Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Активні дівчатка стають щасливими

  Активні дівчатка стають щасливими Наука · lesya · 16.05.2011 08:55

  Нещодавно група австралійських вчених встановила, що фізична активність у ранньому дитинстві захищає від частих психічних розладів і затяжної депресії у майбутньому. Особливо це стосується представниць прекрасної статі.


 • Дієго Марадона працюватиме в Азії

  Дієго Марадона працюватиме в Азії Спорт · lesya · 16.05.2011 08:42

  Колишня зірка світового футболу Дієго Марадона найближчим часом має намір попрацювати тренером в ОАЕ.


 • На YouTube з'явився платний прокат фільмів

  На YouTube з'явився платний прокат фільмів Нові технології · lesya · 16.05.2011 08:33

  Як зазначається в офіційному блозі компанії, відтепер користувачі сплачуватимуть певні кошти за перегляд фільмів на сайті. Так, нещодавно відеосервіс YouTube відкрив платний онлайн-прокат фільмів. Найбільшими партнерами сервісу стали компанії Sony Pictures, Universal і Warner Brothers: вони надали для перегляду близько трьох тисяч картин.


 • Комп'ютерні ігри допоможуть у боротьбі з сомалійськими піратами

  Комп'ютерні ігри допоможуть у боротьбі з сомалійськими піратами Суспільство · lesya · 16.05.2011 08:13

  Як відомо, сомалійські пірати, які є однією з найбільших проблем сучасного людства, з роками набувають дедалі бідьшого досвіду та стають все хитрішими. Отож американським військовим, які вже давно вичерпали власні ідеї боротьби з піратством, довелося звернутися за допомогою до звичайних людей. І, як виявилося, найкращим джерелом нових стратегічних ідей та нестандартних прийомів вони вважають об'ємну стратегічну гру, які налічує чимало користувачів.


 • У США дозволять автомобілі на автопілотах

  У США дозволять автомобілі на автопілотах Авто-мото · lesya · 16.05.2011 08:06

  Стало відомо, що компанія Google всіляко сприяє прийняттю закону, який дозволить використання автомобілів з автопілотом на дорогах загального користування. За даними The New York Times, спершу такого дозволу планують домогтися на території штату Невада, який характеризується найбільш ліберальними законами у США. З цією метою Google звернулася за допомогою до відомого фахівця з лобіювання Девіда Голдуотера.


 • Вчені створили вакцину, яка знищує вірус імунодефіциту у приматів

  Вчені створили вакцину, яка знищує вірус імунодефіциту у приматів Наука · lesya · 16.05.2011 07:58

  Нещодавно колектив учених з Інституту вакцинної та генної терапії Орегонського університету охорони здоров'я та науки (Oregon Health & Science University's Vaccine and Gene Therapy Institute) у США та інших наукових установ під керівництвом доктора Луїса Пікера (Louis Picker) створили вакцину, яка може стати основою для створення вакцини проти вірусу імунодефіциту у людини. Створений фахівцями препарат знищує вірус імунодефіциту у приматів. Результати роботи опубліковані в журналі Nature.


 • Украинцы все больше хотят жить в деревянных домах

  Украинцы все больше хотят жить в деревянных домах Життя · kseniya_www · 12.05.2011 19:40

  Сегодня на рынок строительства деревянных коттеджей ворвались российские строители, что очень положительно отобразилось на ценах.


 • Актуальные новости Краснодарского края.

  Актуальные новости Краснодарского края. Події у світі · kseniya_www · 12.05.2011 19:18

  Достаточно большую роль в информатизации общества относят средствам массовой информации. Сегодня в ряды таких гигантов СМИ как телевидение и радио вливается и информационные интернет-ресурсы. Понятно, что с одной стороны общество, получая информацию с сайтов, рискует получить направдивые новости или вообще вымыслы, которые множество сайтов публикуют для наращивания своих рейтингов. В нашей стране веб-ресурсы сложно заставить писать достоверные факты, а еще сложнее призвать автора к ответственности, так как большая часть сайтов находится на международных доменных именах. Но с другой стороны, есть авторитетные издания, для которых правдивая информация – залог долгосрочного успеха и процветания.

  В наше время каждый молодой человек знает, что если в мире произошло какое-то событие, которое не достаточно освещают по телевидению, значит где-то "зарыта кошка" и информацию скрывают от населения. По этому все стразу бегут в Интернет на СМИ сайты смотреть что произошло и чего ждать дальше. Если со столичными сайтами все просто - их много и все они, соревнуясь между собой пытаются подать пикантные обзоры событий, то что делать с региональными сайтами. Большинство денег России концентрируется в столице, по этому сделать качественные ресурс для регионов делают только самые отважные люди, которые не боятся рисковать. Например в Краснодарском крае мало интернет-ресурсов, которые предлагают свежие новости региона.

  Недавно громко заявил о себе как мас-медиа ресурс 93news.ru, что подает свежие новости Краснодара. В данном ресурсе вы найдете все новости общества, бизнеса, политики, культуры, здоровья, чрезвычайных событий, спорта, технологий и отдыха.

  Ради интереса, я решил посетить данный ресурс, в надежде почитать о похождениях краснодарских пацанов "Славика и Димона", но к своему большому удивлению обнаружил для себя мощный ресурс с отлично подобранными новостями краснодарского региона. Основная масса новостей освещает подготовку к олимпиаде в 2014 году. Мне интересно было почитать о новых технологиях в строительстве, например, чтио электропитание на некоторые объекты будет подаваться через специальный кабель, проложенный на глубине 30 метров под землёй методом безтраншейной укладки. Также много внимания уделено разным сторонам жизни региона: социальной сфере, образованию, культуре и др.


 • Вертоліт, який працює на людській тязі

  Вертоліт, який працює на людській тязі Нові технології · lesya · 12.05.2011 11:55

  Група студентів зі Школи інженерії А. Джеймса Кларка займається створенням вертольота, який працюватиме на людській тязі. Передбачається, що даний проект візьме участь у конкурсі, організованому компанією Sikorsky.


 • Google Chrome став вразливим до вірусів

  Google Chrome став вразливим до вірусів Нові технології · lesya · 12.05.2011 11:50

  За даними порталу Security Lab, нещодавно хакерам вдалося знайти огріхи у захисті браузера Google Chrome: браузер, який протягом двох років визнавали найбільш захищеним (за результатами конференції pwn2own), захист якого не зміг подолати жоден хакер, виявився нестійким до вірусів. Невразливість програми забезпечувалася особливостями роботи механізму Sandbox, однак час та зусилля зацікавлених людей зробили своє: захист вдалося подолати.


Всього 10394 на 1040 сторінках