Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Нісенітниці від знаменитостей

  Нісенітниці від знаменитостей Краса і здоров'я · lesya · 04.01.2011 11:10

  Британська некомерційна організація Sense About Science (SAS), яка протягом тривалого часу займається спростуванням псевдонаукових заяв та невірних інтерпретацій опилюднених наукових даних, підготувала річний огляд помилкового сприйняття знаменитостями окремих методик оздоровлення.


 • Таємниці Шервудського лісу

  Таємниці Шервудського лісу Цікаві факти · lesya · 04.01.2011 11:00

  Незабаром розпочнеться повномасштабне вивчення найзагадковішої пам'ятки Шервудського лісу. Група експертів вирішила дослідити одну із таємничих древніх пам'яток англійського графства Ноттінгемшир.


 • У 2011 очікується масовий перехід до Інтернет-телебачення

  У 2011 очікується масовий перехід до Інтернет-телебачення Нові технології · lesya · 04.01.2011 10:45

  Від 2011 року експерти очікують серйозних та великою мірою суттєвих змін найконсервативнішої галузі медіа-технологій. За даними спеціалістів, масовий перехід до інтернет-телебачення повинен докорінно змінити звички телеглядачів та методи роботи телевізійних компаній.


 • Що напророчив ясновидець?

  Що напророчив ясновидець? Суспільство · lesya · 04.01.2011 10:38

  Бунт у Євросоюзі, скандал навколо постаті британської королеви, вірогідність виникнення війни - ось такі невтішні прогнози зробив на 2011 відомий польський ясновидець Кшиштоф Яцковські. Разом з тим, за даними Аllnews4.me, цього року відбудеться жахлива катастрофа за участю знаменитого актора.


 • Самотні жінки обирають одружених чоловіків

  Самотні жінки обирають одружених чоловіків Суспільство · lesya · 04.01.2011 10:27

  Британські вчені, проводячи різні експерименти, нарешті дослідили психологічне підгрунтя взаємин, коли жінки обирають одружених чоловіків. Виявляється, для жінок, які не перебувають у шлюбі, істотну роль в оцінюванні чоловіка відіграє той факт, що він уже має зв'язки з іншими жінками. Отож саме на завоювання прихильності та почуттів таких чоловіків вони й спрямовують свої зусилля.


 • Вчені створили розумний холодильник

  Вчені створили розумний холодильник Техніка · lesya · 03.01.2011 15:57

  Фахівці британського Університету Центрального Ланкаширу разом із спеціалістами онлайн-супермаркету Ocado розробили "розумний" холодильник, який вміє визначати ступінь свіжості продуктів. Новинка техніки оснащена спеціальним ультразвуковим сканером, вбудованим в дверцята холодилбника, та своєрідними аналізатором запахів, за допомогою яких холодильник може визначати, які саме продукти вже зіпсувалися або ж знаходяться на межі зникнення можливості їх споживання.


 • Сила думки сильніша за ліки

  Сила думки сильніша за ліки Медицина · lesya · 03.01.2011 15:49

  Результативність лікування плацебо на сьогоднішній день доведена неодноразово. Плацебо - це фізіологічно інертна речовина, яку застосовують у якості лікарського препарату, позитивний лікувальний ефект від вживання якого пов'язаний насамперед із підсвідомим самонавіюванням пацієнта. До того ж, в медицині існує поняття «ефект плацебо»

  - явище немедикаментозного впливу на організм хворого не лише за допомогою того чи іншого препарату, а й, приміром, завдяки імітації певної лікувальної процедури. Тед Каптчук, спеціаліст Гарвардської медичної школи, у своїх дослідженнях спробував відповісти на запитання, що ж відбуватиметься з ефектом плацебо, якщо пацієнтів повідомити про те, що вони приймають плацебо, а не справжні ліки.


 • 5 найцікавіших відкриттів історії у 2010 році

  5 найцікавіших відкриттів історії у 2010 році Культура · lesya · 03.01.2011 14:37

  Вчені стверджують, що найдавніший автограф в історії розвитку світової культури в цілому належить дяку-мільйонеру. Так, російський дослідник, проводячи низку необхідних експериментів, виявив найстарішу російську книгу з автографом автора. На Пролозі 1660 року присутній дарчий напис дяка Івана Щепоткіна. У XVII столітті на території сучасної Росії книгодрукування розвинулося вже досить добре. Проте ученим до цих пір не вдавалося виявити жодного автографа, поставленого якимось російським письменником того часу на власному творі. Більше того, письменники того періоду взагалі дуже рідко підписували власні твори, тому сьогодні дослідникам часто доводиться докладати чимало зусиль для виявлення авторства того чи іншого тексту.


 • Названо найгламурніших батьків 2010 року

  Названо найгламурніших батьків 2010 року Кіно · lesya · 03.01.2011 14:27

  Останній номер журналу "People" запропонував читачам загальний рейтинг світових знаменитостей. І незважаючи на те, що майже всі без винятку були впевнені в тому, що саме Анджеліна Джолі отримає звання людини року, цього не сталося. Найстильнішу жінку планети та людину-бренд обійшла у даній номінації Сандра Баллок.


 • В Амстердамі продемонстрували автобус майбутнього

  В Амстердамі продемонстрували автобус майбутнього Авто-мото · lesya · 03.01.2011 12:55

  На виставці, яка проводилася нещодавно в Амстердамі, були представлені найдорожчі та дуже незвичайні речі. Тут, окрім усього іншого, можна було побачити унікальний автобус, який заслужено отримав назву автобуса майбутнього. Це 15-метровий Superbus, виготовлений з матеріалів, які застосовуються в процесі будівництва літаків і ракет, а це, ясна річ, значно знижує вагу транспортного засобу. Не схожий на звичайні автобуси, Superbus привернув увагу багатьох відвідувачів виставки.


Всього 10394 на 1040 сторінках