Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найпопулярніша енциклопедія світу відзначила свій перший ювілей

  Найпопулярніша енциклопедія світу відзначила свій перший ювілей Культура · Lesly · 16.01.2011 12:01

  Вчора, 15 січня найбільшій та найпопулярнішій у світі енциклопедії "Вікіпедія" виповнилося 10 років. Від всіх інших, існуючих сьогодні енциклопедій, вона відрізняється тим, що складається та доповнюється добровольцями з усього світу. На даний час онлайн-довідник містить понад 17 мільйонів статей, практично кожна з яких може бути змінена будь-яким відвідувачем сайту.


 • Вчені оправдали чоловічу "байдужість"

  Вчені оправдали чоловічу "байдужість" Цікаві факти · Lesly · 16.01.2011 10:56

  Якщо обранець вашого серця не помічає змін у вашій зовнішності, зокрема нову зачіску, то не варто перейматися, - це аж ніяк не свідчить про його байдужість до вас, стверджують дослідники з університетського коледжу в Лондоні та Массачусетського технологічного інституту. Так, їм вдалося встановити, що між сприйняттям оточуючої дійсності чоловіками і жінками існує суттєва відмінність.


 • Отечественный и национальный кинематограф

  Отечественный и национальный кинематограф Кіно · kseniya_www · 15.01.2011 14:25

  Вне сомнения, кинематограф за истекшие сто лет своей истории не потерял своей важнейшей роли среди прочих видов искусств. Наоборот, благодаря новейшим технологиям кино благополучно перешло ту тонкую грань, за которой многие виды художественного и прикладного творчества не выдержали конкурентной борьбы с более молодыми и современными и потеряли былое могущество.


 • Таємниця Келлського абатства

  Таємниця Келлського абатства Кіно · lesya · 15.01.2011 09:59

  У прокаті з’явилася «Таємниця Келлс» - чимось схожий на складний та загадковий кельтський орнамент мультфільм. Візуальна вишуканість та складний історичний контекст витвору витончено укладаються в просту дитячу історію.


 • Піт Доерті стане героєм Середньовіччя

  Піт Доерті стане героєм Середньовіччя Кіно · lesya · 15.01.2011 09:23

  Музикант Піт Доерті, скандальний лідер британських рок-груп Libertines і Babyshambles, талановитий поет, наркоман та алкоголік, який неодноразово побував за гратами, колишній бойфренд моделі Кейт Мосс випробує себе в ролі письменника в одному французькому фільмі.


 • Для інтимних взаємин обирайте егоїстів

  Для інтимних взаємин обирайте егоїстів Цікаві факти · lesya · 15.01.2011 09:17

  Канадські психологи в результаті проведення відповідних експериментів нещодавно науково обгрунтували наступний факт: за даними спеціалістів, помірний егоїзм представників обох статей забезпечить набагато кращі та пристрасніші сексуальні взаємини партнерів, аніж альтруїзм.


 • Жінки проводять більше часу в соцмережі, ніж чоловіки

  Жінки проводять більше часу в соцмережі, ніж чоловіки Суспільство · lesya · 15.01.2011 09:12

  Нещодавно фахівці аналітичної компанії comScore провели спеціальне демографічне дослідження, в процесі якого розглядали кількісні відмінності за статевою приналежністю відвідувачів і користувачів соціальних мереж. В результаті проведення експерименту з'ясовано, що жінки набагато більше часу проводять в соціальних мережах та значно частіше реєструються на їхніх сторінках.


 • Близькість душі чи тіла: що важливіше?

  Близькість душі чи тіла: що важливіше? Суспільство · lesya · 14.01.2011 12:21

  В процесі останніх досліджень, проведених британськими вченими, виявилося, що спільний сон подружніх пар шкодить здоров'ю партнерів та їхнім взаєминам. Зазначається також, що в давнину чоловіки та жінки спали в різних місцях. Це підтверджується зокрема тим фактом, що колись у Китаї та Європі були популярні жіночі та чоловічі половини будинків.


 • Вчені виявили найвіддаленіше скупчення галактик

  Вчені виявили найвіддаленіше скупчення галактик Наука · lesya · 14.01.2011 11:50

  Найвіддаленіше з усіх відомих скупчення галактик виявили астрономи Національного управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору у співпраці зі своїми колегами з Великобританії, Франції та Японії. Їх активне співробітництво дозволило отримати оптимально повне уявлення про нове відкриття.


 • Скільки залишилося Ейфелевій вежі?

  Скільки залишилося Ейфелевій вежі? Цікаві факти · lesya · 14.01.2011 11:44

  Фахівці Технічного центру досліджень механічної промисловості за допомогою проведення спеціального комп'ютерного моделювання нещодавно визначили, наскільки стійкий головний символ Парижа - Ейфелева вежа. За даними "Компьюленти", відповідне дослідження було проведене на замовлення компанії, яка керує пам'яткою.


Всього 10380 на 1038 сторінках