Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мешканці США проти сканування

  Мешканці США проти сканування Події у світі · lesya · 24.11.2010 11:40

  Уряд США заявляє, що працівники служби безпеки аеропортів країни докладають максимум зусиль для збалансування вимог безпеки та турботи про особисте життя пасажирів. Роберт Гіббс (Robert Gibbs), прес-секретар Білого Дому, стверджує, що нові сканери, які викликали чимало суперечок, замінюватимуться за участю пасажирів. «Для Барака Обами першочерговим завданням є досягнення того, щоб ви, я та всі інші могли бути абсолютно впевненими, що здійсненню успішної подорожі нічого не загрожує», - повідомив урядовець.


 • В Китаї виставили шеститонну перлину

  В Китаї виставили шеститонну перлину Культура · lesya · 24.11.2010 11:31

  У місті Веньчан, що знаходиться в китайській провінції Хайнань, відкрилася виставка, на якій можна побачити значною мірою цікавий та не менш оригінальний експонат - шеститонну зелену "перлину", виготовлену з цілісного шматка флюориту - мінералу, який світиться в темряві під час нагрівання.


 • Кисневий коктейль поєднує корисне з приємним

  Кисневий коктейль поєднує корисне з приємним Краса і здоров'я · lesya · 24.11.2010 10:58

  Кисневі коктейлі останнім часом стрімко набули популярності. Це й не дивно, адже такий коктейль має приємний смак і дуже корисний як для дітей, так і для дорослих. Кисневий коктейль - це насичена киснем повітряна піна, яка складається з соку або спеціального фіторозчину. Його можна вживати як звичайний напій або просто їсти ложкою.


 • В одному з храмів Бангкока знайшли дві тисячі ембріонів

  В одному з храмів Бангкока знайшли дві тисячі ембріонів Події у світі · lesya · 24.11.2010 10:50

  Жахлива знахідка, виявлена цими днями в одному з буддійських храмів Бангкока, шокувала поліцейських. У тисячах пакетів знаходилися ембріони, які, за твердженням спеціалістів, є жертвами нелегальних абортів.


 • Британських школярів вчать правильно відрізати руки й ноги

  Британських школярів вчать правильно відрізати руки й ноги Життя · lesya · 24.11.2010 10:43

  Британських школярів навчають правильно відрізати злочинцям кінцівки. В одному з підручників, що використовуються на сьогоднішній день програмою окремих мусульманських шкіл, учням з- поміж інших завдань пропонується перерахувати негативні риси єврейського народу. Водночас інший текст детально змальовує різні способи покарання, передбаченого за гомосексуальні відносини. За скоєння такого “злочину” передбачається покарання у вигляді смертної кари шляхом побиття камінням, спалювання або ж кидання людини у прірву. Окрім того, дітей переконують, що ті, хто не проповідує іслам, обов’язково горітимуть в пеклі.


 • Аналіз крові дозволить визначити вік людини

  Аналіз крові дозволить визначити вік людини Наука · lesya · 23.11.2010 12:36

  Вченим вдалося розробити метод обчислення віку людини за допомогою аналізу крові. Автори проведеного дослідження, опублікованого спеціалізованим журналом Current Biology, вважають, що новий метод може з успіхом використовуватися вкриміналістиці.


 • Презервативи дозволили католикам і православним

  Презервативи дозволили католикам і православним Суспільство · lesya · 23.11.2010 12:13

  Папа Римський Бенедикт ХVI нещодавно зауважив, що використання презервативів допустиме та навіть необхідне в окремих випадках. До таких випадків Понтифік зарахував статеві акти з ВІЛ-інфікованими.


 • Кава допоможе в боротьбі з целюлітом

  Кава допоможе в боротьбі з целюлітом Краса і здоров'я · lesya · 23.11.2010 11:25

  Багато досліджень, присвячених вивченню впливу кави на жіночий організм, продемонструвало цікаві результати. Вчених у даному аспекті зацікавив, насамперед, той факт, що в жінок Бразилії практично не виникає проблем з целюлітом. Фахівці зробили припущення, згідно з яким саме щоденне вживання духмяного напою дає такий фантастичний результат.


 • У складі фарби склянок Coca-Cola виявлено канцерогенний елемент

  У складі фарби склянок Coca-Cola виявлено канцерогенний елемент Екологія · lesya · 23.11.2010 11:05

  Нещодавно спеціалісти виявили у складі фарби, яка використовується в процесі виробництва стаканчиків Coca-Cola, канцероген. За даними РІА Новости, один з найбільших в світі виробників безалкогольних напоїв Coca-Cola відкликав з американського ринку 22 000 склянок з фірмовим дизайном після того, як у складі фарби було виявлено канцерогенний кадмій.


 • У Нюрнберзі відкрився музей, присвячений знаменитому судовому процесу

  У Нюрнберзі відкрився музей, присвячений знаменитому судовому процесу Культура · lesya · 23.11.2010 10:44

  Цими днями у Нюрнберзі в Німеччині відкрився музей, присвячений знаменитому судового процесу над військовими злочинцями Другої світової війни, що відбувся в цьому місті ще 65 років тому. Про це повідомляється у виданні Deutsche Welle. В церемонії відкриття музею історії міжнародного трибуналу над нацистськими злочинцями взяли участь глави МЗС Росії та Німеччини, офіційні представники Франції, Великобританії, США. На відкриття музею прибули й очевидці та учасники Нюрнберзького процесу, в тім числі й головний обвинувачувач з боку США Бенджамін Ференч.


Всього 10394 на 1040 сторінках