Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Піраміди та тунелі: таємниці сучасності

  Піраміди та тунелі: таємниці сучасності Культура · lesya · 01.11.2010 09:41

  В давнину під час будівництва пірамід не використовували ніяких інструментів для обробки каменю, механізмів для його транспортування та підняття на висоту. Стародавні будівельники виготовляли форму прямо на місці будівництва і в цю форму заливали розчин. Розчин твердів - і отримували готові блоки, які укладалися так щільно, що між ними не можна було просунути навіть лезо.


 • Найдорожчі полотна світу

  Найдорожчі полотна світу Культура · lesya · 01.11.2010 09:37

  Своєрідне затишшя на арт-ринку, що виникло в результаті економічної кризи, виявилося фактично затишшям перед бурею. Протягом останніх місяців на найбільших світових аукціонах живопису було встановлено щонайменше кілька цінових рекордів, які засвідчують відновлення інтересу покупців до напрацювань художників. Найбільшу увагу привертають твори мистецтва, інвестиційна цінність яких очевидна.


 • Почуття гумору зникає з віком

  Почуття гумору зникає з віком Суспільство · lesya · 01.11.2010 09:22

  За словами спеціалістів, у віці 52- ох років нам всім слід бути дуже обережними, адже саме в цей період, як показують результати експериментів, проведених дослідниками Великої Британії, ми втрачаємо почуття гумору.


 • Знайдено прикраси, віком понад 500 років

  Знайдено прикраси, віком понад 500 років Цікаві факти · lesya · 01.11.2010 09:18

  Декілька виробів зі срібла, вік яких сягає 500 років, були знайдені в Ярвамаа в Естонії. Скарб було виявлено одним з місцевих мешканців Айваром Пійрсалу за допомогою металодетектора. Серед виявлених предметів - 9 прикрас, що одягалися на шию, а також п'ять срібних намистин та кілька позолочених срібних підвісок. Предмети були знайдені в полі на глибині 35-40 см під землею, повідомляє Järva Teataja.


 • Відпочинок на Україні

  Відпочинок на Україні Життя · lesya · 31.10.2010 10:07

  Останнім часом дедалі більшої популярності набуває відпочинок на Україні. Велика кількість вітчизняних туристів надають перевагу відвідуванню прекрасних місць Батьківщини. Окрім відпочинку в Криму, як усі звикли, в нас є унікальні місця та курорти, варті уваги кожного. Ось декілька з них.


 • Негативні риси характеру можуть допомогти стати лідером

  Негативні риси характеру можуть допомогти стати лідером Суспільство · lesya · 30.10.2010 09:15

  Протягом останніх років американські експерти Університету Небраски-Лінкольна займалися вивченням значення лідерських якостей для забезпечення ефективності роботи. Перед цим було встановлено, що такі риси особистості, як екстраверсія, емоційна стабільність та сумлінність, позитивно впливають на розвиток лідерства.


 • Чого бояться чоловіки?

  Чого бояться чоловіки? Суспільство · lesya · 29.10.2010 09:32

  Нещодавно вчені в процесі експериментів довели, що представників сильної статі найбільше лякає незапланована вагітність партнерок, їхня невинність та порівняння з колишніми коханцями.


 • Людство родом з Азії

  Людство родом з Азії Наука · lesya · 29.10.2010 09:07

  Знахідки вчених, виявлені нещодавно, доводять, що предки людини були родом з Азії. Вчені в процесі досліджень відшукали скам'янілі останки предків людини завбільшки з мишу. Будова тіла перших вищих приматів вказує на їхнє азіатське походження. За даними журналу Nature, в Африку наші пращури мігрували як мінімум 39 мільйонів років тому.


 • Закоханість викликає божевілля?

  Закоханість викликає божевілля? Цікаві факти · lesya · 29.10.2010 08:55

  Нещодавно вчені з'ясували, що закоханість здатна викликати певні зміни в роботі та функціонуванні головного мозку. Група нейрофізіологів Сіракузького університету під керівництвом Стефанії Ортіжу досліджувала процеси, що відбуваються в мозку людини тоді, коли вона перебуває в стані закоханості. В процесі проведення багатьох експериментів з'ясувалося, що любов здатна викликати не лише відчуття ейфорії, про що було відомо й раніше, а може впливати на інтелектуальні здібності людей.


 • Мухаммед обігнав Олівера та Джека

  Мухаммед обігнав Олівера та Джека Суспільство · lesya · 29.10.2010 08:52

  Арабське ім'я Мухаммед та його "етнічні" варіанти, популярні серед мусульманського населення всього світу, стало найпоширенішим серед новонароджених Англії та Уельсу, випередивши в рейтингу такі традиційні британські імена, як Джек та Гаррі. Про це йдеться у виданні Daily Mail.


Всього 10392 на 1040 сторінках