Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Британським солдатам зменшують груди та підправляють вуха

  Британським солдатам зменшують груди та підправляють вуха Цікаві факти · lesya · 18.04.2011 14:18

  За останніми підрахунками журналістів видання “Дейлі Мейл” представники британського Міністерства оборони витратили більше 17 тисяч фунтів стерлінгів на косметичні операції для своїх солдатів. Мова не йде про поранених, як може видатися на перший погляд, ні - турботу про них у Британії бере на себе Національна система охорони здоров'я. Це були операції, спрямовані на зменшення грудей (деяким військовим ці операції були просто необхідними для того, щоб втиснутися в обмундирування) та корекцію клаповухості, яка заважала кільком солдатам носити захисні шоломи.


 • У 2016 БМВ представить найменший кросовер

  У 2016 БМВ представить найменший кросовер Авто-мото · lesya · 18.04.2011 13:40

  За даними журналу AutoBild, компанія BMW у 2016 році випустить субкомпактний кросовер, розміри якого будуть меншими, ніж розміри моделі X1. Автомобіль отримає позначення FAST, яке розшифровуватиметься як Family Activity Sports Tourer.


 • Вчені відновили обличчя жінки-вікінга

  Вчені відновили обличчя жінки-вікінга Наука · lesya · 18.04.2011 13:33

  Нещодавно фахівцям університету Данді вдалося відновити обличчя жінки-вікінга. Основою для проведення реконструкції став скелет, виявлений у Йорку більше 30 років тому. На першому етапі досліджень для створення тривимірної цифрової моделі спеціалістам довелося зробити лазерне сканування черепа. Далі, на основі отриманих результатів, фахівці змоделювали обличчя жінки. Це стало можливим завдяки використанню технології “віртуальної плоті”, яка передбачає поступове цифрове відновлення м'язів від черепа до шкірного покриву.


 • Мрія рибалок здійснилася: виявлено "найрибнішу" ріку планети

  Мрія рибалок здійснилася: виявлено "найрибнішу" ріку планети Цікаві факти · lesya · 18.04.2011 13:14

  Бразильські іхтіологи зовсім недавно відшукали найбільш рибну ріку планети. Нею стала Мадейра - права притока Амазонки, яка зливається з найповноводнішою річкою планети неподалік Манауса. Так, як виявили нещодавно спеціалісти Федерального університету штату Рондонія, у водах цієї річки налічується близько 800 різних видів риб. До речі, сорок із них раніше ніколи не описувалися біологами.


 • Фалологічний музей у Ісландії поповниться ще одним експонатом

  Фалологічний музей у Ісландії поповниться ще одним експонатом Цікаві факти · lesya · 18.04.2011 13:07

  Заспиртований статевий орган старого ісландця стане "родзинкою" одного з найнезвичайніших музеїв світу - Фалологічного музею або музею пенісів, як його ще частенько називають.


 • У Парижі з'явився ресторан для двох

  У Парижі з'явився ресторан для двох Події у світі · lesya · 18.04.2011 12:57

  Недавно у Парижі відкрився унікальний ресторан для двох. І, незважаючи на такі невеликі розміри, заклад користується великою популярністю: відвідувачам цього ресторану доводиться бронювати столик за декілька місяців до запланованих відвідин.


 • Синдром суєтного життя - захворювання сучасного світу

  Синдром суєтного життя - захворювання сучасного світу Медицина · lesya · 18.04.2011 12:39

  Сучасний світ диктує нам нові правила життя, у зв'язку з чим з’являються нові захворювання. І ось нещодавно група шотландських учених виявила новий тип захворювання, виникнення якого пов’язують з інформаційним перевантаженням людського організму. Нову хворобу назвали синдромом суєтного життя. Одним із симптомів цієї недуги сучасного світу є своєрідні провали в пам’яті.


 • Вчені створили супертуалет

  Вчені створили супертуалет Нові технології · lesya · 18.04.2011 12:28

  Нещодавно представники компанії Kohler розробили розкішний туалет, здатен виконувати найрізноманітніші, хоча далеко не завжди потрібні, функції. Розроблений туалет коштує $ 6400. Проект передбачає підігрів ніг, додатковий аудіовхід, радіо та багато-багато іншого.


 • На чем предпочитают ездить знаменитости?

  На чем предпочитают ездить знаменитости? Цікаві факти · kseniya_www · 16.04.2011 09:29

  Большинство обычных жителей планеты Земля задается вопросом, на какой модели автомобиля остановить свой выбор, чтоб он был не очень дорог, но в тоже время комфортен и в ногу со временем. Пока миллиарды мучаются банальным вопросом «любимцы публики» имеют возможность выбирать средство передвижения не столько из-за полюбившейся модели сколько за статус той или иной марки автомобиля. На сегодняшний день иметь в своем звездном гараже автомобиль марки Бентли куда престижней, нежели обычный опель.


 • Первый частный пассажирский космический корабль

  Первый частный пассажирский космический корабль Нові технології · Вікторія · 16.04.2011 08:31

  Компания Virgin Galactic представит первый в мире частный пассажирский космический корабль в американской пустыне Мохаве. На разработку нового корабля SpaceShipTwo ушло почти пять лет. Безусловно, что подробности проекта Virgin Galactic, пока еще держатся в тайне. Организатором инициативы называют авиационного конструктора Берта Рутана, который возглавляет фирму Scaled Composites.


Всього 10394 на 1040 сторінках