Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Закоханість викликає божевілля?

  Закоханість викликає божевілля? Цікаві факти · lesya · 29.10.2010 08:55

  Нещодавно вчені з'ясували, що закоханість здатна викликати певні зміни в роботі та функціонуванні головного мозку. Група нейрофізіологів Сіракузького університету під керівництвом Стефанії Ортіжу досліджувала процеси, що відбуваються в мозку людини тоді, коли вона перебуває в стані закоханості. В процесі проведення багатьох експериментів з'ясувалося, що любов здатна викликати не лише відчуття ейфорії, про що було відомо й раніше, а може впливати на інтелектуальні здібності людей.


 • Мухаммед обігнав Олівера та Джека

  Мухаммед обігнав Олівера та Джека Суспільство · lesya · 29.10.2010 08:52

  Арабське ім'я Мухаммед та його "етнічні" варіанти, популярні серед мусульманського населення всього світу, стало найпоширенішим серед новонароджених Англії та Уельсу, випередивши в рейтингу такі традиційні британські імена, як Джек та Гаррі. Про це йдеться у виданні Daily Mail.


 • Що можна їсти ввечері

  Що можна їсти ввечері Краса і здоров'я · lesya · 29.10.2010 08:42

  Всім давно відомо, що для підтримки свого організму в тонусі та забезпечення власної стрункості медиками не рекомендується їсти після шостої години вечора. Це суворе правило, яке втовкмачують в наші голови ще з давніх часів. Однак, як виявилося, після шостої їсти все-таки можна, головне лише знати, що саме.


 • На кінокадрах Чапліна 1928 року - жінка з мобільним телефоном

  На кінокадрах Чапліна 1928 року - жінка з мобільним телефоном Кіно · lesya · 29.10.2010 08:41

  Ретельне вивчення документальної стрічки 1928 викликало сенсацію - допитливі кіномани побачили на відео жінку, в руках якої знаходився мобільний телефон. Кадри були відзняті на прем'єрі фільму "Цирк" неподалік знаменитого китайського Театру Манна в Лос-Анджелесі.


 • Хто замінить восьминога Пауля?

  Хто замінить восьминога Пауля? Спорт · lesya · 29.10.2010 08:27

  Нещодавно обірвалося життя відомого мешканця океанаріуму міста Оберхаузен. Вік знаменитості на момент смерті становив близько двох з половиною років. Світову популярність та славу восьминіг на ім'я Пауль здобув досить- таки незвичайним способом - пророкуючи та передбачаючи результати футбольних матчів.


 • Выбор устройств для видеонаблюдения: камеры, видеорегистраторы, карты памяти

  Выбор устройств для видеонаблюдения: камеры, видеорегистраторы, карты памяти Техніка · kseniya_www · 28.10.2010 16:25

  Видеонаблюдение для среднестатистического покупателя – это способ обеспечить визуальный контроль над каким-либо помещением или объектом. Давайте рассмотрим видеонаблюдение как науку в которой так много всяких ненаписанных нигде нюансов, что даже банальный вопрос выбора видеорегистратора становится очень и очень интересным. В данной статье на примере подбора видеорегистраторов и видеокамер мы покажем, как много факторов моет влиять на работу системы видеонаблюдения, если смотреть с точки зрения профессионала.


 • Авто Джеймса Бонда продадуть на аукціоні

  Авто Джеймса Бонда продадуть на аукціоні Суспільство · lesya · 28.10.2010 10:10

  Цими днями на Лондонському аукціоні в Британії було виставлено "Астон Мартін ДБ5", за кермом якого колись знаходився знаменитий шотландський актор Шон Коннері, виконуючи роль супер-агента 007 Джеймса Бонда. За даними ІТАР-ТАСС, автомобіль був виготовлений у 1964 році та прославився й “засвітився” в культових кінострічках "Голдфінгер" та "Кульова блискавка".


 • Зіркові поради щодо схуднення

  Зіркові поради щодо схуднення Краса і здоров'я · lesya · 28.10.2010 10:09

  Багатьох знаменитих красунь об'єднує те, що їм платять за систематичне дотримання краси та стрункості. Більшість зірок у даному контексті надають перевагу таким старомодним способам самовдосконалення (йдеться, безперечно, про зовнішність, а не про внутрішній світ), як правильне харчування та фізичні навантаження. Ось 5 порад від зірок, які стовідсотково спрацюють.


 • Вчені спростували існування "ефекту Моцарта"

  Вчені спростували існування "ефекту Моцарта" Життя · lesya · 28.10.2010 10:07

  За даними спеціалістів, знаменитий "ефект Моцарта" не виправдав себе. Роки спеціальних досліджень, що проводилися вченими з метою доведення унікальності впливу окремих творів знаменитого композитора на процес розвитку дітей, виявилися марними.


 • У мегаполісів нема майбутнього

  У мегаполісів нема майбутнього Екологія · lesya · 28.10.2010 10:07

  Австралійські вчені в процесі досліджень дійшли висновку, що в майбутньому мегаполіси виявляться непридатними для життя. До кінця XXIII століття через кліматичні зміни вологість і температура найбільших міст світу зростуть до такого рівня, що людство просто не зможе існувати в таких умовах.


Всього 10394 на 1040 сторінках