Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Facebook заблокувала акаунти користувачів

  Facebook заблокувала акаунти користувачів Нові технології · lesya · 18.11.2010 11:09

  Найбільша соціальна мережа світу - Facebook - помилково заблокувала велику кількість акаунтів користувачів. Збій дала система, розроблена спеціально для знаходження та відключення несправжніх профілів. За повідомленням офіційних представників Facebook, на даний час соцмережа працює над усуненням помилки та активацією заблокованих акаунтів. Помилка пов'язана з процесом розгортання нової системи обміну повідомленнями між користувачами соцмережі. Інформація щодо кількості заблокованих акаунтів поки що залишається в таємниці.


 • Пасивне куріння призводить до втрати слуху

  Пасивне куріння призводить до втрати слуху Краса і здоров'я · lesya · 18.11.2010 10:29

  Виявляється, тютюновий дим здійснює свій шкідливий вплив не лише на легені курців, але й на їхній слух. Нещодавно вчені Університету Майамі та Міжнародного університету Флориди з'ясували, що пасивне куріння може зумовити виникнення різноманітних проблем зі слуховим апаратом - аж до втрати слуху.


 • Бактерії усунуть тріщини в бетоні

  Бактерії усунуть тріщини в бетоні Нові технології · lesya · 18.11.2010 10:13

  Як усунути тріщину в бетоні, якщо вона там зовсім несподівано з'явилася? Фахівці університету Ньюкасла запропонували досить простий спосіб вирішення цієї проблеми: з тріщиною допоможуть впоратися бактерії, які виробляють особливий «клей».


 • Тиранозавр був жвавим хижаком

  Тиранозавр був жвавим хижаком Природа · lesya · 18.11.2010 10:09

  Канадські вчені стверджують, що найбільший відомий хижий динозавр був ще й найшвидшим представником тогочасної фауни. Водночас дослідники спростовують популярну версію про те, що тиранозавр харчувався переважно падлом.


 • Французька кухня стала спадщиною всього людства

  Французька кухня стала спадщиною всього людства Події у світі · lesya · 18.11.2010 10:03

  За даними французьких засобів масової інформації, на конференції Міжурядового комітету ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини, що відбулася цими днями у Найробі, було прийнято рішення про внесення французької кухні до списку Всесвітньої нематеріальної культурної спадщини всього людства.


 • Автору "любовного спаму" не вдалося підкорити дівчину

  Автору "любовного спаму" не вдалося підкорити дівчину Життя · lesya · 18.11.2010 09:57

  Автор "любовного спаму", службовець австралійського управління з питань імміграції Стів Такер так і не зміг домогтися прихильності дівчини на ім'я Олівія, в процес пошуку якої він спробував задіяти власних колег. За словами дівчини, вона взагалі не пам'ятає, як виглядає її залицяльник, отож тим більше не планує спілкуватися з ним.


 • Білл Клінтон стане героєм телесеріалу

  Білл Клінтон стане героєм телесеріалу Кіно · lesya · 18.11.2010 09:52

  За повідомленнями низки американських ЗМІ, екс-президента США Білла Клінтона помітили на знімальному майданчику телевізійного серіалу "Похмілля-2". За жанром це комедія, націлена в основному на чоловічу аудиторію. В ній Біллу Клінтону відведена особлива роль - колишній глава держави зіграє самого себе - президента США.


 • Як будували хмарочоси?

  Як будували хмарочоси? Нові технології · lesya · 18.11.2010 09:41

  Ще в 1891 році американський архітектор Вільям Ле Барон Дженні (William Le Baron Jenney) запропонував використання в процесі будівництва новаторської технології створення висотних будинків з використанням несучого каркасу. І вже на початку XX століття цю ідею не лише сприйняли та освоїли, а й інтенсивно почали втілювати на практиці. На картах міст США один за одним почали з'являтися хмарочоси.


 • Найкращі військові винаходи 2010 року

  Найкращі військові винаходи 2010 року Техніка · lesya · 18.11.2010 09:36

  Американський журнал Time опублікував список 50 найкращих винаходів 2010 року, до якого потрапили і п'ять військових інновацій. Найбільш вдалими військовими винаходами цього року спеціалісти журналу визнали пристрій, призначений для знищення бомб, створених власноруч, екзоскелет нового покоління, безпечну вибухівку, плівкове бронювання стін та гіперзвукову ракету.


 • Транспортная компания - наш выбор

  Транспортная компания - наш выбор Цікаві факти · kseniya_www · 17.11.2010 17:44

  Наверняка многим людям не один раз приходилось перевозить вещи из одного места в другой пункт назначения. Все люди, которые сталкивались с перевозкой вещей, уже убедились, что это дело достаточно хлопотное. Поскольку перед тем как перевести вещи их еще нужно заранее подготовить.


Всього 10392 на 1040 сторінках