Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вічне кохання існує насправді

  Вічне кохання існує насправді Суспільство · lesya · 18.05.2011 12:30

  Нещодавно група вчених на чолі з Артуром Ероном з Університету Стоні-Брук (США) виявили цікавий факт: в результаті проведеного ними дослідження з’ясувалося, що вічне кохання насправді існує. Так, фахівці в рамках експерименту встановили схожість окремих неврологічних реакцій тих людей, романтичні взаємини яких щойно розпочалися, та тих небагатьох осіб, які твердять, що їхня пристрасть з роками не згасла.


 • Попа Піппи Мідлтон стала знаменитістю

  Попа Піппи Мідлтон стала знаменитістю Події у світі · lesya · 18.05.2011 11:49

  Нова принцеса Англії докорінно змінила стандарти британської краси. Та, як не дивно, не вона стала новим ідеалом для мешканок Туманного Альбіону - в центрі уваги громадськості опинилася її рідна сестра, Піппа Міддлтон. І тепер майже всі без винятку сучасні британки "замовляють" у пластичних хірургів фігуру, як у Піппи.


 • На кінофестивалі у Каннах покажуть цифрову версію першого фантастичного фільму

  На кінофестивалі у Каннах покажуть цифрову версію першого фантастичного фільму Кіно · lesya · 18.05.2011 11:40

  Цими днями на кінофестивалі у Каннах відбувся показ відновленого легендарного фільму "Подорож на Місяць". Як відомо, ця кінострічка свого часу поклала початок в кінематографії жанру наукової фантастики.


 • Закони Сирії, які краще не порушувати

  Закони Сирії, які краще не порушувати Цікаві факти · lesya · 18.05.2011 11:30

  Останнім часом Сирія (Сирійська Арабська Республіка) стає дедалі популярнішою в середовищі вітчизняних туристів. І незважаючи на те, що моря та сонячних пляжів тут немає, країна багата історичними пам'ятками всіх часів та народів. Ті, кому пощастило побувати в Сирії, твердять, що місцеві мешканці там дуже привітні та гостинні. Та, як кажуть, Схід - справа тонка, отож в країні є закони, які краще не порушувати.


 • Альтернативные источники тепловой энергии

  Альтернативные источники тепловой энергии Екологія · kseniya_www · 18.05.2011 11:14

  Солнце освещает землю круглый год. Энергия, испускаемая Солнцем, по сравнению с полезными минералами, горючими материалами и прочими дарами природы, которые распространены не повсеместно, дарована каждому человеку. Нет особой разницы, где ты проживаешь данный природный источник тепла доступен абсолютно всем. Однако, известный факт, что матушка природа капризная натура, и ожидать от неё постоянно прекрасной погоды дело весьма неблагодарное. На сегодняшний день эксплуатация солнечной энергии в целях отопления своего дома вполне разумное решение


 • Оформление окон

  Оформление окон Техніка · kseniya_www · 18.05.2011 11:09

  Для создания гармоничного дизайна интерьера необходимо обратить свое внимание на совместимость цвета штор и обивки мебели. Довольно эффектно смотрится гармония интересного рисунка на шторах, а так же на обивке дивана и даже на ковре. Отлично выглядит и разноплановое совмещение: предметы в комнате соединены единой темой, к примеру, "цветами". В данном варианте хорошо будет смотреться некий "фиалковый" узор на вашей мебели, шторах.


 • Як допомогти волоссю в спекотну пору року: поради

  Як допомогти волоссю в спекотну пору року: поради Краса і здоров'я · Irinka · 18.05.2011 09:56

  Всі ми любимо літо, але часто забуваємо яким небезпечним буває літнє сонце для волосся. Для того, щоб зберегти його красу пропонуємо вашій увазі декілька порад.


 • Поради: як захистити в соціальній мережі свій обліковий запис

  Поради: як захистити в соціальній мережі свій обліковий запис Техніка · Irinka · 18.05.2011 09:24

  На сьогоднішній день в світі існує багато бажаючих отримати доступ до персональної інформації користувачів різних соціальних мереж. Ціль їхнього використання у кожної групи зловмисників інша. Для того, щоб захистити свій аккаунт від злому необхідно використовувати складні паролі, радить Олександр Гостьєв, головний антивірусний експерт «Лабораторії Касперського».


 • Японці створили "летючий" поїзд

  Японці створили "летючий" поїзд Нові технології · lesya · 17.05.2011 14:04

  Нещодавно група японських вчених з університету Тохоку створили високошвидкісний потяг, який працює на повітряній подушці. Оснащений він крилами та пропелером. На даний час проект знаходиться на етапі випробувань, однак вже в недалекому майбутньому винахідники мають намір створити на основі “летючого” поїзда цілу систему приміського залізничного транспорту. Така інформація міститься у британських ЗМІ.


 • Британський фізик спростував факт існування раю

  Британський фізик спростував факт існування раю Наука · lesya · 17.05.2011 13:58

  Цими днями відомий всьому світові британський астрофізик Стівен Хокінг спростував факти існування раю.


Всього 10377 на 1038 сторінках