Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Бактерії вміють розгадувати головоломки

  Бактерії вміють розгадувати головоломки Наука · lesya · 26.11.2010 11:33

  Група студентів Токійського університету (University of Tokyo) та низки інших японських вищих навчальних закладів на міжнародному змаганні з генної інженерії iGEM 2010, що відбулося на початку листопада в Массачусетському технологічному інституті (MIT), продемонструвала доволі- таки цікаве досягнення.


 • Підлітки пробули майже два місяці у відкритому океані

  Підлітки пробули майже два місяці у відкритому океані Події у світі · lesya · 26.11.2010 11:26

  Трьох хлопчиків розшукали через місяць після того, як офіційно закінчилася операція з їх порятунку. Представники новозеландських рятувальних служб, що направили на пошуки хлопчиків вертоліт, незабаром вирішили, що вже ніколи не знайдуть зниклих підлітків. Однак цими днями щаслива трійця - 15-річні Філо Філо і Самуель Перець та 14-річний Едвард Насау - була врятована рибалками, які цілком випадково помітили у водах океану маленьку шлюпку з підлітками.


 • Виведено квіти чорного забарвлення

  Виведено квіти чорного забарвлення Природа · lesya · 26.11.2010 11:17

  Британські садівники незабаром отримають можливість придбати петунії чорного забарвлення, які були нещодавно виведені місцевими ботаніками. За даними The Daily Mail, незвичайні рослини надійдуть у продаж навесні 2011 року.


 • На виставці оголених жіночих тіл...

  На виставці оголених жіночих тіл... Культура · lesya · 26.11.2010 11:12

  Сучасне мистецтво, без сумніву, вимагає жертв. Іноді слід роздягнутися догола, щоб отримати щось модне й актуальне. Приміром, цими днями в Музеї сучасного мистецтва у Франкфурті художниця Ванесса Бікрофт продемонструвала свою нову роботу, яку створила з 20 оголених жінок. Цього разу моделям довелося стояти на високих підборах протягом декількох годин. У них яскраво нафарбовані обличчя, дехто одягнув перуки кислотних кольорів. Одна з дівчат час від часу видає особливий гортанний звук. А інша проповідує: - "Вставай, будь сильним, будь гордим".


 • Протягом останніх 40 років кількість найбідніших країн світу зросла вдвічі

  Протягом останніх 40 років кількість найбідніших країн світу зросла вдвічі Економіка · lesya · 26.11.2010 11:06

  Згідно з останніми даними Організації об'єднаних націй (ООН), протягом останніх 40 років кількість найбідніших країн світу зросла вдвічі. Така ж тенденція спостерігається і в ситуації з людьми, які перебувають за межами крайньої бідності. Сумні дані представив у своїй доповіді голова Конференції ООН з питань торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) Супачай Панітчпакді (Supachai Panitchpakdi).


 • Восковий друк - альтернатива сучасним принтерам

  Восковий друк - альтернатива сучасним принтерам Техніка · lesya · 26.11.2010 10:59

  Цими днями компанія Yanko Design представила радикальну систему воскового друку на основі концепції Wax-on дизайнера Фариса Еімасу. Принтер вельми оригінального та незвичного дизайну здатен замінити традиційні чорнильні пристрої для друку з пластиковими картриджами, які перезаряджаються, на спеціальні блоки з твердим кольоровим воском.


 • Новий ноутбук з двома екранами від Acer

  Новий ноутбук з двома екранами від Acer Техніка · lesya · 25.11.2010 15:46

  Цими днями на нью-йоркській презентації компанія Acer продемонструвала не лише планшетні комп'ютери, а й низку інших цікавих мобільних пристроїв. Серед них - і прототип ноутбука з двома сенсорними дисплеями - Acer ICONIA.


 • Нові пігулки змусять забути про неприємності

  Нові пігулки змусять забути про неприємності Наука · lesya · 25.11.2010 15:22

  В процесі проведення різноманітних досліджень мозку людини, вчені дійшли висновку, що сорок п'ять відсотків усіх емоцій, які переживає кожен протягом всього життя, є негативними, тридцять п'ять відсотків - це нейтральні емоції, і лише двадцять відсотків - емоції позитивні.


 • Обирайте хліб правильно

  Обирайте хліб правильно Краса і здоров'я · lesya · 25.11.2010 14:58

  Всі ми вже давно знаємо, що хліб може стати джерелом появи та виникнення зайвих кілограмів і сантиметрів на талії, стегнах та інших частинах тіла. Однак обійтися без цього продукту майже неможливо. Щодня у світі споживається близько 9 млн. буханців хліба. Дієтологи розповідають, як правильно та без шкоди для здоров’я і краси вибирати хліб.


 • Студенти писатимуть статті для Wikipedia

  Студенти писатимуть статті для Wikipedia Освіта · lesya · 25.11.2010 14:35

  Wikipedia залучить до написання статей студентів університетів. Wikipedia запустила спільний проект з вищими навчальними закладами. Студенти відтепер писатимуть статті, які опубліковутимуться в енциклопедії. За це вони отримуватимуть заліки.


Всього 10394 на 1040 сторінках