Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Американці склали рейтинг найбільш емоцйних країн світу

  Американці склали рейтинг найбільш емоцйних країн світу Суспільство · lesya · 31.08.2015 23:45

  У кожної нації – свій менталітет. І нехай це твердження вже зашуроване до дірок, і припало нальотом банальності, перетворившись на мовний штамп, із пісні, як-то кажуть, слів не викинеш… І якщо одним націям характерна стриманість і якась аристократична холодність, то інші, навпаки, не скупляться на емоції. Недарма ж ходять легенди про галасливих італійців та запальних кавказців або украй повільних естонців.


 • Британський художник проголосив "кінець ери людства"

  Британський художник проголосив "кінець ери людства" Культура · lesya · 31.08.2015 20:03

  Досить депресивний, моторошний і сумний проект представив недавно один британський художник, який вирішив проголосити «кінець ери людства».


 • У США через шкідливу звичку вчитель 111 разів спізнився на роботу

  У США через шкідливу звичку вчитель 111 разів спізнився на роботу Життя · lesya · 31.08.2015 17:32

  Вчителі, викладачі та педагоги в цілому мають бути людьми відповідальними, адже саме вони подають приклад підростаючому поколінню того, якою має бути достойна поваги людина. В ідеалі так воно би й мало бути, та насправді все відбувається трохи по-іншому: вчителі – звичайні люди, тож вони, як і всі ми, піддаються спокусам та страждають від шкідливих звичок.


 • У Великобританії винайшли морозиво, яке не тане

  У Великобританії винайшли морозиво, яке не тане Події у світі · lesya · 31.08.2015 15:06

  Що може бути смачніше і бажаніше влітку, ніж ріжок смачного і холодного морозива? Ось лише тане воно надто швидко, і не встигаєш поласувати ним докінця, як уже розтоплений сироп стікає по руках і капає на землю. Або на вбрання. І якщо дорослі ще сяк-так можуть справитися з цією проблемою, то діти після поїдання морозива схожі не на дітей, а на маленьких зухвалих чортенят.


 • Вчені вирахували найбільш небезпечного хижака в світі

  Вчені вирахували найбільш небезпечного хижака в світі Події у світі · lesya · 28.08.2015 21:13

  Тваринний світ багатий хижаками різних розмірів та мастей. Трапляються серед них воістину жорстокі хижаки, зустрічі з якими уникають навіть найвідчайдушніші сміливці. Леви, тигри, ведмеді, акули та піраньї – лише від одної думки про можливість зіткнутися з кимось із них віч-на-віч, посивіти можна.


 • У Лондоні продається стильний будинок-баржа

  У Лондоні продається стильний будинок-баржа Життя · lesya · 28.08.2015 19:56

  Хочете мешкати в одному з найбільш стильних будинків сучасності? Прямуйте в банк, знімайте зі свого рахунку два з половиною мільйони євро й вирушайте у Великобританію – тут на продаж виставили унікальний дім, про який простим смертним і мріяти годі.


 • Антоніо Бандерас став студентом Лондонського коледжу

  Антоніо Бандерас став студентом Лондонського коледжу Кіно · lesya · 28.08.2015 17:32

  Знаменитий іспанець Антоніо Бандерас, що завоював серце не одної дами, актор, який знявся в багатьох знаменитих голлівудських фільмах, недавно став студентом престижного закладу. Незважаючи на поважний як для студента вік, Антоніо вирішив відучитися в лондонському коледжі, про закінчення якого мріяв з юних років.


 • Японський шеф-кухар запропонував відвідувачам каррі зі смаком екскрементів

  Японський шеф-кухар запропонував відвідувачам каррі зі смаком екскрементів Життя · lesya · 28.08.2015 15:00

  Для справжніх екстремалів у плані гастрономічних уподобань представив нову страву один японський кухар – він запропонував відвідувачам свого власного закладу унікальне блюдо – каррі зі смаком… екскрементів.


 • Дослідники заявили, що Єва була створена не з ребра Адама

  Дослідники заявили, що Єва була створена не з ребра Адама Цікаві факти · lesya · 28.08.2015 13:37

  Досить цікаву гіпотезу висунули недавно учені. Припущення, висунуте ними, здатне довести до праведної люті феміністок та жінок, що відстоюють свої гендерні права. А ось чоловіки-женоненависники, напевне, після цього твердження повірили в науку: вчені Американського єврейського університету, що знаходиться в Бел-Ер Зайон Зевіта, якимось чином з’ясували, що Єва, перша жінка на Землі, була створена не з ребра Адама, а з пріапової кістки. Ця кістка, кажуть експерти, знаходиться в статевих органах багатьох ссавців, серед яких і людиноподібні мавпи, але в самої людини її немає.


 • Дівчата-первістки частіше страждають ожирінням

  Дівчата-первістки частіше страждають ожирінням Краса і здоров'я · lesya · 28.08.2015 08:15

  Новозеландські учені недавно наблизилися до розгадки проблеми ожиріння. Провівши низку досліджень, вони з’ясували, що дівчатка, які народжуються в сім’ї першими, часто схильні до ожиріння. Фактично, підрахували учені, вони на сорок відсотків частіше страждають ожирінням, аніж їхні молодші брати та сестри.


Всього 10392 на 1040 сторінках