Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Где и как учиться вокалу

  Где и как учиться вокалу Музика · kseniya_www · 25.11.2010 13:49

  Вопрос обучения пению является общим, поскольку музыкальные интересы у людей разные: одним нравится джазовая импровизация, другим – караоке. Соответственно и вокал у людей тоже отличается и бывает академическим или оперным, эстрадным, народным и джазовым. Однако в основе всех вокалов лежит академическая постановка, которая дает способность свободно владеть голосом и не просвечивается сквозь другие методы исполнения мелодий. То есть все виды вокала отличаются только манерой исполнения.


 • Вода стала "рідким" золотом

  Вода стала "рідким" золотом Економіка · lesya · 25.11.2010 13:12

  За даними спеціалістів, протягом останніх 40 років виробництво води в пляшках перетворилося з бізнесу, який мало хто сприймав серйозно, в глобальну індустрію з грошовим обігом мільярдів доларів.


 • Німці активно спілкуються з тещами та свекрухами

  Німці активно спілкуються з тещами та свекрухами Суспільство · lesya · 25.11.2010 12:03

  За даними нещодавно проведеного опитування у більшості німців складаються успішні взаємини з батьками їхнього партнера чи супутником життя. Опитування проводилося на замовлення інтернет-порталу apotheken-umschau.de. У ньому взяло участь 659 мешканців Німеччини, яким уже давно виповнилося 14 років, в подружжі яких живі батьки.


 • У iPhone5 не буде вбудованої sim- картки

  У iPhone5 не буде вбудованої sim- картки Мобільний зв’язок · lesya · 25.11.2010 09:30

  Компанія Apple запевнила європейських операторів мобільного зв'язку, що смартфон iPhone5, початок продажів якого запланований на середину 2011 р., не буде обладнаний спеціальною вбудованою sim-картою. Однак оператори схильні вважати це лише коротким перепочинком - вони ніяк не ймуть віри в те, що Apple назовсім відмовиться від ідеї, здатної перетворити комп'ютерного гіганта в оператора мережевих послуг, ставши прямим конкурентом операторів. Натомість, за даними Financial Times, представники Apple відмовилися коментувати ситуацію, що склалася.


 • Мешканка Нової Зеландії продала власну депресію

  Мешканка Нової Зеландії продала власну депресію Цікаві факти · lesya · 25.11.2010 09:23

  За даними Sunday Star Times, винахідлива мешканка Нової Зеландії продала свою депресію на онлайн-аукціоні Trade Me. Тугу вирішили придбати за 155 новозеландських доларів (близько 120 доларів США).


 • Росіяни встановили світовий рекорд по показуванню язиків

  Росіяни встановили світовий рекорд по показуванню язиків Події у світі · Lesly · 24.11.2010 15:59

  На вихідних в Санкт-Петербурзі був установлений рекорд по кількості дітей, які одночасно показували язика. В акції, що у найближчі два тижні ввійде до Книги рекордів Гінеса, прийняли участь близько ста дітей віком від 4 до 12 років.


 • В Індії відкрився перший аквапарк

  В Індії відкрився перший аквапарк Розваги · lesya · 24.11.2010 11:52

  В Індії, де природні водойми не вирізняються надмірною чистотою, туристи зможуть відвідати Fun World - перший аквапарк, що відкрився в країні. Новий аквапарк розташований досить далеко від міста і, як вважають творці проекту, обов’язково стане освіжаючою розвагою для відвідувачів різного віку.


 • Вчені реабілітували сіль

  Вчені реабілітували сіль Краса і здоров'я · lesya · 24.11.2010 11:45

  Крапку в одвічній суперечці про те, чи вживання солі шкодить людському організмові, чи ні, поставили нещодавно американські вчені. В процесі проведення різноманітних досліджень з'ясувалося, що організм сам регулює кількість споживання солі.


 • Мешканці США проти сканування

  Мешканці США проти сканування Події у світі · lesya · 24.11.2010 11:40

  Уряд США заявляє, що працівники служби безпеки аеропортів країни докладають максимум зусиль для збалансування вимог безпеки та турботи про особисте життя пасажирів. Роберт Гіббс (Robert Gibbs), прес-секретар Білого Дому, стверджує, що нові сканери, які викликали чимало суперечок, замінюватимуться за участю пасажирів. «Для Барака Обами першочерговим завданням є досягнення того, щоб ви, я та всі інші могли бути абсолютно впевненими, що здійсненню успішної подорожі нічого не загрожує», - повідомив урядовець.


 • В Китаї виставили шеститонну перлину

  В Китаї виставили шеститонну перлину Культура · lesya · 24.11.2010 11:31

  У місті Веньчан, що знаходиться в китайській провінції Хайнань, відкрилася виставка, на якій можна побачити значною мірою цікавий та не менш оригінальний експонат - шеститонну зелену "перлину", виготовлену з цілісного шматка флюориту - мінералу, який світиться в темряві під час нагрівання.


Всього 10392 на 1040 сторінках