Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Принц Гаррі зніметься в «Грі престолів»

  Принц Гаррі зніметься в «Грі престолів» Кіно · lesya · 10.08.2015 20:11

  З одного боку, добре бути членом королівської родини: від народження тебе чекає слава та почесті, а фінансові проблеми не турбують зовсім. З іншого боку, королівський титул може зробити по-справжньому нещасним – далеко не всі плани та амбіції можна втілити в життя, якщо ти, приміром, британський принц. Так-так, негоже принцу опускатися до рівня простих смертних і ставати, для прикладу, актором…


 • Вчені з'ясували, чому бідні не можуть розбагатіти

  Вчені з'ясували, чому бідні не можуть розбагатіти Суспільство · lesya · 10.08.2015 17:33

  Вчені провели чергове дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, чому бідним людям так важко розбагатіти. Декілька цікавих нюансів їм таки вдалося витягти на поверхню.


 • Шекспір любив марихуану

  Шекспір любив марихуану Культура · lesya · 10.08.2015 14:52

  У кожного є свої таємниці. Були вони і у знаменитих класиків. Більше того, якраз у них цих таємниць було дуже багато.


 • В Чилі створили велосипед, який неможливо вкрасти

  В Чилі створили велосипед, який неможливо вкрасти Нові технології · lesya · 10.08.2015 11:16

  Винахідники створюють чимало систем, спрямованих на захист наших засобів пересування від зловмисників. Правда, здебільшого вони орієнтовані на автомобілі: потужні сигналізації, відеореєстратори, «розумні» ключі та системи блокування автомобільних замків, - все це орієнтовано в більшості на власників автомобілів. А як же бути тим, хто в якості повсякденного транспорту обрав велосипед?


 • Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива

  Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива Пам'ятні дати · lesya · 07.08.2015 23:05

  Сьогодні світ відзначає незвичне свято - Міжнародний день пива (англійською International Beer Day). Свято є неофіційним, але за вісім років свого існування воно нбуло небувалого розмаху, перетворившись з невеликого фестивалю на масштабне дійство, яке святкують на п’яти континентах.

  Міжнародний день пива, за уже усталеною традицією, відзначають в першу п’ятницю серпня. А засновником дійства став Джесс Авшаломов, один власник бару в американському місті Санта-Круз. Літній період Джесс вибрав тому, що, по-перше, на вулиці стоїть спека, тож і кухоль прохолодного напою любителі пива вип’ють залюбки, по-друге, серпень є досить віддаленим від інших пивних свят. І щоб не було забагато алкоголю, він вирішив відсвяткувати День пива у серпні.

  Вперше цю дату відзначили у 2007 році в місті Санта-Круз, штат Каліфорнія. Вже через чотири роки цей невеликий містечковий фестиваль став міжнародним святом, що відзначалося в ста тридцяти восьми містах двадцяти трьох країн світу. Ще рік по тому дійство охопило двісті сім міст у п’ятдесяти країнах.


 • Трирічний хлопчик став наймолодшим мером в історії США

  Трирічний хлопчик став наймолодшим мером в історії США Життя · lesya · 07.08.2015 20:32

  У США є традиція обирати мерами міст осіб, які не зовсім відповідають цьому статусу. Часто мерами стають діти, а іноді навіть тварини.


 • Адреналіновий "наркоман" стрибнув зі скали, пристебнувши парашут до шкіри

  Адреналіновий "наркоман" стрибнув зі скали, пристебнувши парашут до шкіри Авто-мото · lesya · 07.08.2015 17:53

  На що тільки не йдуть люди, щоб відчути лавину емоцій, які дарує нам викид в кров адреналіну. Є такі, що стають свого роду «адреналіновими наркоманами». Ці люди вигадують все небезпечніші заняття, щоб знову і знову пережити гострі відчуття.


 • У Нью-Йорку відкрився перший в світі фастфуд-ресторан майбутнього

  У Нью-Йорку відкрився перший в світі фастфуд-ресторан майбутнього Події у світі · lesya · 07.08.2015 15:17

  У Нью-Йорку вирішили показати, яким має бути ресторан швидкого харчування у майбутньому. Чи не найбільш унікальною функцією фаст-фуду нового зразка визнали можливість створювати бургери на свій власний смак.


 • Сон без одягу допоможе схуднути

  Сон без одягу допоможе схуднути Медицина · lesya · 07.08.2015 12:25

  Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.


 • Створено будильник, що допоможе позбутися гаджет-залежності

  Створено будильник, що допоможе позбутися гаджет-залежності Нові технології · lesya · 06.08.2015 23:55

  Залежність від комп’ютерів, смартфонів та Інтернет-технологій стала серйозною проблемою сьогодення, породивши цілу низку суспільних, соціальних та психологічних відхилень. На боротьбу із всезагальною залежністю стали медики та вчені, котрі намагаються винайти способи повернути користувачів до реального життя.


Всього 10377 на 1038 сторінках