Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Пенсійна реформа в Україні - реформа свідомості громадян

  Пенсійна реформа в Україні - реформа свідомості громадян Економіка · kseniya_www · 10.06.2011 19:10

  Зібрати на пенсію - завдання не легке, не легше завдання - зберегти вже існуючі кошти. В умовах інфляції, коли валюта знецінюється, може статися так, що прибуток, який людина мала б отримати у вигляді відсотків, може перетворитися на збиток.


 • Каковы цены аренды недвижимости летом этого года?

  Каковы цены аренды недвижимости летом этого года? Життя · Irinka · 10.06.2011 14:52

  Чтобы провести все лето у озера или реки на зеленой травке, заняться поиском уютных апартаментов придется прямо сейчас. Если в планы входит провести лето за городом, тогда, прежде всего, нужно определиться, что искать: домик, который расположен на базе отдыха, частный дом в селе, квартиры или домики коттеджных городках. Когда выбор сделан, следует начинать поиск, потому, что через несколько недель цены вырастут минимум на 5-7%.


 • Олену Беркову посадять на 10 років

  Олену Беркову посадять на 10 років Кримінал · lesya · 10.06.2011 13:53

  Зірка російської порноіндустрії, Олена Беркова, найближчим часом постане перед судом: її звинувачують у купівлі наркотиків. І якщо Олену визнають винною, їй загрожує до 10 років тюремного ув'язнення. Однак актриса визнала вину перед судом, тому очікує пом'якшення покарання.


 • Украинские водители стали больше доверять страховикам

  Украинские водители стали больше доверять страховикам Суспільство · Irinka · 10.06.2011 13:13

  С каждым годом на улицах украинских городов количество автомобилей неуклонно растет. Согласно статистическим данным, в 2009 году в Украине было продано более 1153044 новых автомобилей, а в 2010 году – 116064 шт.


 • Стиральная машина - помощница любой хозяйки

  Стиральная машина - помощница любой хозяйки Техніка · Irinka · 09.06.2011 17:05

  С необходимостью приобрести новую стиральную машину впоследствии сталкивается каждый человек независимо от пола, семейного положения и социального положения. Почему? Потому что Вам надоело стирать руками или в старой бабушкиной стиральной машине, Вас болит спина, невозможно отстирать «тем металлоломом, который кто-то случайно назвал стиральной машиной», или просто уничтожает зависть к подруги, которая имеет кучу свободного времени благодаря тому, что стирка занимает 2-3 часа в неделю, а не весь выходной день.


 • Что интересного нам приносят сериалы?

  Что интересного нам приносят сериалы? Кіно · Irinka · 09.06.2011 15:49

  На сегодняшний день все женщины предпочитающие сериалам бросают всю работу и садятся перед телевизором. Даже иногда и создатели искусства, хотя они этого не признают, бросают взгляд в сторону любимого сериала


 • В каком формате лучше смотреть фильмы?

  В каком формате лучше смотреть фильмы? Кіно · Irinka · 09.06.2011 14:19

  Кто из нас не любит вечером взять тарелку с попкорном, удобно сесть на любимый диван и посмотреть новый фильм. Наверное, любят все. Еще несколько лет назад, когда Интернет не был так популярен и легкодоступен, мы смотрели их с экранов телевизоров. Тогда покупалась телевизионная программа, внимательно перечитывалась, а заинтересовавшие передачи и фильмы обводились карандашом, что не забыть время трансляции. А каким было разочарование, если пропускали начало или вообще не было возможности посмотреть телевизор в определенное время.


 • Світло та телевізор викликають проблеми зі сном

  Світло та телевізор викликають проблеми зі сном Краса і здоров'я · lesya · 09.06.2011 10:04

  В результаті дослідження, проведеного групою німецьких учених виявилося, що сон, порушений певними подразнюючими чинниками, такими, як, приміром, увімкнений телевізор чи нічник, призводить до виникнення депресії.


 • Facebook впізнаватиме людей по фотографіях

  Facebook впізнаватиме людей по фотографіях Нові технології · lesya · 09.06.2011 09:46

  Новий додаток до популярної соцмережі "Facebook”, представлений зовсім недавно, автоматично знаходитиме та відзначатиме людей на завантажених знімках. Відтепер у користувачів мережі зникне необхідність відзначити знайому їм людину на тій чи іншій фотографії. Сервіс самостійно скануватиме всі знімки, впізнаватиме та відзначатиме людей, зображених на фото, показуючи при цьому їхні особисті відомості. Це дозволить значно зекономити час та сили користувачів.


 • Доступ до Інтернету - одне з основних прав людини

  Доступ до Інтернету - одне з основних прав людини Суспільство · lesya · 09.06.2011 09:38

  Цими днями представники Організації об'єднаних націй (ООН) визнали доступ до Інтернету одним із базових прав кожного. Про це повідомляється у доповіді організації.


Всього 10394 на 1040 сторінках