Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Ступінь ожиріння залежить від рівня доходів

  Ступінь ожиріння залежить від рівня доходів Краса і здоров'я · lesya · 08.02.2011 12:18

  Експерти національного центру статистики США, опираючись на дані, отримані в результаті проведення відповідних спостережень, підкреслюють цікавий факт: виявляється, ступінь ожиріння безпосередньо залежить від рівня доходу, отож чим більше грошей зароблятиме людина, тим нижчою буде її вага. В Америці така тенденція простежується найкраще, адже в цій країні майже дві третини населення більшою чи меншою мірою стикаються з проблемою зайвої ваги.


 • Промо-акция - великолепный способ оптимизации рекламного бюджета корпорации

  Промо-акция - великолепный способ оптимизации рекламного бюджета корпорации Цікаві факти · kseniya_www · 08.02.2011 11:41

  Реклама в средствах массовой информации, скажем на том же телевидении, постоянно на виду. Впрочем считать ее всеохватным или достаточным средством донесения информации до целевого круга едва ли возможно. имеются у нее и свои недостатки. Для начала, здесь достаточно значительная стоимость, а во-вторых, немало пользователей эту форму рекламы принимают с оттенком раздражения, и просто переключают каналы. Или же отвлекаются от голубого экрана на время рекламных пауз. То есть «рекламная стрела», как ни прискорбно, зачастую уходит в «молоко». Или, что еще хуже – вызывает неприятие и отторжение.


 • Старые проблемы - вновь разработанные концепции: подбор мебели для кухни

  Старые проблемы - вновь разработанные концепции: подбор мебели для кухни Цікаві факти · kseniya_www · 08.02.2011 11:23

  Мебель принадлежит к классу тех предметов, без которых не в состоянии обойтись ни одна современная квартира. Не важно, в каком типе и числе, но мебель в ней есть без сомнения.


 • Вручение подарков, раздача листовок а также лотереи как самые эффективные приемы раскрутки

  Вручение подарков, раздача листовок а также лотереи как самые эффективные приемы раскрутки Цікаві факти · kseniya_www · 08.02.2011 10:38

  Необычное слово BTL вторглось в жизнь рекламного мира, оттеснив стандартные способы рекламы продуктов с надоедливыми рекламными роликами, незатейливыми объявлениями и многими другими обыденными вариантами. Почему сугубо BTL-акции сейчас весьма популярны среди рекламодателей, требующих самых наиболее эффективных вариантов продвижения и которые требуют самых эффективных вариантов раскрутки и умеют считать деньги?


 • Виллы Коста Брава - долговременный и прибыльный бизнес

  Виллы Коста Брава - долговременный и прибыльный бизнес Цікаві факти · kseniya_www · 08.02.2011 10:14

  Приемлемая стоимость жилья, а также низкие кредитные ставки на рынке недвижимости в Европе, довольно часто ставят отечественных туристов перед выбором, что выгодней: снять бунгало, коттедж, апартаменты в Испании или купить дом в Испании недорого. На этот вопрос нет однозначного ответа. Оба варианта – аренда недвижимости в Испании и покупка квартиры в Испании – по-своему выгодны. Отличие состоит только в том, что плюсы одного варианта более существенны для конкретной части аудитории, чем достоинства другого.


 • Корпоративные издания вместо дорогой рекламы

  Корпоративные издания вместо дорогой рекламы Цікаві факти · kseniya_www · 07.02.2011 21:04

  Для чего это нужно? Для рекламы, а реклама, как мы все знаем, является двигателем торговли. Почему предприятия заказывают корпоративные издания? Потому что это дешевле, чем каждый раз оплачивать кому-то за размещение постоянной рекламы. Выпустили собственный журнал с полезной информацией - имеете гарантию, нужная Вам информация дойдет к своему потребителю.


 • Чорний шоколад чи фруктові соки: що корисніше?

  Чорний шоколад чи фруктові соки: що корисніше? Краса і здоров'я · lesya · 07.02.2011 18:00

  Американські вчені, проводячи відповідні експерименти, дійшли висновку, що чорний шоколад та какао-порошок містять більше корисних для організму антиоксидантів, ніж значна кількість фруктових соків.


 • Отдых в райских уголках: Индонезия и Мальдивы

  Отдых в райских уголках: Индонезия и Мальдивы Розваги · CYBERMAG · 07.02.2011 17:48

  Выбирая место для проведения отдыха, в голове сразу же рождается пейзаж с чистым песочным пляжем, солнцем, морем и почему-то непременно с пальмами.


 • Чорнобиль зменшує об'єм мозку

  Чорнобиль зменшує об'єм мозку Екологія · lesya · 07.02.2011 17:20

  Нещодавно вчені знову підтвердили, що підвищений рівень радіації в районі Чорнобиля продовжує негативно впливати на екосистему. В результаті проведення відповідних досліджень виявилося, що у птахів, які мешкають в районі Чорнобильської катастрофи, об’єм мозку в середньому на 5% менший, ніж у інших представників того ж виду.


 • Шлюб змінює чоловіків на краще

  Шлюб змінює чоловіків на краще Суспільство · lesya · 07.02.2011 16:40

  Нещодавно вчені університету Рутджерса (Rutgers University), США, у співпраці із сайтом знайомств Match.com, провівши низку необхідних досліджень, з'ясували, що усталене роками традиційне уявлення про ставлення чоловіків та жінок до шлюбу докорінно змінилося. Так, за даними Daily Mail, створити сім'ю бажає понад 50% чоловіків та менше 50% жінок. Окрім того, чоловіки більшою мірою виявилися схильними до кохання з першого погляду.


Всього 10394 на 1040 сторінках