Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У красивих батьків найчастіше народжуються дівчатка

  У красивих батьків найчастіше народжуються дівчатка Цікаві факти · lesya · 02.12.2010 14:06

  У красивої пари з більшою ймовірністю народиться дівчинка, ніж у непривабливих батьків, котрі чекають дитини. Сатоши Канадзава з Лондонської економічної школи в процесі проведення відповідного дослідження проаналізувала дані обстеження 17000 немовлят, народжених у Великій Британії в березні 1958 року.


 • Головна вулиця США

  Головна вулиця США Культура · lesya · 02.12.2010 13:05

  Засновники назвали її "Головною вулицею США", і легендарна траса 66 стала першим в країні маршрутом, за допомогою якого в 30-х роках XX століття вдалося поєднати безліч відокремлених ділянок дороги, що проходить зі сходу на захід. Траса не лише зв'язала докупи два протилежних берега - Чикаго на озері Мічіган та Лос-Анджелес з боку Тихого океану, - але й відіграла важливу роль у розвитку американської економіки та автомобільної культури в цілому. Вона стала символом надії для тисяч сімей, які вирушили на захід у пошуках роботи та добробуту; дала поштовх бурхливому розвиткові дорожньої інфраструктури: мотелям, заправкам та кафе. Це була дорога оптимістів і романтиків.


 • Створено перший електронний журнал для Apple iPad

  Створено перший електронний журнал для Apple iPad Нові технології · lesya · 02.12.2010 11:54

  Британський мільярдер Річард Бренсон (Richard Branson), засновник конгломерату Virgin Group, представив публіці перший електронний журнал, створений спеціально для Apple iPad. За даними Hollywood Reporter, презентація відбулася в одному з готелів у центрі Нью-Йорка.


 • Вчені продемонстрували ефект омолодження

  Вчені продемонстрували ефект омолодження Краса і здоров'я · lesya · 02.12.2010 11:35

  Нещодавно вчені вперше продемонстрували ефект омолодження всього організму тварин, які страждають передчасним старінням, за допомогою активації спеціального ферменту в клітинах їхніх тканин. За даними дослідників, опублікованими журналом Nature, схожий метод може бути використаний і для запобігання старіння в людей.


 • Марихуаною лікуватимуть ізраїльтян

  Марихуаною лікуватимуть ізраїльтян Медицина · lesya · 02.12.2010 10:25

  Відтепер куріння марихуани пацієнтами, які страждають від сильних болів, не суперечитиме приписам іудаїзму. Відповідну галахічну постанову цими днями підписав ізраїльський рабин з Мазкерет-Батьї Ефраїм Залманович.


 • Користь прийому вітамінів поставлено під сумнів

  Користь прийому вітамінів поставлено під сумнів Медицина · lesya · 02.12.2010 10:05

  Після настання холодів та різкого зростання ризику застудитися чи навіть занедужати грипом, мільйони людей, які мають певне загальне уявлення про роль імунної системи в захисті організму від інфекцій, масово почали купувати в аптеках різноманітні вітаміни та біодобавки, прийом яких зміцнює імунітет, а, отже, й захищає від небезпечних мікробів та вірусів. Однак за твердженням американського автора популярної книги, не все так просто та однозначно у випадку неконтрольованого прийому вітамінів і БАДів - часто від них може бути більше шкоди, ніж користі.


 • Імена дітей розповідають про амбіції батьків

  Імена дітей розповідають про амбіції батьків Суспільство · lesya · 02.12.2010 09:36

  Імена, якими називають дітей сьогодні, можуть набагато більше розповісти про батьків, аніж, приміром, ті імена, які були популярними всього лише чверть століття тому.


 • Поява безкоштовної Lightworks змінить ситуацію на ринку систем відеомонтажу

  Поява безкоштовної Lightworks змінить ситуацію на ринку систем відеомонтажу Нові технології · lesya · 01.12.2010 16:43

  Новий відеоредактор Lightworks доступний для бета-тестування. За даними спеціалістів Open Source продукт може сильно вплинути на ринок систем відеомонтажу, оскільки програма безкоштовна та характеризується досить- таки широким спектром можливостей.


 • У боротьбі зі стресом на роботі допоможе... секс

  У боротьбі зі стресом на роботі допоможе... секс Суспільство · lesya · 01.12.2010 16:13

  Соціологи стверджують, що стрес, викликаний проблемами на роботі або втратою робочого місця, можна успішно компенсувати бурхливим особистим життям. Водночас, за даними фахівців, чим частішими та різноманітнішими будуть заняття сексом, тим швидше відбудеться повне психологічне відновлення особистості.


 • Похмурі прогнози щодо майбутнього шоколаду

  Похмурі прогнози щодо майбутнього шоколаду Цікаві факти · lesya · 01.12.2010 15:46

  За похмурими прогнозами фахівців, незабаром вартість шоколаду зрівняється з вартістю чорної ікри: через 5-6 років шоколад подорожчає як мінімум в 2 рази, а через 20 - коштуватиме якраз стільки, скільки й чорна ікра.


Всього 10377 на 1038 сторінках