Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Физические упражнения помогают при артрозе

  Физические упражнения помогают при артрозе Медицина · Irinka · 25.05.2011 15:05

  В последние годы в нашей стране, да и во всем мире растет число людей, страдающих ревматологическими заболеваниями, в первую очередь - ревматоидным артрозом.


 • Страх ребенка перед стоматологом побежден

  Страх ребенка перед стоматологом побежден Медицина · Irinka · 25.05.2011 13:35

  Дети - это самое дорогое, что у нас есть. Крошечные и взрослые, смешные и серьезные, остроумные, развитые, ловкие - дети центр Вселенной для своих родителей, они то, ради чего стоит жить и стремиться к лучшему.


 • Аденома простаты – как лечить?

  Аденома простаты – как лечить? Медицина · Irinka · 25.05.2011 11:48

  Простата или предстательная железа – внутренний половой орган мужчины, которой активно участвует в сексуальной и детородной функции. После 40-45 лет в ней начинают происходить неприятные процессы: ткань постепенно уплотняется, а сама простата начинает увеличиваться. Увеличение железы в размере и называется аденомой или доброкачественной гиперплазией предстательной железы. Примерно 20% 40-летних, 70% 60-летних и 90% 80-летних мужчин страдают от этого заболевания.


 • Какую нужно покупать плитку для пола?

  Какую нужно покупать плитку для пола? Життя · Irinka · 25.05.2011 11:47

  На сегодняшний день не проблематично купить керамическую плитку для пола. Главная задача - она должна подходить к дизайну вашего помещения, формы и цвета ванной комнаты или кухни.


 • Facebook розпочне боротьбу з дитячою порнографією

  Facebook розпочне боротьбу з дитячою порнографією Суспільство · lesya · 25.05.2011 10:57

  У виданні The New York Times повідомляється, що соціальна мережа Facebook з ініціативи Microsoft вже найближчим часом розпочне боротьбу з масовим поширенням дитячої порнографії в Інтернеті. Так, починаючи з 20 травня 2011 Facebook використовуватиме для фільтрації фотографій розроблену компанією Microsoft систему під назвою PhotoDNA. PhotoDNA працює наступним чином: при перевірці програма ділить зображення на окремі невеликі за розміром фрагменти, аналізуючи їх окремо.


 • Ларс фон Трієр зніме порнофільм про церкву

  Ларс фон Трієр зніме порнофільм про церкву Кіно · lesya · 25.05.2011 10:43

  Скандальний датський режисер Ларс фон Трієр, звинувачений на фестивалі у Каннах у нацизмі та расизмі, розповів, що наступний його фільм буде присвячений християнській церкві. І, як не дивно, картину знімуть у жанрі порно.


 • Silk "намалює" абстракцію на iPad

  Silk "намалює" абстракцію на iPad Нові технології · lesya · 25.05.2011 10:12

  Зовсім недавно з’явився реліз програми Silk, призначеної для використання у iPad. Творцем цього програмного забезпечення є росіянин Юрій Вишневський. Silk надає унікальну можливість створювати абстрактні полотна. Для створення картини вистачить одного лише дотику кінчиків пальців рук до екрану. З-поміж інших програм схожого типу Silk вирізняється якістю виконання: все зроблено просто, акуратно та зі смаком.


 • Боб Ділан зізнався, що писав пісні під впливом героїну

  Боб Ділан зізнався, що писав пісні під впливом героїну Музика · lesya · 25.05.2011 10:07

  До 70-річчя знаменитого Боба Ділана в іноземних засобах інформації з’явилося шокуюче інтерв'ю, в якому зірка зізнається, що його найкращі пісні - діти героїну.


 • Незабаром екрани моніторів та телевізорів стануть прозорими

  Незабаром екрани моніторів та телевізорів стануть прозорими Нові технології · lesya · 24.05.2011 07:10

  Цими днями у Китаї відбулася міжнародна виставка панельних дисплеїв FPD China 2011, на якій, окрім усього іншого, на огляд громадськості були виставлені прозорі екрани від корейської компанії Samsung.


 • TweetDeck 2.0.2 - спільне вікно для Twitter і Facebook

  TweetDeck 2.0.2 - спільне вікно для Twitter і Facebook Нові технології · lesya · 24.05.2011 06:55

  Нещодавно у світі гаджетів з’явилося оновлення TweetDeck - програми, призначеної для використання у iPhone, iPod touch та iPad, яка дозволяє працювати з двома найпопулярнішими соціальними ресурсами - Twitter та Facebook. Програма дозволяє використовувати декілька облікових записів Twitter, відсилаючи при цьому повідомлення, роблячи ретвіти, заносячи записи у вибране та виконуючи до того ж пошук. Водночас користувачі Facebook мають можливість оновлювати статус, ставити відмітки "Мені подобається", читати та надсилати коментарі. Тобто TweetDeck надає унікальну можливість бачити в єдиному спільному вікні інформацію з обох сайтів.


Всього 10394 на 1040 сторінках