Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Развитие оптической промышленности России

  Развитие оптической промышленности России Економіка · kseniya_www · 21.06.2011 12:16

  Оптическая промышленность в России зародилась в начале 120 века. Еще в 1905 году Обуховский сталеварний завод открыл оптическую мастерскую, где был впервые настроен выпуск артиллерийский прицелов. Приблизительно в это же время с Германией были заключены договоры по организации двух оптично-механических заводов.


 • Рынок мобильных аппаратов Украины

  Рынок мобильных аппаратов Украины Мобільний зв’язок · kseniya_www · 20.06.2011 16:21

  В целом в 2011 году наблюдается тенденция к увеличению спроса на телефоны с сенсорным дисплеем. Именно из-за этого большинство брендовых производителей мобильных телефонов расширили свои ассортиментные ряды на несколько сенсорных моделей. При чем, много моделей выпущено как в низком ценовом сегменте, так и высоком.


 • Вовки здатні відгадати настрій людини

  Вовки здатні відгадати настрій людини Природа · lesya · 20.06.2011 07:51

  Нещодавно група вчених з університету Флориди (Florida University), США дійшла висновку, що собаки та вовки володіють дивовижною здатністю розуміти людський настрій та відгадувати наміри.


 • Скажи "ні" в'єтнамкам

  Скажи "ні" в'єтнамкам Краса і здоров'я · lesya · 20.06.2011 07:11

  В умовах дедалі зростаючої популярності в’єтнамок вчені з Університету Обурн (Auburn University, США, штат Алабама) вирішили провести дослідження, присвячене цьому типу взуття. В рамках експерименту фахівці зняли на відео подробиці пересування 39 добровольців обох статей, взутих у в'єтнамки.


 • Вчені створили "живий" лазер

  Вчені створили "живий" лазер Авто-мото · lesya · 20.06.2011 07:06

  Цими днями дослідники з Медичної школи Гарварда (Harvard Medical School) у співпраці з фахівцями Головного госпіталю штату Массачусетс (Massachusetts General Hospital) створили перший у світі "живий" лазер. Пристрій створено з метою вивчення взаємодії електронних та біологічних систем. Для створення біологічного лазера вистачило однієї-єдиної клітини людського організму. А застосовуватимуть пристрій в галузі світлотерапії та для менш шкідливого вивчення будови людського організму.


 • Автомобілі керуватимуть водієм

  Автомобілі керуватимуть водієм Авто-мото · lesya · 20.06.2011 07:01

  Вже найближчим часом американські автомобілі оснастять технологією, яка передбачатиме поведінку водія та не допускатиме аварій. Група вчених Массачусетського технологічного університету розробили алгоритм передбачення дій водіїв, основною метою якого є звести до мінімуму кількість аварій. Інноваційну технологію назвали Intelligent Transportation System (ITS). Завдяки використанню цієї технології авто зможе самостійно аналізувати положення інших автомобілів на дорозі та в критичний момент взяти керування на себе.


 • «Metallica» випустила спільний альбом з Лу Рідом

  «Metallica» випустила спільний альбом з Лу Рідом Музика · lesya · 17.06.2011 09:46

  Легендарна «Metallica» випустила новий альбом. Всі треки платівки - дуети з ветераном світового року Лу Рідом.


 • Чоловіки йдуть до магазинів, щоб помилуватися жінками

  Чоловіки йдуть до магазинів, щоб помилуватися жінками Суспільство · lesya · 17.06.2011 09:41

  Нещодавно британські дослідники вирішили провести вельми цікавий та оригінальний експеримент: їм заманулося дізнатися, чим займаються чоловіки в магазинах. Отож в рамках дослідження вони встановили відеокамери у людних місцях, пильно стежачи за тим, на кого і як задовго дивляться відвідувачі торгових центрів.


 • "Лабораторія Касперського" у співпраці з Ferrari випустить нове комплексне захисне рішення

  "Лабораторія Касперського" у співпраці з Ferrari випустить нове комплексне захисне рішення Нові технології · lesya · 17.06.2011 09:23

  Незабаром на російсьому ринку з’явиться ще один продукт “Лабораторії Касперського”: компанія випустить спеціальне комплексне захисне рішення Kaspersky Internet Security, розроблене у співпраці з компанією Ferrari. Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition реалізовує повний набір технологій для забезпечення захисту комп'ютера від різного роду інформаційних загроз. А в якості подарунка користувачі отримуватимуть гоночний симулятор Ferrari Virtual Academy, завдяки якому кожен зможе відчути себе пілотом боліда F10 команди Scuderia Ferrari.


 • Киці вбивають клімат

  Киці вбивають клімат Екологія · lesya · 16.06.2011 12:46

  Нещодавно група вчених вирішили дослідити, як впливають домашні тварини на зміни клімату. В рамках дослідження фахівці підрахували, що, приміром, одна німецька кішка стає причиною утворення 2,2 тонн CO2 на рік. За даними спеціалістів, приблизно половина цієї кількості вуглекислого газу утворюється в процесі виробництва кормів та упаковок для них, решта ж - результат утилізації наповнювачів для котячих туалетів та порожніх банок. У цьому плані канарейки значно економніші: кожна з них “виробляє” всього 15 кг CO2 на рік.


Всього 10393 на 1040 сторінках