Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Що налякало безстрашних вікінгів у Гренландії?

  Що налякало безстрашних вікінгів у Гренландії? Наука · lesya · 02.06.2011 10:46

  Неперевершених і відважних вікінгів, які зуміли зосередити у своїх руках вплив та панування по всьому периметру Північної Європи та й, зрештою, за її межами, одного разу щось злякало.


 • Анджеліна Джолі стане Клеопатрою

  Анджеліна Джолі стане Клеопатрою Кіно · lesya · 02.06.2011 10:37

  Вже найближчим часом на екранах телевізорів з’явиться нова картина знаменитого голлівудського режисера Девіда Фінчера. Фільм називатиметься "Клеопатра", а головну роль у кінострічці зіграє Анджеліна Джолі. Відомо також, що прем'єра фільму буде приурочена до 50-річчя "Клеопатри" Джозефа Манкевича.


 • Малюки радіють осмислено

  Малюки радіють осмислено Наука · lesya · 02.06.2011 10:33

  Молоді батьки чомусь схильні думати, що їхні малюки виявляють емоції несвідомо, не розуміючи, що таке радість чи смуток. Так, адже вони новачки у цьому світі, то ж звідки візьметься розуміння таких складних речей?


 • Что такое маркетинговое исследование и когда его нужно проводить?

  Что такое маркетинговое исследование и когда его нужно проводить? Економіка · Irinka · 01.06.2011 16:14

  На сегодняшний день существует два типа исследований. Первый - это исследование рынка, целью которого является изучение активности потребителей в приобретении товара. Подводятся итоги, сколько продукта продано, это все исследуется в ходе обработки данных или с помощью других средств.


 • Геодезия – что это?

  Геодезия – что это? Освіта · Irinka · 01.06.2011 13:19

  Сейчас на улице лето. Большинство учеников радуются теплым дням и окончанию учебного года. И только перед выпускниками школ стал трудный выбор. Они должны выбрать свое будущее: профессию и учебное заведение, в стенах которого проведут ближайшие пять лет. В списке предлагаемых специальностей многих ВУЗов можно прочитать такое название как «Геодезия и землеустройство». Если термин «землеустройство» большинству понятный, то «геодезия» - почти никому. Так давайте вместе попробуем разобраться, что оно такое.


 • Британці оберуть найсексуальніших парламентаріїв

  Британці оберуть найсексуальніших парламентаріїв Цікаві факти · lesya · 01.06.2011 12:25

  Мешканцям Великобританії запропонували обрати найсексуальніших парламентаріїв. Цими днями з’явився сайт, на якому користувачі мають можливість обрати найсексуальніших членів парламенту Великої Британії. Заходячи на сайт, користувач бачить дві довільні фотографії парламентаріїв - він повинен вибрати фото того, з ким би із більшою охотою зайнявся сексом. Порівняння знімків може проходити в трьох форматах - між двома чоловіками, між двома жінками та в змішаному режимі.


 • Роботодавці надають перевагу працівникам, які не палять

  Роботодавці надають перевагу працівникам, які не палять Суспільство · lesya · 01.06.2011 12:16

  Цими днями порталом Superjob.ru було проведене спеціальне опитування, в якому взяли участь представники різних російських компаній. Дослідники намагалися вияснити, чи мають особи, які не палять, якісь переваги при влаштовуванні на роботу у порівнянні з особами, які не можуть позбутися цієї шкідливої звички.


 • Наомі Кемпбелл: не годиться порівнювати людей з шоколадом

  Наомі Кемпбелл: не годиться порівнювати людей з шоколадом Суспільство · lesya · 01.06.2011 12:07

  Цими днями мегапопулярна модель Наомі Кемпбелл звинуватила шоколадну імперію Cadbury в расизмі. Так, знамениту британську супермодель Наомі Кемпбелл обурила нова реклама шоколадного батончика від компанії Cadbury. На рекламних плакатах компанії з’явилося зображення шматка чорного шоколаду в діамантах. Поруч із зображенням красувався напис “Посунься, Наомі, у місті з'явилися нові діви”.


 • "Такси в аэропорт" — Ваш друг и помощник

  "Такси в аэропорт" — Ваш друг и помощник Авто-мото · kseniya_www · 31.05.2011 19:06

  Каждый человек знает с какими трудностями придется столкнуться, когда планируется поездка в далекие края. Сколько времен занимают собрания чемоданов, сколько времен нужно думать, не забыли ли ничего дома, на кого оставить квартиру, собаку, кому оставить запасную пару ключей, сколько времени нужно, чтобы выехать автобусом и 100% успеть на самолет с учетом случайных поломок, аварий и других неприятностей. Что-что, а оставив дом, в первую очередь хочется вовремя и с комфортом добраться до самолета и забыть обо всех проблемах.


 • Тополиний пух не викликає алергії

  Тополиний пух не викликає алергії Краса і здоров'я · lesya · 31.05.2011 08:18

  На сьогоднішній день чомусь побутує думка, що тополиний пух здатен викликати алергію. Насправді ж, як не дивно, він ні в чому не винен - про це вже досить давно говорять природознавці та медики різних країн світу.


Всього 10394 на 1040 сторінках