Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Выбирайте рюкзак правильно

  Выбирайте рюкзак правильно Спорт · lesya · 22.11.2010 10:47

  редшественник рюкзака - армейский ранец - приобрел популярность и массовое распространение еще в XVIII - XIX веках. Главными почитателями рюкзаков более длинное время оставались спортсмены, в частности туристы и альпинисты.


 • Несколько слов о Шенгенской визе

  Несколько слов о Шенгенской визе Суспільство · lesya · 20.11.2010 11:40

  Все страны-участницы шенгеского договора являются членами Европейского союза, за исключением Норвегии, Исландии и Швейцарии. Великобритания и Ирландия не входят в состав стран-участниц шенгенского договора, однако представители правительств этих стран подписали шенгенское соглашение, не отменяя при этом паспортный контроль.


 • Правильный выбор палатки - основа успешного отдыха

  Правильный выбор палатки - основа успешного отдыха Життя · lesya · 20.11.2010 11:22

  Тщательный отбор туристического снаряжения обычно начинается с выбора палатки. И это не удивительно, ведь именно от качества и надежности этого временного дома непосредственно зависит, насколько уютно вы и ваши близкие отдохнете на пикнике, рыбалке или в кемпинге


 • Цінні знахідки в коробці з- під сигарет

  Цінні знахідки в коробці з- під сигарет Культура · lesya · 20.11.2010 08:54

  Архівіст Національної портретної галереї Великобританії виявив нові предмети з поховання короля Річарда II. За словами фахівців, ця знахідка дозволить вченим досить точно відтворити зовнішній образ англійського правителя XIV століття.


 • У матерів, що палять, зростає ризик народження потенційного злочинця

  У матерів, що палять, зростає ризик народження потенційного злочинця Медицина · lesya · 19.11.2010 12:31

  Вчені Королівського коледжу акушерів та гінекологів RCOG у Великобританії стверджують: якщо жінки курять під час вагітності, то їхні діти можуть стати жорстокими злочинцями.


 • Нова кіностудія в Інтернеті

  Нова кіностудія в Інтернеті Кіно · lesya · 19.11.2010 12:22

  Завдяки стрімкому розвитку та поширенню популярності сучасних інтернет-технологій кіновиробництво виходить на новий рівень. Так, приміром, компанія Amazon.com запускає власну кіностудію в Інтернеті. Основна особливість проекту в тому, що його умови передбачають, насамперед, колективну участь у створенні фільмів як професійних кінематографістів, так і звичайних, некомпетентних у цьому питанні глядачів.


 • Чоловіки й жінки відпочивають по- різному

  Чоловіки й жінки відпочивають по- різному Суспільство · lesya · 19.11.2010 12:13

  За даними опитування, проведеного порталом Superjob.ru, у чоловіків та жінок після роботи залишається приблизно однакова кількість вільного часу. За даними www.rosbalt.ru чоловіки вільний час, який залишається після роботи, найчастіше присвячують комп'ютерним іграм. Натомість жінки, на відміну від них, віддають вечірні години домашнім справам - прибиранню, пранню та приготуванню їжі.


 • Японські архітектори спроектували міні- дім

  Японські архітектори спроектували міні- дім Нові технології · lesya · 19.11.2010 11:17

  Японське архітектурно-дизайнерське бюро "Поточне ательє" створило унікальний будинок, спроектований спеціально для тісних японських міст. Будівля неправильної форми ідеально вписується в крихітний отвір між двома іншими великими будівлями. Вхід та, відповідно, перший поверх знаходяться на 1,5 метра нижче рівня землі.


 • Де насправді мешкають примари?

  Де насправді мешкають примари? Життя · lesya · 19.11.2010 11:13

  Не вірте тим, хто стверджує, ніби привидів насправді не існує. Так, протягом століть люди ставали очевидцями неймовірних подій, дивовижних звуків та образів, які до цих пір науці так і не вдалося розшифрувати чи пояснити. Письменники, журналісти, політики та прості селяни багатьох поколінь неодноразово говорили про духів померлих, яких їм доводилося бачити протягом життя. Полтергейсти є всюди, і воістину страшною може виявитися ніч, проведена у будинку, де вони розгулюють без всяких перешкод. Не дарма стільки книг та оповідань було присвячено саме цим таємничим істотам, які продовжують лякати мирних мешканців будинків та готелів. Отож розглянемо ті місця, де живуть справжні привиди сьогодні.


 • Найстаріше шампанське світу продадуть з аукціону

  Найстаріше шампанське світу продадуть з аукціону Події у світі · lesya · 19.11.2010 11:08

  Найстаріше шампанське світу, знайдене минулого літа на затонулому кораблі на дні Балтики неподалік Аландських островів, продадуть з аукціону. Таке рішення цими днями прийняли представники уряду Аландської автономії, яка і є власником археологічної знахідки.


Всього 10394 на 1040 сторінках