Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Стрес покращує пам'ять

  Стрес покращує пам'ять Медицина · lesya · 31.12.2010 14:41

  Нещодавно вчені виявили цікаву закономірність: стрес посилює схильність до виникнення не пов'язаних один з одним спогадів. На думку фахівців Академії наук Чеської Республіки та Університету штату Нью-Йорк і Університету Рокфеллера (США), дане відкриття в майбутньому дозволить відшукати нові методи лікування пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом. Біологи в процесі проведення експерименту використовували лабораторних щурів. В результаті вдалося встановити, що стрес може активізовувати пам'ять, навіть якщо спогади не мають анінайменшого відношення стосовно стресової ситуації.


 • Робота в нічну зміну може зумовити виникнення раку

  Робота в нічну зміну може зумовити виникнення раку Медицина · lesya · 31.12.2010 14:01

  За даними лікарів Гарвардської медичної школи, нестандартний та невнормований графік роботи здійснює шкідливий вплив на здоров'я та функціонування організму людини. Це пов'язане, насамперед, з виникненням шлунково-кишкових проблем, а також із підвищенням артеріального тиску. За словами фахівців, саме невідповідність періодів неспання і сну викликає зниження рівнів гормону лепітіна, який контролює масу тіла людини.


 • Вчені створять космічний ліфт для перевезення вантажів

  Вчені створять космічний ліфт для перевезення вантажів Наука · lesya · 31.12.2010 13:55

  Згідно з результатами експериментів, проведених групою дослідників з Королівського коледжу в Лондоні, останні сучасні досягнення у сфері виробництва вуглецевих нанотрубок неодмінно призведуть до створення троса, який розтягуватиметься на 22000 миль в Космосі та зможе використовуватися для доставки вантажів у Космос і назад.


 • Христианская лирика

  Христианская лирика Культура · kseniya_www · 30.12.2010 22:51

  Считается, что старообрядцы являлись носителями древнепоэтического материала в двадцатом веке, потому что все религиозный книги уничтожили в период 20-30 гг., они и вправду всегда оставались верны своим традициям, не только в плане религиозных форм выражения, но и быту, поведении, одежде. Именно благодаря им мы в наше время можем читать произведения написанные еще в XVI - XVII вв. В это время появляются прототипы христианских стихов, их называли "покаянной" лирикой и их нужно было читать для очищения и во время поста.


 • Пожвавлення у магазинах викликає стрес у чоловіків

  Пожвавлення у магазинах викликає стрес у чоловіків Краса і здоров'я · lesya · 30.12.2010 12:58

  Нещодавно виявилося, що похід по магазинах, в який спостерігається передсвяткове ожвавлення, призводить до стресу у чоловіків. Частота пульсу чоловіка в такому магазині піднімається до 160 ударів на хвилину - приблизно такий показник у пілота-винищувача під час бою або у поліцейського на момент розгону різноманітних вуличних заворушень. Такі дані отримали в результаті дослідження, проведеного в британських супермаркетах, використовуючи суперсучасну техніку, гідну фільмів про Джеймса Бонда.


 • Зимові свята викликають стрес

  Зимові свята викликають стрес Новорічні новини · lesya · 30.12.2010 12:50

  Фахівці Американської асоціації психологів, опираючись на результати відповідних досліджень, стверджують, що новорічні та різдвяні свята для більшості людей є не лише радісною подією, а й значним стресом. В процесі експерименту було опитано 450 жінок і 450 чоловіків. В результаті експерти дійшли висновку, що "святковому стресу" більшою мірою піддаються жінки (44% жінок та 31% чоловіків). Водночас найневдалішим та деякою мірою навіть небезпечним для здоров'я способом боротьби зі "святковим стресом" психологи вважають пасивне валяння на дивані.


 • Вчені розробили ефективний метод схуднення після новорічних свят

  Вчені розробили ефективний метод схуднення після новорічних свят Краса і здоров'я · lesya · 30.12.2010 12:44

  Фахівці розробили швидкий та ефективний метод схуднення після довгих новорічних свят, які, як правило, супроводжуються надмірним споживанням всіляких страв. На думку медиків, для відновлення кислотно-лужного балансу в крові, очищення організму та навіть лікування шлунково-кишкового тракту, достатньо столової ложки вівсяних пластівців, залитих склянкою води та відварених на повільному вогні протягом трьох-п'яти хвилин. Протягом одного дня слід приготувати шість таких порцій.


 • Неандартальці дотримувалися рослинної дієти

  Неандартальці дотримувалися рослинної дієти Культура · lesya · 30.12.2010 11:38

  Донедавна вважалося, що Homo neanderthalensis харчувалися переважно м'ясом. Однак останні дослідження вчених виявили на зубах неандертальців залишки рослинних волокон, деякі з яких були не сирими, а приготованими. Результати проведеного дослідження опубліковані журналом Proceedings of the National Academy of Sciences.


 • Як зустріти Новий рік?

  Як зустріти Новий рік? Новорічні новини · lesya · 30.12.2010 11:33

  За словами вчених, ялинка, невід’ємний атрибут Нового року та Різдвяних свят, окрім свого символічного значення та декоративної цінності, може подбати про Ваше здоров'я в холодний зимовий період. Так, жива ялинка в будинку вбиває збудників вірусних захворювань, а ванни та відвари з ялинових гілок лікують суглоби, серце й шлунок.


 • Veuve Clicquot розпочала боротьбу з безсонням

  Veuve Clicquot розпочала боротьбу з безсонням Життя · lesya · 30.12.2010 11:26

  Представники найпопулярнішого у світі дому шампанських вин Veuve Clicquot зайнялися проблемами сну. Вони замовили відомому дизайнерові Метью Леоно виготовлення спеціальної спальні, яка забезпечує всі умови для здорового та повноцінного сну, усуваючи водночас всі неприємні наслідки та зміни функціонування організму, викликані різницею між часовими поясами.


Всього 10394 на 1040 сторінках