Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Стовбурові клітини допоможуть сліпим

  Стовбурові клітини допоможуть сліпим Медицина · lesya · 23.11.2010 09:51

  Опираючись на результати проведених нещодавно досліджень, американські вчені стверджують, що ембріональні стовбурові клітини можуть допомогти сліпим. Вчені мають намір використовувати стовбурові клітини в процесі лікування макулодифстрофії.


 • Життя без цукру гірке, зате корисне

  Життя без цукру гірке, зате корисне Краса і здоров'я · lesya · 22.11.2010 14:59

  Результати дослідження, проведеного нещодавно вченими, показали, що велика кількість цукру в їжі шкодить здоров'ю, навіть якщо вага людини не перевищує норми. За даними Sydney Morning Herald, симптоми ослаблення та порушення серцевої діяльності вчені помітили у мишей, яких годували їжею з високим вмістом цукру протягом 12 тижнів. Експеримент був частиною дослідження, проведеного спеціалістами Мельбурнського університету.


 • Гаррі Поттер подорослішав

  Гаррі Поттер подорослішав Кіно · lesya · 22.11.2010 14:25

  Найочікуваніша прем'єра останніх тижнів - фільм «Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 1», цими днями з’явився у прокаті. Ця своєрідна сімейна пригодницька кіносага «росте» разом зі своїми глядачами. Так, з появою кожної кінокартини герої стають соліднішими, ставки - вищими, а відтінки - похмурішими. Доросле життя ще нікому не давалося легко, і маги тут - не виключення. Режисер Девід Йейтс створив досить- таки жорстке кіно, яке має всі шанси сподобатися змужнілим уже шанувальникам поттеріани. Разом з тим, навряд чи новостворений фільм варто показувати дітям.


 • Величина комп'ютера незабаром зрівняється з величиною цукрового кубика

  Величина комп'ютера незабаром зрівняється з величиною цукрового кубика Нові технології · lesya · 22.11.2010 14:05

  Вчені з IBM планують вже найближчим часом зменшити розмір процесорів найпотужніших суперкомп'ютерів світу до розмірів одного кубика рафінованого цукру. За словами фахівців, мета новаторського прориву полягає, насамперед, у зниженні споживання комп’ютерами енергетичних ресурсів, а не у науково банальному зменшенні його розмірів.


 • Медузи допоможуть виявити ракові клітини

  Медузи допоможуть виявити ракові клітини Медицина · lesya · 22.11.2010 13:35

  За словами спеціалістів, діагностика раку на ранніх стадіях тепер стає можливою завдяки... медузам! Так, англійські вчені Йоркського університету переконують, що флуоресцентні клітини медуз, завдяки яким медузи й здатні світитися в темряві, значно допоможуть у відкритті та розробці нового методу лікування та виявлення злоякісних пухлин.


 • Пухлини здатні створювати власну судинну систему

  Пухлини здатні створювати власну судинну систему Медицина · lesya · 22.11.2010 13:19

  Групи дослідників США та Італії відшукали переконливі докази того, що гліобластома - агресивна форма пухлини мозку - може самостійно утворювати кровоносні судини.


 • Специфіка продажу товарів для новонароджених

  Специфіка продажу товарів для новонароджених Економіка · lesya · 22.11.2010 12:27

  Діти завжди є споживачами, та водночас набагато рідше покупцями. Саме тому для успішного продажу дитячих товарів слід враховувати інтереси обох цільових аудиторій - і батьків, і малюків. Так, приміром якщо для перших переконливими аргументами здійснення покупки стає, як правило, користь того чи іншого продукту чи, наприклад, його гіпоалергенність, то для других - яскрава упаковка та цікава форма.


 • В здоровом теле здоровый дух

  В здоровом теле здоровый дух Спорт · lesya · 22.11.2010 11:21

  На сегодняшний день наблюдается стремительный рост популярности разнообразных видов спорта. Не отстает в этом плане и фитнесс. Однако в условиях напряженного и часто перенасыщенного современного существования не все любители улучшить состояние своего здоровья и фигуры имеют возможность систематически посещать специальные занятия с тренером.


 • Выбирайте рюкзак правильно

  Выбирайте рюкзак правильно Спорт · lesya · 22.11.2010 10:47

  редшественник рюкзака - армейский ранец - приобрел популярность и массовое распространение еще в XVIII - XIX веках. Главными почитателями рюкзаков более длинное время оставались спортсмены, в частности туристы и альпинисты.


 • Несколько слов о Шенгенской визе

  Несколько слов о Шенгенской визе Суспільство · lesya · 20.11.2010 11:40

  Все страны-участницы шенгеского договора являются членами Европейского союза, за исключением Норвегии, Исландии и Швейцарии. Великобритания и Ирландия не входят в состав стран-участниц шенгенского договора, однако представители правительств этих стран подписали шенгенское соглашение, не отменяя при этом паспортный контроль.


Всього 10392 на 1040 сторінках