Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Деніела Редкліффа визнано найбагатшою людиною Великобританії

  Деніела Редкліффа визнано найбагатшою людиною Великобританії Авто-мото · lesya · 03.12.2010 13:30

  The Daily Mail повідомляє, що Деніела Редкліффа визнано найбагатшою людиною Великобританії в категорії до тридцяти років. За даними видання, багатство виконавця ролі Гаррі Поттера в екранізації серії книг Джоан Роулінг вимірюється мільйонами. Так, на сьогоднішній день його матеріальні статки сягають 46 мільйонів фунтів Стерлінга. Частину цих коштів молодий актор, якому нещодавно виповнилося 21, заробив завдяки ролям у театрі, в тім числі і на Бродвеї.


 • В Латвії з'явилися монети із зображенням підкови

  В Латвії з'явилися монети із зображенням підкови Економіка · lesya · 03.12.2010 10:39

  Другого грудня цього року Банк Латвії випустив в обіг монети номіналом в один лат із зображенням підкови. Про це повідомив прес-секретар банку Мартініш Гравітіс. За словами Гравітіс, у традиційних уявленнях багатьох народів підкова вважається символом щастя та везучості, тому її зазвичай вішають над вхідними дверима будинку. "Та оскільки думки з приводу правильності прикріплювання підкови над дверима - кінцями вгору чи вниз - розходяться, а в національному фольклорі теж побутують обидва варіанти, ми вирішили викарбувати монети двох видів, щоб вони змогли принесли щастя всім," - пояснив офіційний представник Банку Латвії.


 • Колишній чоловік Дженніфер Лопес продає інтимне відео співачки

  Колишній чоловік Дженніфер Лопес продає інтимне відео співачки Музика · lesya · 03.12.2010 10:34

  Знаменита співачка Дженніфер Лопес може опинитися в центрі гучного скандалу: колишній чоловік зірки знову має намір продати вельми відверте відео Дженніфер. На даний час Лопес, звернувшись до суду, всіляко намагається зашкодити Оджані Ноа оприлюднити домашнє відео зі своєю участю. Кадри були зняті ще у 1997 році під час відпочинку пари на Кубі. На плівці Лопес сміливо демонструє найсокровенніші частини свого тіла. Всі записи були зроблені за згодою самої зірки. Спершу така своєрідна та скандальна хроніка складалася із 17 годин відвертих сцен, проте Ноа знаходить та підбирає все нові подробиці сексуальних ігор зі своєю колишньою дружиною. На сьогоднішній день тривалість домашнього відео становить уже 21 год.


 • Палац правителів Ширвану

  Палац правителів Ширвану Культура · lesya · 03.12.2010 10:27

  В самісінькому серці древнього Баку, на трьох терасах, що височіють одна над одною, мальовничо розташувався Палац Ширваншахів, який справедливо вважається видатною пам'яткою середньовічного Азербайджану.


 • Рейтинг найпопулярніших аварійних авто

  Рейтинг найпопулярніших аварійних авто Авто-мото · lesya · 03.12.2010 10:20

  Автомобілі ВАЗ, Ford і Toyota зайняли перші місця в рейтингу найпопулярніших аварійних авто, придбаних спеціально для відновлення. За даними компанії Avtototal, яка вже протягом тривалого часу займається продажем аварійних автомобілів, машини ВАЗ традиційно найбільше цікавлять професіоналів у сфері відновлення авто після аварій. Експерти Avtototal відзначають, що саме низька ціна, за яку можна придбати пошкоджений автомобіль, доступність запасних деталей, простота механізмів та конструкції кузова ставлять провідного російського виробника поза конкуренцією в порівнянні із західними марками.


 • Приваблива зовнішність може зашкодити під час пошуку роботи

  Приваблива зовнішність може зашкодити під час пошуку роботи Суспільство · lesya · 03.12.2010 10:12

  У нашому суспільстві чомусь прийнято вважати, що привабливому зовні шукачеві набагато легше та простіше отримати роботу. Але, за даними останнього дослідження ізраїльських вчених, цей принцип актуальний лише для чоловіків. Представницям прекрасної статі, навпаки, приваблива зовнішність може тільки нашкодити.


 • Тюлені допомогли освідчитися в коханні

  Тюлені допомогли освідчитися в коханні Цікаві факти · lesya · 02.12.2010 14:12

  В одному із океанаріумів Нової Англії тюлені допомогли 24-річному Стіву Джонсону освідчитися в коханні своїй обраниці та запропонувати їй руку й серце. За даними американського видання The Boston Globe, тварини стали учасниками невеликого заходу, кульмінацією якого стало прохання вийти заміж.


 • У красивих батьків найчастіше народжуються дівчатка

  У красивих батьків найчастіше народжуються дівчатка Цікаві факти · lesya · 02.12.2010 14:06

  У красивої пари з більшою ймовірністю народиться дівчинка, ніж у непривабливих батьків, котрі чекають дитини. Сатоши Канадзава з Лондонської економічної школи в процесі проведення відповідного дослідження проаналізувала дані обстеження 17000 немовлят, народжених у Великій Британії в березні 1958 року.


 • Головна вулиця США

  Головна вулиця США Культура · lesya · 02.12.2010 13:05

  Засновники назвали її "Головною вулицею США", і легендарна траса 66 стала першим в країні маршрутом, за допомогою якого в 30-х роках XX століття вдалося поєднати безліч відокремлених ділянок дороги, що проходить зі сходу на захід. Траса не лише зв'язала докупи два протилежних берега - Чикаго на озері Мічіган та Лос-Анджелес з боку Тихого океану, - але й відіграла важливу роль у розвитку американської економіки та автомобільної культури в цілому. Вона стала символом надії для тисяч сімей, які вирушили на захід у пошуках роботи та добробуту; дала поштовх бурхливому розвиткові дорожньої інфраструктури: мотелям, заправкам та кафе. Це була дорога оптимістів і романтиків.


 • Створено перший електронний журнал для Apple iPad

  Створено перший електронний журнал для Apple iPad Нові технології · lesya · 02.12.2010 11:54

  Британський мільярдер Річард Бренсон (Richard Branson), засновник конгломерату Virgin Group, представив публіці перший електронний журнал, створений спеціально для Apple iPad. За даними Hollywood Reporter, презентація відбулася в одному з готелів у центрі Нью-Йорка.


Всього 10394 на 1040 сторінках