Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Нові пігулки змусять забути про неприємності

  Нові пігулки змусять забути про неприємності Наука · lesya · 25.11.2010 15:22

  В процесі проведення різноманітних досліджень мозку людини, вчені дійшли висновку, що сорок п'ять відсотків усіх емоцій, які переживає кожен протягом всього життя, є негативними, тридцять п'ять відсотків - це нейтральні емоції, і лише двадцять відсотків - емоції позитивні.


 • Обирайте хліб правильно

  Обирайте хліб правильно Краса і здоров'я · lesya · 25.11.2010 14:58

  Всі ми вже давно знаємо, що хліб може стати джерелом появи та виникнення зайвих кілограмів і сантиметрів на талії, стегнах та інших частинах тіла. Однак обійтися без цього продукту майже неможливо. Щодня у світі споживається близько 9 млн. буханців хліба. Дієтологи розповідають, як правильно та без шкоди для здоров’я і краси вибирати хліб.


 • Студенти писатимуть статті для Wikipedia

  Студенти писатимуть статті для Wikipedia Освіта · lesya · 25.11.2010 14:35

  Wikipedia залучить до написання статей студентів університетів. Wikipedia запустила спільний проект з вищими навчальними закладами. Студенти відтепер писатимуть статті, які опубліковутимуться в енциклопедії. За це вони отримуватимуть заліки.


 • История и прогнозы аукционов

  История и прогнозы аукционов Суспільство · kseniya_www · 25.11.2010 13:55

  За всю историю существования торговой площадки товары к продаже предлагались самые разнообразные. Иногда лотами выступали и совсем уж странные на взгляд нормального человека вещи, типа человеческой души или надкусанного знаменитостью сендвича, но спрос рождает предложение. Побродив среди здешних «витрин» можно встретить и более полезные вещи, которые принесут более ощутимую пользу, чем, чья-то заблудшая душа.


 • Реставрация и отбеливание - приводим зубы в порядок

  Реставрация и отбеливание - приводим зубы в порядок Авто-мото · kseniya_www · 25.11.2010 13:53

  Чашка кофе и сигарета утром, чтобы быстрее проснуться и приступить к важным делам, несколько чашек в течении дня, чтобы не уснуть, ведь вчера вечером вы очень поздно легли спать, и те же несколько чашек и столько же сигарет на ночь, чтобы опять же, не уснуть, ведь еще не все дела сделаны


 • Где и как учиться вокалу

  Где и как учиться вокалу Музика · kseniya_www · 25.11.2010 13:49

  Вопрос обучения пению является общим, поскольку музыкальные интересы у людей разные: одним нравится джазовая импровизация, другим – караоке. Соответственно и вокал у людей тоже отличается и бывает академическим или оперным, эстрадным, народным и джазовым. Однако в основе всех вокалов лежит академическая постановка, которая дает способность свободно владеть голосом и не просвечивается сквозь другие методы исполнения мелодий. То есть все виды вокала отличаются только манерой исполнения.


 • Вода стала "рідким" золотом

  Вода стала "рідким" золотом Економіка · lesya · 25.11.2010 13:12

  За даними спеціалістів, протягом останніх 40 років виробництво води в пляшках перетворилося з бізнесу, який мало хто сприймав серйозно, в глобальну індустрію з грошовим обігом мільярдів доларів.


 • Німці активно спілкуються з тещами та свекрухами

  Німці активно спілкуються з тещами та свекрухами Суспільство · lesya · 25.11.2010 12:03

  За даними нещодавно проведеного опитування у більшості німців складаються успішні взаємини з батьками їхнього партнера чи супутником життя. Опитування проводилося на замовлення інтернет-порталу apotheken-umschau.de. У ньому взяло участь 659 мешканців Німеччини, яким уже давно виповнилося 14 років, в подружжі яких живі батьки.


 • У iPhone5 не буде вбудованої sim- картки

  У iPhone5 не буде вбудованої sim- картки Мобільний зв’язок · lesya · 25.11.2010 09:30

  Компанія Apple запевнила європейських операторів мобільного зв'язку, що смартфон iPhone5, початок продажів якого запланований на середину 2011 р., не буде обладнаний спеціальною вбудованою sim-картою. Однак оператори схильні вважати це лише коротким перепочинком - вони ніяк не ймуть віри в те, що Apple назовсім відмовиться від ідеї, здатної перетворити комп'ютерного гіганта в оператора мережевих послуг, ставши прямим конкурентом операторів. Натомість, за даними Financial Times, представники Apple відмовилися коментувати ситуацію, що склалася.


 • Мешканка Нової Зеландії продала власну депресію

  Мешканка Нової Зеландії продала власну депресію Цікаві факти · lesya · 25.11.2010 09:23

  За даними Sunday Star Times, винахідлива мешканка Нової Зеландії продала свою депресію на онлайн-аукціоні Trade Me. Тугу вирішили придбати за 155 новозеландських доларів (близько 120 доларів США).


Всього 10377 на 1038 сторінках