Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Що студенти шукають в Інтернеті?

  Що студенти шукають в Інтернеті? Цікаві факти · lesya · 31.05.2011 07:27

  Нещодавно спеціалісти Інституту Горшеніна провели спеціальне міжнародне дослідження під назвою “Студенти - образ майбутнього”. У дослідженні взяли участь студенти з Росії, України, Польщі та Казахстану. За результатами опитування, переважна більшість сучасної молоді користується інтернетом щодня.


 • Популяризация он-лайн игор в жизни современного человека

  Популяризация он-лайн игор в жизни современного человека Суспільство · kseniya_www · 30.05.2011 18:13

  В наше время он-лайн игры стремительно вытесняют обычные игровые приставки и игры, которые устанавливаются на персональные компьютеры из дисков. То и не удивительно, если раньше игры были популярны среди молодежи, то сегодня, когда популяризировались социальные сети, играют не только дети, но и взрослые.


 • Худнемо з позитивним настроєм та користю для організму

  Худнемо з позитивним настроєм та користю для організму Цікаві факти · kseniya_www · 30.05.2011 15:11

  Літо - пора купальників, сонячних днів та хорошого настрою. Дівчата знімають світера та штани та радують очі чоловіків своїми оголеними ніжками та животиками.


 • Цікаво про яйця

  Цікаво про яйця Цікаві факти · kseniya_www · 30.05.2011 13:41

  Без перебільшення можна стверджувати, що яйця – найпоширеніший у світі продукт харчування. Локшина, випічка, десерти, супи, салати, яйця жарені, варені, печені – вони стали невід"ємним компонентом практично любої кухні світу. Про любов людства до яєць свідчить навіть той факт, що існує всесвітній день яйця, а святкують його у другу п’ятницю жовтня.


 • Купити авто - не річку переплисти

  Купити авто - не річку переплисти Авто-мото · Вікторія · 27.05.2011 15:29

  Покупка нового автомобіля випробування не легке, яке важко дається навіть автолюбителю зі стажем. Якщо врахувати постійне поповнення асортименту провідних автомобільних фірм, важко знайти те, яке припаде до душі. Протягом останніх кілька років світові автовиробники, немов вступили у змову і почали виробляти оновлення свого модельного ряду, а китайські та корейські машини змінюються практично щороку.


 • Детали, которые помогут выбрать качественный монитор

  Детали, которые помогут выбрать качественный монитор Техніка · Irinka · 27.05.2011 12:52

  В наше время в Интернете можно найти большое количество предложений по продаже мониторов.


 • Болит спина? Возможно у вас грыжа

  Болит спина? Возможно у вас грыжа Краса і здоров'я · Irinka · 27.05.2011 12:03

  Все люди в мире стремятся иметь ровную спину и красиво выглядеть. Возможно это только при наличии здорового позвоночника. Все мы хорошо знаем еще из школьного курса анатомии, что позвоночник является опорой для всего человеческого организма. Если же возникают любые нарушения в его строении, то человеку становится очень тяжело выполнять даже самые простые действия.


 • Зламали руку? - Звертайтеся до психіатра

  Зламали руку? - Звертайтеся до психіатра Медицина · lesya · 27.05.2011 11:27

  За даними австралійських і норвезьких дослідників, психічні розлади знижують міцність кісткової тканини. Вчені в рамках дослідження займалися вивченням кісткової тканини людей з різними психічними розладами. В результаті виявилося, що існує прямий зв'язок між наявністю ознак психічних розладів та зниженням мінеральної щільності кісткової тканини.


 • Жінки при владі схильні до зрад

  Жінки при владі схильні до зрад Суспільство · lesya · 27.05.2011 11:22

  За результатами експерименту, проведеного нещодавно групою голландських дослідників, схильність до зрад у сучасної людини залежить не від статі, а від влади, зосередженої в руках, та кар'єрних досягнень.


 • Жить стало лучше, жить стало веселей

  Жить стало лучше, жить стало веселей Економіка · kseniya_www · 26.05.2011 17:29

  Те люди, которые проживали во времена Советского Союза чувствуют легкое дежавю, прослушивая новости и отчеты работы Правительства. Власть уверенно и упрямо навязывает мысль гражданам о том, что жить стало более легко, что Украина наконец становится инвестиционно-привлекательной страной и производство растет. Интересно, что когда речь идет о производстве, то забывают напомнить, что речь идет об увеличении производства металлообрабатывающей отрасли и машиностроения.


Всього 10392 на 1040 сторінках