інженерного дизайну. Хлопцеві вдалося розробити базуку, яка може врятувати сотні життів. За винахід Аделю вручать 32 тис. доларів, передбачені правилами премії James Dyson Award.


 • Новий фототелефон від Panasonic

  Новий фототелефон від Panasonic Техніка · lesya · 07.10.2010 08:43

  Японська корпорація Panasonic, яка на даний час є одним з найбільших виробників побутової техніки у світі, продемонструвала свій перший "камерофон" під брендом Lumix. Новий фототелефон обладнаний 13,2-мегапіксельним CMOS-сенсором з можливістю запису відео у форматі HD. Розробники представили пристрій на виставці CEATEC 2010, що проводиться в японській столиці.


 • Добре знайомій нам картоплі - понад 12000 років

  Добре знайомій нам картоплі - понад 12000 років Цікаві факти · lesya · 07.10.2010 08:35

  Сьогодні важко уявити українську кухню без картоплі. Так, ця сільськогосподарська культура справедливо вважається “другим хлібом”. І хоча на Україні вона популяризувалася порівняно недавно, вік цієї рослини корінням сягає глибокої давнини.


 • Власть машин

  Власть машин Цікаві факти · kseniya_www · 06.10.2010 23:35

  Современный интернет все больше напоминает сюжеты из фантастических фильмов и книг, где людьми правят машины. Сначала люди создали эти машины, вложили в них машинную логику, а теперь вынуждены ей подчиняться и действовать в соответствии с требованиями этой ущербной логики.

  Коснемся одной из сторон этого вопроса. Это тексты для сайтов, которые должны быть осмысленными, информационными, содержательными, интересными и максимально приближенными к тематике ресурсов. И в то же время они должны содержать ключевые слова, которые абсолютно не связаны с их тематикой. Кроме того, они должны быть уникальными с точки зрения тех же машин.


 • «Сталинки», «хрущевки» и другая советская архитектура

  «Сталинки», «хрущевки» и другая советская архитектура Цікаві факти · kseniya_www · 06.10.2010 15:38

  Жителям постсоветского пространства не надо объяснять, что означают те или иные термины. Квартира в «сталинке» означает, что дом построен в эпоху так называемого «советского конструктивизма» — высокие потолки, просторные помещения. Как правило, дома и здания возводились из силикатных кирпичей высокого качества, а планировка помещений была продуманна и весьма удобна. Несомненно, что реалии эпохи расцвета тоталитаризма, стали причиной того, что дома сталинского времени построены качественно и с годами стоимость площадей в них не снижается.


 • Англійські футболісти - в центрі скандалу

  Англійські футболісти - в центрі скандалу Спорт · lesya · 06.10.2010 11:02

  Не встиг один сексуальний скандал, пов'язаний з ім'ям відомого спортсмена - мова йде про гольфіста Тайгера Вудса - забутися, як раптом в пресі одна за одною почали з'являтися історії, що розповідають про численні зв'язки англійських футболістів з повіями. Виявляється, зразкові чоловіки та члени англійської збірної з футболу далеко не ідеальні.


 • Чарівну паличку можна придбати в звичайному магазині

  Чарівну паличку можна придбати в звичайному магазині Техніка · lesya · 06.10.2010 10:53

  З 1 жовтня 2010 року кожен бажаючий зможе відчути себе Мерліном, Гендальфом чи навіть Гаррі Поттером, адже саме в цей день в продажі з'явилася справжня чарівна паличка. Незвичайний пристрій дозволяє управляти віртуальною та фізичною реальністю, однак не за допомогою концентрації енергії заклинань, а за рахунок сигналів, що подаються інфрачервоними променями.


 • В Англії знайдено кота- вегетаріанця

  В Англії знайдено кота- вегетаріанця Цікаві факти · lesya · 06.10.2010 10:40

  Мешканка Великої Британії знайшла кошеня, яке виявилося вегетаріанцем. 21-річна Бекі Пейдж підібрала голодну тварину на вулиці та принесла додому. Дівчина вирішила нагодувати крихітку, однак кошеня не їло ні м'яса, ані риби. А побачивши поряд з кухонною сміттєвою корзиною залишки овочів, кіт, якого дівчина назвала Данте, "накинувся" на них.


 • Картини Гітлера продаються на аукціоні

  Картини Гітлера продаються на аукціоні Культура · lesya · 06.10.2010 10:30

  Близько двадцяти полотен Адольфа Гітлера, написаних аквареллю, було продано на аукціоні за 105 000 фунтів стерлінгів (близько 120 000 євро). На картинах зображені сільські пейзажі рідних місць Гітлера, який народився в австрійському містечку Браунау-на-Інні. Створені вони в той період, коли хлопець намагався вступити до Віденську художньої академії, та, двічі спробувавши, так і не домігся бажаного результату.


 • Герпес: міфи та реальність

  Герпес: міфи та реальність Краса і здоров'я · lesya · 06.10.2010 10:19

  З тим, що майже всі люди на Землі є носіями вірусу герпесу, нам довелося змиритися. Та на сьогоднішній день існує велика кількість запитань, пов’язаних з цією проблемою, і, разом з тим, чимало домислів, за якими стоять і абсолютна безтурботність, і зайва обережність. Спробуємо розглянути деякі міфи, що виникненням своїм завдячутюь власне недостатнім знанням інфекції.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках