Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Загадковий "синдром мессі" набуває поширення

  Загадковий "синдром мессі" набуває поширення Суспільство · lesya · 15.11.2010 13:17

  За даними спеціалістів, у США та Великобританії з кожним днем зростає кількість людей, які все частіше нехтують правилами особистої гігієни. Багато хто уникає душу та мила цілком свідомо. Замість води та дезодоранту пропонується використовувати лимон та дитячі серветки.


 • Жінкам не подобаються "нагельовані" чоловіки

  Жінкам не подобаються "нагельовані" чоловіки Суспільство · lesya · 15.11.2010 12:57

  За даними нещодавно проведеного опитування німецькі жінки віддають перевагу чоловікам, які не використовують занадто багато гелю для укладання свого волосся. Однак, разом з тим виявилося, що молодше покоління німкень ставиться до великої кількості густого волосся на голові партнера досить- таки поблажливо.


 • "В Контакті" з піратами

  "В Контакті" з піратами Нові технології · lesya · 15.11.2010 12:06

  Соціальну мережу "В контакті", одним із власників якої на сьогоднішній день є Mail.ru Group, звинувачують у піратстві. В списку розповсюджувачів нелегального контенту Американська організація звукозаписів (RIAA) розмістила її на другому місці після китайського пошуковика Baidu.


 • Тапочки Медоффа продали з аукціону

  Тапочки Медоффа продали з аукціону Цікаві факти · lesya · 15.11.2010 11:25

  Афера, придумана та втілена в життя легендарним Бернардом Медоффом, небезпідставно вважається одним з найбільших фінансових злочинів століття. Майно творця найбільшої фінансової піраміди в історії Уолл-стріт Бернарда Медоффа та його дружини нещодавно було розпродане з аукціону, що проходив у Нью-Йорку.


 • Султан Брунею розпродує авто

  Султан Брунею розпродує авто Авто-мото · lesya · 15.11.2010 11:22

  Цими днями невідомий колекціонер автомобілів виставив на продаж унікальний гараж, що складається з 25 найрізноманітніших моделей Ferrari, Lamborghini та низки інших рідкісних авто. За даними Business Insider, всі пропоновані автомобілі на даний момент знаходяться в Новій Зеландії, не мають реєстраційних номерів та жодного разу не використовувалися за призначенням: на їхніх одометрах зафіксовано лише лічені кілометри, та й ті пройдені під час доставки із заводу.


 • У Римі відкрився храм Венери і Роми

  У Римі відкрився храм Венери і Роми Культура · lesya · 15.11.2010 11:17

  Нещодавно найбільш вражаючий давньоримський храм - храм Венери і Роми - відкрився після реставрації, яка тривала протягом тридцяти років. Релігійна споруда, яка символізувала міць імперії, була створена в другому столітті нашої ери за проектом імператора Адріана неподалік Колізею, на Римському форумі. Проект був представлений Адріаном у 121 році, офіційне відкриття храму відбулося у 135 році, а вже в 141 році, під час правління наступника Адріана Антонії Пія, будівництво храму було повністю завершене.


 • 15 мільярдів гривень за похмілля

  15 мільярдів гривень за похмілля Економіка · lesya · 15.11.2010 11:12

  Виявляється, українські компанії щороку втрачають понад 15 млрд. гривень через похмілля власних співробітників. За результатами опитування, проведеного фахівцями фармацевтичної компанії «Орісіл-фарм» (виробник препарату від похмілля Алко-сорб (Alko-Sorb)), близько 5,5% загальної кількості працюючого населення України пропускають щонайменше один робочий день протягом одного кварталу через погане самопочуття, пов'язане з похміллям.


 • Фітнес допоможе заснути

  Фітнес допоможе заснути Спорт · lesya · 13.11.2010 10:51

  Нове дослідження, проведене американськими вченими, спрямоване на доведення та перевірку теорії про те, що тренування здатні впливати на якість сну. Доктор Філіс Зі з Північно-Західного університету США припускає, що регулярні вправи покращують якість сну в пацієнтів, які страждають безсонням, тимчасом як дослідження, проведені раніше, стверджували, що фітнес покращує сон у людей похилого віку, які не страждають безсонням.


 • Британських підлітків перевірятимуть на наявність статевих інфекцій за допомогою мобільного тепефону

  Британських підлітків перевірятимуть на наявність статевих інфекцій за допомогою мобільного тепефону Нові технології · lesya · 12.11.2010 13:07

  Відтепер мобільні телефони перевірятимуть британських підлітків на наявність у їхньому організмі різноманітних статевих інфекцій. Так, за даними PhysOrg нещодавно у Великобританії стартував проект eSTI2 з розробки наборів для експрес-діагностики статевих інфекцій за допомогою мобільного телефону.


 • Жир допоможе схуднути

  Жир допоможе схуднути Краса і здоров'я · lesya · 12.11.2010 13:00

  Спеціалісти- дієтологи стверджують: якщо вживати до їжі жир, то можна схуднути. Однак цей жир повинен обов’язково бути риб'ячим. Саме риб'ячий жир допомагає дітям уникнути рахіту, а найстаршим мешканцям Землі - атеросклерозу та остеопорозу. До того ж риб'ячий жир - хороший антиоксидант, тобто речовина, яка ефективно виводить канцерогени з організму. Такими властивостями цей продукт завдячує високому вмісту вітамінів і жирних кислот омега-3, які наш організм не вміє виробляти самостійно.


Всього 10394 на 1040 сторінках