Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Чотирирічну дівчинку судитимуть за... вбивство

  Чотирирічну дівчинку судитимуть за... вбивство Кримінал · lesya · 02.11.2010 09:25

  У Нью- Йорку чотирирічну дівчинку, мешканку США, можуть судити за наїзд на жінку похилого віку. Підсудна ще надто мала, щоб ходити до школи, однак суддя Нью-Йорка вважає, що вік не зможе зашкодити подати на неї позов за аварію, причиною якої вона стала у надто юному віці - дівчинці на момент інциденту виповнилося чотири роки.


 • Екзотичні домашні улюбленці на будь- який смак

  Екзотичні домашні улюбленці на будь- який смак Природа · lesya · 02.11.2010 09:18

  Екзотичні домашні тварини на сьогоднішній день - це безумовний та беззаперечний тренд. Однак складно уявити, наскільки великий та розмаїтий вибір домашніх улюбленців представлений сьогодні. Наведемо декілька прикладів.


 • Секретні дані потрапили до Інтернету

  Секретні дані потрапили до Інтернету Події у світі · lesya · 02.11.2010 09:07

  Понад сотня документів, що містять секретну інформацію про міжнародних терористів, інформаторів і агентів, які діють під прикриттям, могли помилково потрапити з особистих комп'ютерів співробітників японської поліції до Інтернету. Якщо це дійсно так (а розслідуванням справи на даний момент поспішно займається токійська влада), то безпека запланованих на листопад заходів в рамках форуму Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) знаходиться під загрозою.


 • Американці вірять в існування примар

  Американці вірять в існування примар Життя · lesya · 01.11.2010 10:13

  За даними фахівців, американці в більшості своїй щиро вірять в існування привидів, не соромлячись водночас в цьому зізнатися. Таку картину виявили результати загальнонаціонального опитування, проведеного дослідницькою службою Зогбі напередодні Хеллоуїна - "свята нечисті", яке у США відзначається 31 жовтня. Згідно з оприлюдненими нещодавно результатами дослідження, 37 відсотків дорослих американців вірять в існування привидів.


 • Сліпий Андреа Бочеллі полюбляє велосипедні прогулянки

  Сліпий Андреа Бочеллі полюбляє велосипедні прогулянки Музика · lesya · 01.11.2010 10:05

  Легенда сучасного мистецтва, італійський оперний співак Андреа Бочеллі був сфотографований під час велосипедної прогулянки. Ці фото швидко розповсюдилися та стали сенсацією, оскільки відомо, що 52-річний італійський тенор сліпий.


 • Хеллоуін загрожує дітлахам

  Хеллоуін загрожує дітлахам Суспільство · lesya · 01.11.2010 09:52

  В ті роки, коли святкування Хеллоуїна припадає на вихідні дні, кількість ДТП з людськими жертвами зростає як мінімум на тридцять відсотків. Про це задовго до початку святкових дійств попереджає американських водіїв NHTSA, закликаючи бути максимально обережними на дорогах. Відомство інформує, що саме в цей період велика кількість дітей, одягнених в нарядні химерні костюми, розгулюють по дорогах, розігруючи оточуючих, а дорослі тимчасом відправляються в гості чи відпочивають на вечірках, що значно підвищує рівень загрози наїзду на пішоходів.


 • Великий Гудіні у Нью- Йорку

  Великий Гудіні у Нью- Йорку Культура · lesya · 01.11.2010 09:42

  В одному з музеїв Нью-Йорка експонуються речі, кожна з яких має певне відношення до життя й творчості знаменитого ілюзіоніста Гудіні. Це і наручники, й кайдани, фотографії, плакати епохи модерну, і його неопубліковані щоденники та, нарешті, німі фільми. Завдяки кожній з цих речей у глядачів з’являється унікальна можливість відкрити багато нового про Гудіні.


 • Піраміди та тунелі: таємниці сучасності

  Піраміди та тунелі: таємниці сучасності Культура · lesya · 01.11.2010 09:41

  В давнину під час будівництва пірамід не використовували ніяких інструментів для обробки каменю, механізмів для його транспортування та підняття на висоту. Стародавні будівельники виготовляли форму прямо на місці будівництва і в цю форму заливали розчин. Розчин твердів - і отримували готові блоки, які укладалися так щільно, що між ними не можна було просунути навіть лезо.


 • Найдорожчі полотна світу

  Найдорожчі полотна світу Культура · lesya · 01.11.2010 09:37

  Своєрідне затишшя на арт-ринку, що виникло в результаті економічної кризи, виявилося фактично затишшям перед бурею. Протягом останніх місяців на найбільших світових аукціонах живопису було встановлено щонайменше кілька цінових рекордів, які засвідчують відновлення інтересу покупців до напрацювань художників. Найбільшу увагу привертають твори мистецтва, інвестиційна цінність яких очевидна.


 • Почуття гумору зникає з віком

  Почуття гумору зникає з віком Суспільство · lesya · 01.11.2010 09:22

  За словами спеціалістів, у віці 52- ох років нам всім слід бути дуже обережними, адже саме в цей період, як показують результати експериментів, проведених дослідниками Великої Британії, ми втрачаємо почуття гумору.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках