Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені розробили пожиттєву вакцину від грипу

  Вчені розробили пожиттєву вакцину від грипу Медицина · lesya · 06.01.2011 08:53

  Основним принципом виготовлення новоствореної вакцини є використання внутрішніх протеїнів вірусів грипу, які є спільними для всіх штамів. Ці протеїни не піддаються мутації протягом останніх шістдесяти років, в той час як прогресивні базові вакцини «орієнтовані» насамперед на протеїни, які знаходяться на поверхні вірусів. Ці протеїни щодня мутують, а це змушує вчених розробляти все нові й нові види вакцини, здатні протистояти видозміненим вірусам.


 • Нью-Йорк відвідала рекордна кількість туристів

  Нью-Йорк відвідала рекордна кількість туристів Суспільство · lesya · 06.01.2011 08:45

  За словами глави Нью-Йорка Майкла Блумберга протягом минулого року місто відвідали 48,7 мільйона осіб, а це майже на мільйон перевищує рекорд 2008 року, коли кількість туристів, які вирішили оглянути місто, сягнула 47 мільйонів осіб. У порівнянні з 2009 роком кількість туристів у Нью-Йорку зросла на сім відсотків.


 • Із книг Марка Твена заберуть слово "негр"

  Із книг Марка Твена заберуть слово "негр" Культура · lesya · 06.01.2011 08:35

  Незабаром у США перевидадуть книги про пригоди улюблених багатьма героїв книг знаменитого Марка Твена - Тома Сойєра та Гекльберрі Фінна. У новому виданні вирішили замінити слова, які окремі критики вважають образливими для читачів.


 • У Китаї збудували найдовший у світі міст

  У Китаї збудували найдовший у світі міст Життя · lesya · 06.01.2011 08:30

  У Китаї нарешті завершили будівництво найдовшого моста світу. Міст, на будівництво якого витратили близько чотирьох років, з'єднує міста Циндао в провінції Шаньдун на території Східного Китаю з районом Хуангдао.


 • Десятирічна дівчинка відкрила нову зірку

  Десятирічна дівчинка відкрила нову зірку Наука · lesya · 06.01.2011 08:26

  Декілька днів тому десятилітня Кетрін Аврора Грей (Kathryn Aurora Gray) з канадської провінції Нью-Брансвік за сприяння свого батька, астронома-аматора, відкрила нову зірку.


 • Світ ополчився проти міні-спідниць

  Світ ополчився проти міні-спідниць Суспільство · lesya · 05.01.2011 14:06

  Представники влади Шрі-Ланки мають намір впровадити в дію закон про заборону носіння міні-спідниць. Таке рішення зумовлене стурбованістю низки осіб, які вважають, що такого типу одяг сприяє знищенню та нівеляції культурних цінностей та традицій.


 • Храм написів у Паленке

  Храм написів у Паленке Культура · lesya · 05.01.2011 13:59

  В давнину, коли легіони могутньої Римської Імперії під проводом Юлія Цезаря йшли підкоряти Англію та Галлію, на протилежному боці земної кулі, у Новому Світі (саме так тоді називали Америку), з'явилася найбільша цивілізація у світі - древні майя. Майя проіснували близько тисячі років, залишивши по собі величезну кількість культурних цінностей, зразків живопису, архітектури, скульптури. Та великий народ не зміг протистояти завойовникам з півночі - войовничим тольтекам. Багато міст з білого каменю було зруйновано та розграбовано. Протягом століть руїни міст заростали сельвою, отож значну кількість цінної для археологів та науковців інформації втрачено назавжди. І лише якихось 130 років тому ця область історії почала досліджуватися.


 • Роналдо стане безплідним

  Роналдо стане безплідним Спорт · lesya · 05.01.2011 13:53

  За даними talks.su відомий бразильський футболіст Роналдо вирішив зробити операцію, в результаті якої він стане безплідним. Знаменитість не бажає у майбутньому мати потомство.


 • Опра Уінфрі відкрила власний телеканал

  Опра Уінфрі відкрила власний телеканал Події у світі · lesya · 05.01.2011 12:36

  За даними The Daily Telegraph, знаменита американська телеведуча Опра Уїнфрі запустила власний кабельний телеканал, який працюватиме цілодобово. Канал OWN (Oprah Winfrey Network) представляє собою спільний проект знаменитої телеведучої та Discovery Communications та почав працювати в суботу опівдні. Перший день роботи телеканалу розпочався анонсу передач, тривалість якого сягла години. Ведучою анонсу стала сама Уїнфрі.


 • Винайдено "розумну" кепку для гри у гольф

  Винайдено "розумну" кепку для гри у гольф Нові технології · lesya · 05.01.2011 12:04

  Вчені створили «розумну кепку», призначену для гольфістів Brain Athlete. Головний убір зумовить підвищення точності та концентрацію уваги в необхідний момент. Гаджет, вимірюючи електричну активність мозку, на основі отриманих даних допомагає спортсмену досягти того стану, в якому його влучність буде найвищою.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках