Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 5 найцікавіших відкриттів історії у 2010 році

  5 найцікавіших відкриттів історії у 2010 році Культура · lesya · 03.01.2011 14:37

  Вчені стверджують, що найдавніший автограф в історії розвитку світової культури в цілому належить дяку-мільйонеру. Так, російський дослідник, проводячи низку необхідних експериментів, виявив найстарішу російську книгу з автографом автора. На Пролозі 1660 року присутній дарчий напис дяка Івана Щепоткіна. У XVII столітті на території сучасної Росії книгодрукування розвинулося вже досить добре. Проте ученим до цих пір не вдавалося виявити жодного автографа, поставленого якимось російським письменником того часу на власному творі. Більше того, письменники того періоду взагалі дуже рідко підписували власні твори, тому сьогодні дослідникам часто доводиться докладати чимало зусиль для виявлення авторства того чи іншого тексту.


 • Названо найгламурніших батьків 2010 року

  Названо найгламурніших батьків 2010 року Кіно · lesya · 03.01.2011 14:27

  Останній номер журналу "People" запропонував читачам загальний рейтинг світових знаменитостей. І незважаючи на те, що майже всі без винятку були впевнені в тому, що саме Анджеліна Джолі отримає звання людини року, цього не сталося. Найстильнішу жінку планети та людину-бренд обійшла у даній номінації Сандра Баллок.


 • В Амстердамі продемонстрували автобус майбутнього

  В Амстердамі продемонстрували автобус майбутнього Авто-мото · lesya · 03.01.2011 12:55

  На виставці, яка проводилася нещодавно в Амстердамі, були представлені найдорожчі та дуже незвичайні речі. Тут, окрім усього іншого, можна було побачити унікальний автобус, який заслужено отримав назву автобуса майбутнього. Це 15-метровий Superbus, виготовлений з матеріалів, які застосовуються в процесі будівництва літаків і ракет, а це, ясна річ, значно знижує вагу транспортного засобу. Не схожий на звичайні автобуси, Superbus привернув увагу багатьох відвідувачів виставки.


 • Проблема "нудотних" 3D-фільмів

  Проблема "нудотних" 3D-фільмів Нові технології · lesya · 03.01.2011 12:36

  Спеціалісти стверджують, що надмірне захоплення переглядом 3D-фільмів може зашкодити здоров’ю. Так, частий перегляд тривимірних зображень призводить до своєрідного "передозування", яке викликає нудоту, блювотні позиви, запаморочення та дезорієнтацію в просторі. Ця проблема, виявлена ще на початку 1990-х років, до цього часу залишається невирішеною, незважаючи навіть на стрімке зростання кількості фільмів у тривимірному форматі протягом кількох останніх років та випуск дорогих високотехнологічних 3D-телевізорів.


 • Регулярне прибирання оселі знизить ризик захворіти раком грудей

  Регулярне прибирання оселі знизить ризик захворіти раком грудей Краса і здоров'я · lesya · 03.01.2011 12:25

  Вчені Британського інституту раку, опираючись на результати відповідних досліджень, дійшли висновку, що ризик захворіти на рак грудей скорочується у тих жінок, які піддаються регулярним фізичним навантаженням. Водночас з'ясувалося, що найкориснішим у цьому аспекті видом фізичних вправ є звичайнісіньке прибирання оселі.


 • Вчені виготовили найменшу в світі новорічну листівку

  Вчені виготовили найменшу в світі новорічну листівку Новорічні новини · lesya · 03.01.2011 12:19

  Використовуючи сучасні нанотехнології, інженери Університету Глазго у Великобританії створили найменшу в світі новорічну листівку. Оригінальна листівка виготовлена з мікроскопічного шматка скла з намальованою на ньому різдвяною ялинкою та написом "Season's Greetings" ( в перекладі на українську означає "Зі святом!"). Глава мікротехнологічного відділу університету професор Девід Каммінг заявив, що таким чином інженери мають намір продемонструвати багатьом та певною мірою популяризувати високу точність нанотехнологій. "На продумування та розробку дизайну листівки витратили значно більше часу, аніж на її створення", - додав він, зазначивши, що на виготовлення міні-картинки витратили всього- на- всього півгодини.


 • Как выбрать правильно детский матрас

  Как выбрать правильно детский матрас Цікаві факти · kseniya_www · 02.01.2011 15:40

  Сегодня на рынке предлагается большой ассортимент матрасов для детей. Как сориентироваться в этом изобилии? Всем хочется выбрать для своего ребенка лучшее (как минимум), а еще лучше - полезное.


 • Как построить украинский бизнес в Китае

  Как построить украинский бизнес в Китае Економіка · kseniya_www · 02.01.2011 01:01

  Представим себе, что в каком-то провинциальном, как на китайский уровень, городку типа Сучжоу или Ханчжоу появляется регион развития украинского бизнеса. Несколько предприятий войдут в провинцию кластером, создадут общий ресурсный фонд, разрабатывают инфраструктуру, которая полностью будет обеспечивать украинский бизнес.


 • Як захистити свою покупку в e-магазині

  Як захистити свою покупку в e-магазині Цікаві факти · kseniya_www · 01.01.2011 20:03

  Більшість тих, у кого є підключення до Мережі, останніми днями купують різноманітні товари винятково у всесвітній мережі. Це й не дивно, бо саме там, не встаючи з улюбленого крісла, є можливість вибрати й замовити достоту все — від їжі до найрізноманітнішої побутової техніки. Тим більше, що в Інтернеті товари нерідко дешевші, ніж у звичайних магазинах.


 • Audi A4 Allroad: огляд переваг

  Audi A4 Allroad: огляд переваг Авто-мото · CYBERMAG · 01.01.2011 16:28

  Ідея універсального повноприводного і невеликого автомобіля, на якому не невигідно щодня їздити, легко паркуватися на бордюрах і запросто можна махнути на пікнік - назрівала давно. Власне її вже давно реалізувала Subaru в моделі Outback, Volvo - в XC70, а з недавніх пір і Skoda в Octavia Scout. А ось німецька Трійка доки вважала за краще шукати щастя у вищих ешелонах, змагавшись в сегменті великогабаритних дорогих позашляховиків.


Всього 10377 на 1038 сторінках