Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Adobe Flash - "в'язниця" для веб-браузерів

  Adobe Flash - "в'язниця" для веб-браузерів Нові технології · lesya · 18.03.2011 15:32

  За словами віце-президента компанії Mozilla Джея Саллівана (Jay Sullivan), сучасні веб-браузери потребують негайної відмови від використання технології Adobe Flash, і, як твердить фахівець, рано чи пізно це станеться. Сьогоднішню ситуацію він називає «в'язницею, створеною плагіном», у якій всі без винятку браузери безпосередньо залежать від програмного забезпечення однієї компанії. Вихід із такої ситуації Салліван вбачає у використанні HTML5. Джей також називає використання Flash справжнісіньким марнотратством ресурсів, особливо неприпустимим у випадку мобільного застосування.


 • Власне тіло - полігон для експериментів

  Власне тіло - полігон для експериментів Наука · lesya · 18.03.2011 12:35

  У березні 2002 року Кевіну Уорвіку, професору кібернетики Рідінгского університету, було зроблено чи не єдину в світі нейрохірургічну операцію без відповідних медичних показань та рекомендацій. Уорвік був абсолютно здоровим - просто, за словами журналіста газети Time Ібена Харрелла, він належить до тих учених, які експериментують на собі.


 • Реклама врятує телебачення

  Реклама врятує телебачення Нові технології · lesya · 18.03.2011 12:28

  Останнім часом у суспільстві спостерігається стрімке зростання популярності Інтернету, у зв’язку з чим дедалі більше людей надають перевагу саме онлайн-телебаченню. І представниці прекрасної статі тут не виняток. Отож у даному контексті фахівці з Великобританії придумали, яким чином можна зацікавити дівчат та залучити їх до перегляду телевізора. Вчені стверджують, що саме рекламні ролики допоможуть уникнути масового «переходу» жінок у Мережу. Так, за даними експертів, найближчим часом реклама буде погрупована, тож кожен зможе вибирати рекламні ролики за власними уподобаннями.


 • Вага дитини залежить від рівня зайнятості матері

  Вага дитини залежить від рівня зайнятості матері Життя · lesya · 18.03.2011 12:23

  Результати проведеного спеціалістами дослідження, опубліковані журналом Child Development, доводять, що причина зайвої ваги дітей безпосередньо залежить від ступеня зайнятості матерів.


 • Незабаром пляшки виготовлятимуть з кори й лушпиння

  Незабаром пляшки виготовлятимуть з кори й лушпиння Нові технології · lesya · 18.03.2011 12:17

  Цими днями компанія PepsiCo представила першу у світі пластикову пляшку, виготовлену виключно з рослинних матеріалів. Як передбачається, "зелена" пляшка повинна зменшити шкоду, яка завдається навколишньому середовищу в процесі життєдіяльності як людства в цілому, так і кожного зокрема. Разом з тим, пластикова тара перероблятиметься для повторного використання. Виготовлятимуть її з проса, соснової кори, кукурудзяного лушпиння тощо.


 • З'явилася білизна для сором'язливих

  З'явилася білизна для сором'язливих Життя · lesya · 18.03.2011 11:57

  Нещодавно британський винахідник Стів Бредшоу (Steve Bradshaw) придумав спеціальні труси для скромних та сором’язливих авіапасажирів, які не просвічуються рентгенівськими променями сучасних сканерів та ретельно приховують ті частини тіла, які людина не має бажання виставляти на всезагальний огляд. Водночас оператори апаратів повного сканування тіла, якими на даний час обладнана значна кількість аеропортів світу, зможуть у разі необхідності побачити на екранах спеціальних пристроїв різноманітні предмети, які загрожують суспільству та навколишньому світу. Це можуть бути, приміром, пістолети, ножі чи вибухові речовини.


 • Найдорожче цуценя світу

  Найдорожче цуценя світу Цікаві факти · lesya · 18.03.2011 11:49

  Цуценя тібетського мастифа стало найдорожчим цуценям світу: його продали за 10 млн. юанів (близько 1,5 млн. доларів). Ім'я нового господаря залишається в таємниці, однак відомо, що придбав собаку мультимільйонер з півночі Китаю, який займається вугільним бізнесом.


 • Гор Вербінські зніме фільм - щось середнє між "Х-файлами" та "Доктором Хаусом"

  Гор Вербінські зніме фільм - щось середнє між "Х-файлами" та "Доктором Хаусом" Кіно · lesya · 18.03.2011 11:44

  Цими днями телеканал Starz розпочав роботу над створенням фантастичного серіалу «Край», продюсером якого виступить творець «Піратів Карибського моря» та «Ренго» знаменитий Гор Вербінскі.


 • Список знаменитостей, які дратують публіку найбільше

  Список знаменитостей, які дратують публіку найбільше Культура · lesya · 17.03.2011 14:47

  Інтернет-ресурс interfax.by цими днями склав рейтинг “найдратівливіших” знаменитостей. На десятому місці цього рейтингу розташувалися «Ранетки». Дівчата гордо називають себе поп-рок групою, однак в основному їхня аудиторія - школярі - навряд чи мають уявлення, хто такі The Rolling Stones, The Offspring, KISS тощо. Найбільше групу критикують за тексти.


 • Офісна техніка призводить до інфаркту

  Офісна техніка призводить до інфаркту Медицина · lesya · 17.03.2011 14:37

  За даними британської газети Daily Mail, основна причина інфарктів криється не у фізичних навантаженнях та стресах, а забрудненному повітря. Так, керівник дослідження, проведеного нещодавно, професор Джон Айрес з університету Бірмінгему, грунтуючись на отриманих результатах, стверджує, що в забрудненому повітрі містяться дрібні часточки пилу й сажі, які, потрапляючи у легені, здатні викликати проблеми з серцем, спричинюючи водночас виникнення низки респіраторних захворювань.


Всього 10394 на 1040 сторінках