Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США створено невидиму клавіатуру

  У США створено невидиму клавіатуру Нові технології · lesya · 14.02.2011 14:47

  Порівняно недавно у США було розроблено так звану “невидиму” клавіатуру. Відтепер кожен зможе швидко навчитися друкувати на сенсорному екрані навіть в разі відсутності клавіш із символами.


 • Джонні Депп стане Елвісом

  Джонні Депп стане Елвісом Кіно · lesya · 14.02.2011 14:43

  Незабаром зірка «Піратів Карибського моря», знаменитий Джонні Депп, зіграє легендарного Елвіса Преслі. За словами самого актора, він завжди захоплювався сильними особистостями і великими людьми. Окрім того, Джонні Депп, обираючи одну із запропонованих ролей, керувався й матеріальними розрахунками: на даний час актор не задіяний в жодному проекті. Отож можливість заробити та й, зрештою, перевтілитися в легендарну, складну та суперечливу особистість - легендарного музиканта Елвіса Преслі - виявилася як ніколи доречною.


 • На лезі бритви можна... писати

  На лезі бритви можна... писати Цікаві факти · lesya · 14.02.2011 13:58

  Британський гравіювальник Грехем Шорт, якому недавно виповнилося шістдесят чотири, написав на гострій частині леза бритви декілька слів. Слова «Nothing is impossible» («Неможливе можливо») не можливо помітити неозброєним оком. Їх вдасться розглянути тільки за умов використання мікроскопа з 400х збільшенням. Довжина напису, зробленого вручну, становить всього одну десяту міліметра.


 • Шоломи захищають хребет

  Шоломи захищають хребет Цікаві факти · lesya · 14.02.2011 13:44

  Вже давно не секрет та й, зрештою, цілком зрозуміло, що шоломи значно знижують кількість мозкових травм та рівень смертності від аварій на мотоциклах. Та нещодавно експерти Університету Джона Хопкінса в процесі проведення необхідних обчислень встановили, що носіння захисних шоломів також суттєво зменшує ризик травмування хребта.


 • Відтепер глухі собаки розумітимуть глухонімих людей

  Відтепер глухі собаки розумітимуть глухонімих людей Суспільство · lesya · 14.02.2011 13:31

  В'язні однієї з тюрем штату Міссурі навчили глуху собаку мові знаків. За даними Reuters, ув'язненим виправної установи South Central Correctional Center вдалося навчити глуху таксу на прізвисько Спаркі мові знаків, що надасть змогу згодом відправити її до школи для глухонімих дітей.


 • "ВКонтакті" обмежили вільну реєстрацію

  "ВКонтакті" обмежили вільну реєстрацію Цікаві факти · lesya · 14.02.2011 13:22

  Адміністрація соціальної мережі «Вконтакті» обмежила реєстрацію нових користувачів. Перехід на нову систему реєстрації відбувся на сайті вночі, 11 лютого. За словами генерального директора мережі Павла Дурова, такий крок є своєрідним «поверненням до витоків».


 • Секс і агресія керуються одними й тими ж генами

  Секс і агресія керуються одними й тими ж генами Наука · lesya · 14.02.2011 11:52

  Нещодавно вчені на прикладі самців мишей довели, що схильність до спаровування чи агресії викликана роботою одних і тих же нервових клітин головного мозку За даними дослідників, це твердження може стосуватися й людей.


 • Что общего между макраме и фенечками?

  Что общего между макраме и фенечками? Краса і здоров'я · kseniya_www · 13.02.2011 20:53

  Покажите того человека, который не имеет хобби или, на крайний случай, какого-либо увлечения? Таких людей нет, а если и есть, то они себя лишили огромного удовольствия. Кроме того, наши увлечения значительно скрашивают нашу жизнь, которая погрязла в рабочей рутине, помогают расслабится после рабочего дня.


 • IPhone 5G – всегда первый

  IPhone 5G – всегда первый Мобільний зв’язок · kseniya_www · 13.02.2011 20:07

  По всей видимости, для компании IPhone крайне важно всегда и во всем быть первыми. Именно поэтому, наделенный современными функциями, Apple iPhone 5G стал на данный момент самым мощным, и в то же время, самым простым в использовании мобильным телефоном.


 • Нерви, які світяться в темряві

  Нерви, які світяться в темряві Медицина · lesya · 11.02.2011 13:22

  Під час якого б то не було хірургічного втручання лікарям часом просто необхідно побачити, де знаходяться нерви пацієнта. Однак це досить важко зробити. З метою вирішення даної проблеми група дослідників з Університету Каліфорнії розробила спеціальний препарат, який дозволяє нервам світитися в темряві, надаючи хірургам можливість бачити їх.


Всього 10394 на 1040 сторінках