Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Гра – новий спосіб лікування депресій у дітей

  Гра – новий спосіб лікування депресій у дітей Суспільство · Lesly · 26.01.2011 12:14

  Психологи стверджують, що найкращим ліком від дитячої депресії є гра з батьками. До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи в Сент-Луїсі при Вашингтонському університеті (США).


 • Выбирая стиль ретро…

  Выбирая стиль ретро… Цікаві факти · kseniya_www · 25.01.2011 18:13

  Мода распространяется не только на одежду, но и на интерьер, а, как известно, мода развивается циклично, поэтому вещи, популярные в 20-х или в 60-х годах, опять становятся модными. Такие тенденции заметны и в благоустройстве домов и квартир.

  Ваши желания помогут воплотить в жизнь дизайнеры. Можно обустроить квартиру в стиле середины прошлого столетия, тогда ваше жилье будет богато бархатом, мебелью с завитушками, стены будут пестреть яркими обоями. Вся обстановка должна быть яркой и приносить радость.


 • Влада Єгипту намагається повернути вкрадене погруддя Нефертіті

  Влада Єгипту намагається повернути вкрадене погруддя Нефертіті Події у світі · Lesly · 25.01.2011 17:05

  Вже не вперше єгипетська влада надсилає Німеччині офіційні запити з вимогою повернути на історичну батьківщину бюст цариці Нефертіті, що був незаконно вивезений з країни на початку XX століття і сьогодні знаходиться в Берлінському музеї.


 • Іспанці придумали новий спосіб утилізації сміття

  Іспанці придумали новий спосіб утилізації сміття Події у світі · Lesly · 25.01.2011 16:43

  На одній з центральних площ Мадрида "виріс" готель зі сміття. Незвичайну будівлю було зведено в рамках акції "Врятуй пляж" (Save the Beach). Каркас двоповерхового будинку зі сміття виготовлено з дерева, а його стіни завішані різноманітним сміттям: пластмасовими бочками, дерев'яними рамами, музичними інструментами, рваним одягом, книгами, шинами, а також алюмінієвими, скляними та консервними банками, пластиковими пакетами, проводами, валізами, компакт-дисками, касетами, битим посудом, побутовою технікою, що вийшла з ладу, тощо. Для міцності конструкції все це скріплено монтажною піною.


 • Хліб може бути здоровим продуктом

  Хліб може бути здоровим продуктом Краса і здоров'я · Lesly · 24.01.2011 11:46

  Дослідники із США з’ясували, що хліб відноситься не тільки до необхідних продуктів, але й надзвичайно корисних. Однак, здоровим продуктом він може бути тільки за умови, якщо правильно приготовлений.


 • Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир

  Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир Цікаві факти · kseniya_www · 21.01.2011 17:51

  Окна – это глаза, которыми наш дом смотрит на мир. Если окна хорошие, то в солнечную погоду дом наполняется светом, а в холодную он не потеряет и капли своего тепла. Надежные окна защищают от пыли, уличного шума, дарят покой и уют.


 • "Клятва Гіппократа" для банкірів

  "Клятва Гіппократа" для банкірів Економіка · lesya · 21.01.2011 11:45

  Незабаром американських банкірів можуть зобов'язати давати «клятву Волкера», яка, як стверджують спеціалісти, допоможе врегулювати діяльність банків, зробивши її більш чесною та прозорішою.


 • Місто на колесах

  Місто на колесах Цікаві факти · lesya · 21.01.2011 11:36

  Представники шведської архітектурної компанії Jagnefalt Milton розробили спеціальний проект для норвезького містечка Ондалснес, який отримав назву «Пересувне місто». Для реалізації проекту використали списані вагони поїздів, перед тим їх відремонтувавши. Полагоджені вагони стали будівлями в пересувному місті - готелями, магазинами, громадськими лазнями. Таким чином, пересувне містечко може спускатися вниз в період суворої зими чи туристичного піку, а в разі сприятливих погодніх умов підніматися вгору.


 • Playboy готує "нецензуровану" версію журналу для iPad

  Playboy готує "нецензуровану" версію журналу для iPad Культура · lesya · 21.01.2011 11:31

  Нещодавно глава видавничого дому Playboy Х'ю Хефнер заявив, що найближчим часом читачі та прихильники журналу, які водночас є власниками iPad, зможуть оцінити версію легендарного видання, яка не піддаватиметься цензурі та буде створена спеціально для популярного планшетного комп'ютера.


 • Лондон визнано "найвідкритішим" мегаполісом світу

  Лондон визнано "найвідкритішим" мегаполісом світу Суспільство · lesya · 21.01.2011 11:26

  За даними ІТАР-ТАСС, столицю Великобританії - Лондон - визнано найвідкритішим мегаполісом світу. Саме тут зафіксували найприхильніше ставлення до іноземців та вкрай ліберальну імміграційну політику.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках