Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Японські архітектори спроектували міні- дім

  Японські архітектори спроектували міні- дім Нові технології · lesya · 19.11.2010 11:17

  Японське архітектурно-дизайнерське бюро "Поточне ательє" створило унікальний будинок, спроектований спеціально для тісних японських міст. Будівля неправильної форми ідеально вписується в крихітний отвір між двома іншими великими будівлями. Вхід та, відповідно, перший поверх знаходяться на 1,5 метра нижче рівня землі.


 • Де насправді мешкають примари?

  Де насправді мешкають примари? Життя · lesya · 19.11.2010 11:13

  Не вірте тим, хто стверджує, ніби привидів насправді не існує. Так, протягом століть люди ставали очевидцями неймовірних подій, дивовижних звуків та образів, які до цих пір науці так і не вдалося розшифрувати чи пояснити. Письменники, журналісти, політики та прості селяни багатьох поколінь неодноразово говорили про духів померлих, яких їм доводилося бачити протягом життя. Полтергейсти є всюди, і воістину страшною може виявитися ніч, проведена у будинку, де вони розгулюють без всяких перешкод. Не дарма стільки книг та оповідань було присвячено саме цим таємничим істотам, які продовжують лякати мирних мешканців будинків та готелів. Отож розглянемо ті місця, де живуть справжні привиди сьогодні.


 • Найстаріше шампанське світу продадуть з аукціону

  Найстаріше шампанське світу продадуть з аукціону Події у світі · lesya · 19.11.2010 11:08

  Найстаріше шампанське світу, знайдене минулого літа на затонулому кораблі на дні Балтики неподалік Аландських островів, продадуть з аукціону. Таке рішення цими днями прийняли представники уряду Аландської автономії, яка і є власником археологічної знахідки.


 • Традиції святкування Божоле Нуво

  Традиції святкування Божоле Нуво Культура · lesya · 19.11.2010 11:02

  З 18 по 21 листопада в усьому світі щорічно відзначають свято Божоле Нуво. Божоле Нуво (фр. Beaujolais nouveau - нове божоле) - сорт молодого французького вина, яке виготовляється з винограду сорту гаме в історичній області Франції Божоле (Бургундія).


 • Саундреки до фільмів відтворюють тривожні крики тварин

  Саундреки до фільмів відтворюють тривожні крики тварин Цікаві факти · lesya · 19.11.2010 10:56

  Саундтреки до різноманітних фільмів, особливо ті композиції, які використовуються режисерами в ключових для розвитку сюжету сценах, створені за тим же принципом, що й тривожні вигуки тварин. Такого висновку в процесі проведення експериментів дійшла група дослідників, стаття яких опублікована журналом Biology Letters. Коротко результати роботи висвітлює Wired.


 • Facebook заблокувала акаунти користувачів

  Facebook заблокувала акаунти користувачів Нові технології · lesya · 18.11.2010 11:09

  Найбільша соціальна мережа світу - Facebook - помилково заблокувала велику кількість акаунтів користувачів. Збій дала система, розроблена спеціально для знаходження та відключення несправжніх профілів. За повідомленням офіційних представників Facebook, на даний час соцмережа працює над усуненням помилки та активацією заблокованих акаунтів. Помилка пов'язана з процесом розгортання нової системи обміну повідомленнями між користувачами соцмережі. Інформація щодо кількості заблокованих акаунтів поки що залишається в таємниці.


 • Пасивне куріння призводить до втрати слуху

  Пасивне куріння призводить до втрати слуху Краса і здоров'я · lesya · 18.11.2010 10:29

  Виявляється, тютюновий дим здійснює свій шкідливий вплив не лише на легені курців, але й на їхній слух. Нещодавно вчені Університету Майамі та Міжнародного університету Флориди з'ясували, що пасивне куріння може зумовити виникнення різноманітних проблем зі слуховим апаратом - аж до втрати слуху.


 • Бактерії усунуть тріщини в бетоні

  Бактерії усунуть тріщини в бетоні Нові технології · lesya · 18.11.2010 10:13

  Як усунути тріщину в бетоні, якщо вона там зовсім несподівано з'явилася? Фахівці університету Ньюкасла запропонували досить простий спосіб вирішення цієї проблеми: з тріщиною допоможуть впоратися бактерії, які виробляють особливий «клей».


 • Тиранозавр був жвавим хижаком

  Тиранозавр був жвавим хижаком Природа · lesya · 18.11.2010 10:09

  Канадські вчені стверджують, що найбільший відомий хижий динозавр був ще й найшвидшим представником тогочасної фауни. Водночас дослідники спростовують популярну версію про те, що тиранозавр харчувався переважно падлом.


 • Французька кухня стала спадщиною всього людства

  Французька кухня стала спадщиною всього людства Події у світі · lesya · 18.11.2010 10:03

  За даними французьких засобів масової інформації, на конференції Міжурядового комітету ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини, що відбулася цими днями у Найробі, було прийнято рішення про внесення французької кухні до списку Всесвітньої нематеріальної культурної спадщини всього людства.


Всього 10377 на 1038 сторінках