Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Римі відкрився храм Венери і Роми

  У Римі відкрився храм Венери і Роми Культура · lesya · 15.11.2010 11:17

  Нещодавно найбільш вражаючий давньоримський храм - храм Венери і Роми - відкрився після реставрації, яка тривала протягом тридцяти років. Релігійна споруда, яка символізувала міць імперії, була створена в другому столітті нашої ери за проектом імператора Адріана неподалік Колізею, на Римському форумі. Проект був представлений Адріаном у 121 році, офіційне відкриття храму відбулося у 135 році, а вже в 141 році, під час правління наступника Адріана Антонії Пія, будівництво храму було повністю завершене.


 • 15 мільярдів гривень за похмілля

  15 мільярдів гривень за похмілля Економіка · lesya · 15.11.2010 11:12

  Виявляється, українські компанії щороку втрачають понад 15 млрд. гривень через похмілля власних співробітників. За результатами опитування, проведеного фахівцями фармацевтичної компанії «Орісіл-фарм» (виробник препарату від похмілля Алко-сорб (Alko-Sorb)), близько 5,5% загальної кількості працюючого населення України пропускають щонайменше один робочий день протягом одного кварталу через погане самопочуття, пов'язане з похміллям.


 • Фітнес допоможе заснути

  Фітнес допоможе заснути Спорт · lesya · 13.11.2010 10:51

  Нове дослідження, проведене американськими вченими, спрямоване на доведення та перевірку теорії про те, що тренування здатні впливати на якість сну. Доктор Філіс Зі з Північно-Західного університету США припускає, що регулярні вправи покращують якість сну в пацієнтів, які страждають безсонням, тимчасом як дослідження, проведені раніше, стверджували, що фітнес покращує сон у людей похилого віку, які не страждають безсонням.


 • Британських підлітків перевірятимуть на наявність статевих інфекцій за допомогою мобільного тепефону

  Британських підлітків перевірятимуть на наявність статевих інфекцій за допомогою мобільного тепефону Нові технології · lesya · 12.11.2010 13:07

  Відтепер мобільні телефони перевірятимуть британських підлітків на наявність у їхньому організмі різноманітних статевих інфекцій. Так, за даними PhysOrg нещодавно у Великобританії стартував проект eSTI2 з розробки наборів для експрес-діагностики статевих інфекцій за допомогою мобільного телефону.


 • Жир допоможе схуднути

  Жир допоможе схуднути Краса і здоров'я · lesya · 12.11.2010 13:00

  Спеціалісти- дієтологи стверджують: якщо вживати до їжі жир, то можна схуднути. Однак цей жир повинен обов’язково бути риб'ячим. Саме риб'ячий жир допомагає дітям уникнути рахіту, а найстаршим мешканцям Землі - атеросклерозу та остеопорозу. До того ж риб'ячий жир - хороший антиоксидант, тобто речовина, яка ефективно виводить канцерогени з організму. Такими властивостями цей продукт завдячує високому вмісту вітамінів і жирних кислот омега-3, які наш організм не вміє виробляти самостійно.


 • Вчительці заплатять за зірваний голос

  Вчительці заплатять за зірваний голос Суспільство · lesya · 12.11.2010 10:35

  Адміністрація одного з міст Великобританії заплатить вчительці, яка зірвала голос під час уроку, досить велику грошову компенсацію. Сума виплати, за даними місцевих ЗМІ, складе понад 240 тисяч доларів.


 • Сатурн поступово "згасає"

  Сатурн поступово "згасає" Наука · lesya · 12.11.2010 10:31

  За твердженням астрономів, відомий чи не кожному школяреві завдяки своїм унікальним кільцям Сатурн поступово остигає. Зміну яскравості одного з найкрасивіших газових гігантів Сонячної системи вчені спостерігають вже протягом останніх чотирьох років. Протягом цього періоду випромінювана потужність цієї планети в інфрачервоному діапазоні знизилася на 2%, а ефективна температура - на 0,5%.


 • Іран планує висадити людину на Місяць у 2025 році

  Іран планує висадити людину на Місяць у 2025 році Авто-мото · lesya · 12.11.2010 10:17

  За даними MIGnews.com, Іранська космічна програма має «подвійне призначення». Розвиваючи «мирний» космічний сектор, іранці водночас активно займаються вдосконаленням власних можливостей в галузі виробництва балістичних ракет стратегічного призначення. Нагадаємо, що Іран запустив перший штучний супутник Землі у 2009 році. Ракета-носій Сафір-2 вивела на орбіту штучну посудину у вигляді куба, довжина сторони якого складала 40 см. Перша спроба запуску в 2008 році закінчилася невдало.


 • Сонце впливає на сексуальність сприйняття

  Сонце впливає на сексуальність сприйняття Цікаві факти · lesya · 12.11.2010 10:05

  Нещодавно спеціалісти Каліфорнійського університету, проводячи відповідні експерименти, дізналися, чому світанок і захід сонця споконвіків сприймався людьми як найромантичніше явище природи. Виявляється, що таке романтичне сприйняття пов'язане з сигналами, що передаються з відповідних клітин сітківки ока, які фіксують світло й колір, проводячи сигнал у мозок. За словами вчених, сітківка ока являє собою шарувату структуру і є нервовою тканиною, фоторецептори якої обробляють та виводять клітини. Саме вони й допомагають сприймати світло, яке складається з хвиль різної довжини.


 • Тетріс допоможе в боротьбі з посттравматичним депресивним синдромом

  Тетріс допоможе в боротьбі з посттравматичним депресивним синдромом Медицина · lesya · 12.11.2010 09:59

  За даними РИА "Новости" популярна комп'ютерна гра тетріс дозволяє людям успішно подолати хвилю раптових спогадів про події в минулому, пов'язані з отриманням травм. Це не властиво іншим типам ігор та може використовуватися в медицині для боротьби з посттравматичним депресивним синдромом.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках