Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Apple зібралася підкорити Голлівуд

  Apple зібралася підкорити Голлівуд Нові технології · lesya · 02.09.2015 11:21

  Компанія Apple, знаменитий виробник комп’ютерної техніки нового покоління, має намір освоювати нові горизонти. Недавно в пресі з’явилася інформація, що Інтернет-гігант подасться завойовувати Голлівуд - у компанії мають намір зайнятися зйомками серіалів і кіно. Ця інформація, за твердженням журналістів, просочилася з анонімних джерел.


 • Меню останнього ланчу на «Титаніку» продадуть на аукціоні

  Меню останнього ланчу на «Титаніку» продадуть на аукціоні Життя · lesya · 01.09.2015 21:10

  Трагедія, що сталася більш ніж століття тому з «Титаніком», ще й сьогодні приваблює цікавих. І за шматок життя осіб, які так несподівано пішли з життя, найбільш азартні готові заплатити навіть тисячі доларів.


 • Велосипедисти можуть збити з пантелику робомобіль Google

  Велосипедисти можуть збити з пантелику робомобіль Google Авто-мото · lesya · 01.09.2015 18:17

  Представники компанії Google продовжують активно тестувати свої безпілотні автомобілі. І з кожним днем виявляється, що до досконалості їм дуже далеко. Приміром, кількома днями раніше в ході випробувань безпілотних авто Google, що проходили в Остіні, штат Техас, США, високотехнологічну роботизовану машину збив з пантелику звичайний велосипедист, який зробив стійку (трекстенд) на перехресті.


 • Біля берегів Греції виявили древнє місто

  Біля берегів Греції виявили древнє місто Наука · lesya · 01.09.2015 15:26

  На нашій землі стільки таємничих місць, що й злічити годі. Нерозгадані секрети колишніх цивілізацій манять дослідників, і найазартніші з них таки роблять цікаві відкриття та несподівані знахідки.


 • Фемінізм запропонували прирівняти до тероризму

  Фемінізм запропонували прирівняти до тероризму Суспільство · lesya · 01.09.2015 07:16

  Феміністки подарували жінкам права і свободи, про які ще нашим бабусям і мріяти не доводилося. Лише за можливість навчатися у школі чи університеті, за можливість покинути стіни кухні та розвиватися, жіноцтво має бути вдячним активісткам феміністичного руху до скону днів.


 • Американці склали рейтинг найбільш емоцйних країн світу

  Американці склали рейтинг найбільш емоцйних країн світу Суспільство · lesya · 31.08.2015 23:45

  У кожної нації – свій менталітет. І нехай це твердження вже зашуроване до дірок, і припало нальотом банальності, перетворившись на мовний штамп, із пісні, як-то кажуть, слів не викинеш… І якщо одним націям характерна стриманість і якась аристократична холодність, то інші, навпаки, не скупляться на емоції. Недарма ж ходять легенди про галасливих італійців та запальних кавказців або украй повільних естонців.


 • Британський художник проголосив "кінець ери людства"

  Британський художник проголосив "кінець ери людства" Культура · lesya · 31.08.2015 20:03

  Досить депресивний, моторошний і сумний проект представив недавно один британський художник, який вирішив проголосити «кінець ери людства».


 • У США через шкідливу звичку вчитель 111 разів спізнився на роботу

  У США через шкідливу звичку вчитель 111 разів спізнився на роботу Життя · lesya · 31.08.2015 17:32

  Вчителі, викладачі та педагоги в цілому мають бути людьми відповідальними, адже саме вони подають приклад підростаючому поколінню того, якою має бути достойна поваги людина. В ідеалі так воно би й мало бути, та насправді все відбувається трохи по-іншому: вчителі – звичайні люди, тож вони, як і всі ми, піддаються спокусам та страждають від шкідливих звичок.


 • У Великобританії винайшли морозиво, яке не тане

  У Великобританії винайшли морозиво, яке не тане Події у світі · lesya · 31.08.2015 15:06

  Що може бути смачніше і бажаніше влітку, ніж ріжок смачного і холодного морозива? Ось лише тане воно надто швидко, і не встигаєш поласувати ним докінця, як уже розтоплений сироп стікає по руках і капає на землю. Або на вбрання. І якщо дорослі ще сяк-так можуть справитися з цією проблемою, то діти після поїдання морозива схожі не на дітей, а на маленьких зухвалих чортенят.


 • Вчені вирахували найбільш небезпечного хижака в світі

  Вчені вирахували найбільш небезпечного хижака в світі Події у світі · lesya · 28.08.2015 21:13

  Тваринний світ багатий хижаками різних розмірів та мастей. Трапляються серед них воістину жорстокі хижаки, зустрічі з якими уникають навіть найвідчайдушніші сміливці. Леви, тигри, ведмеді, акули та піраньї – лише від одної думки про можливість зіткнутися з кимось із них віч-на-віч, посивіти можна.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках