Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Проблема "нудотних" 3D-фільмів

  Проблема "нудотних" 3D-фільмів Нові технології · lesya · 03.01.2011 12:36

  Спеціалісти стверджують, що надмірне захоплення переглядом 3D-фільмів може зашкодити здоров’ю. Так, частий перегляд тривимірних зображень призводить до своєрідного "передозування", яке викликає нудоту, блювотні позиви, запаморочення та дезорієнтацію в просторі. Ця проблема, виявлена ще на початку 1990-х років, до цього часу залишається невирішеною, незважаючи навіть на стрімке зростання кількості фільмів у тривимірному форматі протягом кількох останніх років та випуск дорогих високотехнологічних 3D-телевізорів.


 • Регулярне прибирання оселі знизить ризик захворіти раком грудей

  Регулярне прибирання оселі знизить ризик захворіти раком грудей Краса і здоров'я · lesya · 03.01.2011 12:25

  Вчені Британського інституту раку, опираючись на результати відповідних досліджень, дійшли висновку, що ризик захворіти на рак грудей скорочується у тих жінок, які піддаються регулярним фізичним навантаженням. Водночас з'ясувалося, що найкориснішим у цьому аспекті видом фізичних вправ є звичайнісіньке прибирання оселі.


 • Вчені виготовили найменшу в світі новорічну листівку

  Вчені виготовили найменшу в світі новорічну листівку Новорічні новини · lesya · 03.01.2011 12:19

  Використовуючи сучасні нанотехнології, інженери Університету Глазго у Великобританії створили найменшу в світі новорічну листівку. Оригінальна листівка виготовлена з мікроскопічного шматка скла з намальованою на ньому різдвяною ялинкою та написом "Season's Greetings" ( в перекладі на українську означає "Зі святом!"). Глава мікротехнологічного відділу університету професор Девід Каммінг заявив, що таким чином інженери мають намір продемонструвати багатьом та певною мірою популяризувати високу точність нанотехнологій. "На продумування та розробку дизайну листівки витратили значно більше часу, аніж на її створення", - додав він, зазначивши, що на виготовлення міні-картинки витратили всього- на- всього півгодини.


 • Как выбрать правильно детский матрас

  Как выбрать правильно детский матрас Цікаві факти · kseniya_www · 02.01.2011 15:40

  Сегодня на рынке предлагается большой ассортимент матрасов для детей. Как сориентироваться в этом изобилии? Всем хочется выбрать для своего ребенка лучшее (как минимум), а еще лучше - полезное.


 • Как построить украинский бизнес в Китае

  Как построить украинский бизнес в Китае Економіка · kseniya_www · 02.01.2011 01:01

  Представим себе, что в каком-то провинциальном, как на китайский уровень, городку типа Сучжоу или Ханчжоу появляется регион развития украинского бизнеса. Несколько предприятий войдут в провинцию кластером, создадут общий ресурсный фонд, разрабатывают инфраструктуру, которая полностью будет обеспечивать украинский бизнес.


 • Як захистити свою покупку в e-магазині

  Як захистити свою покупку в e-магазині Цікаві факти · kseniya_www · 01.01.2011 20:03

  Більшість тих, у кого є підключення до Мережі, останніми днями купують різноманітні товари винятково у всесвітній мережі. Це й не дивно, бо саме там, не встаючи з улюбленого крісла, є можливість вибрати й замовити достоту все — від їжі до найрізноманітнішої побутової техніки. Тим більше, що в Інтернеті товари нерідко дешевші, ніж у звичайних магазинах.


 • Audi A4 Allroad: огляд переваг

  Audi A4 Allroad: огляд переваг Авто-мото · CYBERMAG · 01.01.2011 16:28

  Ідея універсального повноприводного і невеликого автомобіля, на якому не невигідно щодня їздити, легко паркуватися на бордюрах і запросто можна махнути на пікнік - назрівала давно. Власне її вже давно реалізувала Subaru в моделі Outback, Volvo - в XC70, а з недавніх пір і Skoda в Octavia Scout. А ось німецька Трійка доки вважала за краще шукати щастя у вищих ешелонах, змагавшись в сегменті великогабаритних дорогих позашляховиків.


 • Спеціальна пропозиція від Toyota Camry

  Спеціальна пропозиція від Toyota Camry Авто-мото · kseniya_www · 31.12.2010 19:26

  Toyota Camry - це відмінний вибір для тих, хто в автомобілі цінує в першу чергу не потужність і швидкість (хоча і цього тут вистачає), а солідний зовнішній вигляд, комфортний салон і плавну їзду. Саме тому цей седан Е-класу упродовж останніх 20 років залишається моделлю компанії, що продається самостійно, випереджаючи усіх своїх конкурентів, і версія 2009 року не змінює традиції - нова модель стала ще краща за своїх попередників.


 • Секс і 2010 рік

  Секс і 2010 рік Цікаві факти · lesya · 31.12.2010 16:58

  На сьогоднішній день слово "секс" продовжує залишатися одним із найпопулярніших у запитах інтернет-пошуковиків. Отож новини інтимної сфери, ясна річ, не переставали цікавити читачів. Окрім того, вчені, проводячи низку експериментів, вирахували тривалість ідеального сексу й дізналися, коли він взагалі перестане бути потрібним.


 • "Привиди жорстокості": канадський балет українського хореографа

  "Привиди жорстокості": канадський балет українського хореографа Культура · lesya · 31.12.2010 14:48

  Нещодавно канадська труппа з міста Монктон поставила балет, присвячений проблемі побутового насильства, який отримав назву "Привиди жорстокості". Хореографом- постановщиком цього балету став українець Ігор Добровольський, а основним зачинщиком проекту вважається організація, яка займається залученням уваги громадян до проблем насильства у сім'ї.


Всього 10394 на 1040 сторінках