Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Світ ополчився проти міні-спідниць

  Світ ополчився проти міні-спідниць Суспільство · lesya · 05.01.2011 14:06

  Представники влади Шрі-Ланки мають намір впровадити в дію закон про заборону носіння міні-спідниць. Таке рішення зумовлене стурбованістю низки осіб, які вважають, що такого типу одяг сприяє знищенню та нівеляції культурних цінностей та традицій.


 • Храм написів у Паленке

  Храм написів у Паленке Культура · lesya · 05.01.2011 13:59

  В давнину, коли легіони могутньої Римської Імперії під проводом Юлія Цезаря йшли підкоряти Англію та Галлію, на протилежному боці земної кулі, у Новому Світі (саме так тоді називали Америку), з'явилася найбільша цивілізація у світі - древні майя. Майя проіснували близько тисячі років, залишивши по собі величезну кількість культурних цінностей, зразків живопису, архітектури, скульптури. Та великий народ не зміг протистояти завойовникам з півночі - войовничим тольтекам. Багато міст з білого каменю було зруйновано та розграбовано. Протягом століть руїни міст заростали сельвою, отож значну кількість цінної для археологів та науковців інформації втрачено назавжди. І лише якихось 130 років тому ця область історії почала досліджуватися.


 • Роналдо стане безплідним

  Роналдо стане безплідним Спорт · lesya · 05.01.2011 13:53

  За даними talks.su відомий бразильський футболіст Роналдо вирішив зробити операцію, в результаті якої він стане безплідним. Знаменитість не бажає у майбутньому мати потомство.


 • Опра Уінфрі відкрила власний телеканал

  Опра Уінфрі відкрила власний телеканал Події у світі · lesya · 05.01.2011 12:36

  За даними The Daily Telegraph, знаменита американська телеведуча Опра Уїнфрі запустила власний кабельний телеканал, який працюватиме цілодобово. Канал OWN (Oprah Winfrey Network) представляє собою спільний проект знаменитої телеведучої та Discovery Communications та почав працювати в суботу опівдні. Перший день роботи телеканалу розпочався анонсу передач, тривалість якого сягла години. Ведучою анонсу стала сама Уїнфрі.


 • Винайдено "розумну" кепку для гри у гольф

  Винайдено "розумну" кепку для гри у гольф Нові технології · lesya · 05.01.2011 12:04

  Вчені створили «розумну кепку», призначену для гольфістів Brain Athlete. Головний убір зумовить підвищення точності та концентрацію уваги в необхідний момент. Гаджет, вимірюючи електричну активність мозку, на основі отриманих даних допомагає спортсмену досягти того стану, в якому його влучність буде найвищою.


 • Найневдаліші фантастичні фільми

  Найневдаліші фантастичні фільми Кіно · lesya · 05.01.2011 11:57

  За даними The Sunday Times, нещодавно представники NASA назвали сім найгірших та сім найкращих в аспекті наукової достовірності та певної правдивості фільмів останніх років. Оприлюднення рейтингу кінокартин відбулося на прес-конференції, яка відбулася в Лабораторії реактивного руху (Jet Propulsion Laboratory).


 • Братам Кличкам довелося розтовстіти

  Братам Кличкам довелося розтовстіти Спорт · lesya · 05.01.2011 11:46

  Знаменитим українським спортсменам світового рівня братам Клички довелося суттєво набрати вагу для зняття в німецькій рекламі McFit. Так, нещодавно боксери Віталій і Володимир Клички знялися в образі товстунів для реклами німецького фітнес-клубу.


 • Вчені створять "емоційний" комп'ютер

  Вчені створять "емоційний" комп'ютер Техніка · lesya · 05.01.2011 11:33

  Одного разу професор Пітер Робінсон настільки розчарувався роботою та функціонуванням власного GPS-навігатора, що в нього мимоволі з’явилася ідея сконструювати комп'ютер, який би міг реагувати на людські емоції.


 • Знайдено залишки цивілізації атлантів

  Знайдено залишки цивілізації атлантів Культура · lesya · 04.01.2011 12:49

  Чи не в кожній країні світу вам можуть розповісти щось про великі підземелля, розташовані в тому чи іншому її районі, про загадкові випадки, пов’язані з тими, хто намагався їх відвідати. Особливо багата цим Південна Америка, континент хвилюючих відкриттів та вражаючих історичних таємниць.


 • Завершення епохи Kodachrome

  Завершення епохи Kodachrome Нові технології · lesya · 04.01.2011 11:17

  За даними BBC, остання фотоплівка Kodachrome проявлена 30 грудня минулого року в американському штаті Канзас. Фотографи - як любителі, так і професіонали - називають цю подію символічним завершенням цілої епохи.


Всього 10394 на 1040 сторінках