Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням Релігія · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Новозеландська телеведуча невимушено вимовила назву пагорба з 85 букв

  Новозеландська телеведуча невимушено вимовила назву пагорба з 85 букв Життя · lesya · 14.09.2015 22:09

  Цими днями героєм Інтернету став один британський телеведучий, який зумів без жодної запинки вимовити назву одного з селищ Уельсу. Своєю дикцією ведучий прогнозу погоди вразив глядачів – ще б пак, багато хто назву населеного пункту не те що вимовити – написати правильно не може. А все тому, що налічує вона, ця назва, цілих п’ятдесят вісім букв!


 • Вчені встановили запах смерті

  Вчені встановили запах смерті Наука · lesya · 14.09.2015 19:34

  Недавно група вчених з Британії вирішила провести доволі моторошне дослідження, в рамках якого було з’ясовано, який запах має смерть. Про отримані результати вчені сповістили в рамках Британського фестивалю науки, що проходив у місті Бредфорд.


 • Історики викрили Гітлера у важкій наркоманії: до кінця Другої світової війни він "перетворився на руїну"

  Історики викрили Гітлера у важкій наркоманії: до кінця Другої світової війни він "перетворився на руїну" Наука · lesya · 14.09.2015 17:29

  Досліджуючи постать лідера нацистів Адольфа Гітлера, вчені дійшли висновку, що він був запеклим наркоманом. Вже до кінця Другої світової війни, з’ясували історики, він перетворився на руїну. При чому підсів фюрер на тяжкий наркотик – на метамфетамін. Гітлер полюбляв вживати метамфетамін перед промовами, а також перед важливими зустрічами. Під впливом наркотичних речовин провадив він переговори і з Беніто Муссоліні.


 • Мешканки Гонконгу замінили їжу енергією сонця

  Мешканки Гонконгу замінили їжу енергією сонця Життя · lesya · 14.09.2015 15:05

  Чимало жінок у світі стають на шлях боротьби із зайвою вагою. Хтось інтенсивно займається фітнесом чи йогою, інші ж скорочують раціон харчування. А мешканки Гонконгу, стрункості яких заздрить цілий світ, вибрали екстремальний спосіб схуднення: замість їжі вони приймають… сонячні ванни.


 • Британські вчені напишуть листа інопланетянам

  Британські вчені напишуть листа інопланетянам Наука · lesya · 14.09.2015 13:00

  Людство давно намагається вийти на контакт з інопланетними цивілізаціями. Ще б пак, один лише Господь знає, скільки таємниць приховує від нас Всесвіт, тож було б добре дізнатися, що нас чекає в майбутньому. Вчені сподіваються, що розповісти багато чого цікавого нам, землянам, можуть більш розвинені інопланетні цивілізації, в існування яких вірить вражаюча частина наукового світу. Зрештою, в цій вірі нічого дивного немає: якщо осягнути свідомістю неосяжні розміри Всесвіту, мимоволі починаєш дивуватися тим, хто думає, ніби життя є тільки на Землі.


 • Мільярдер Ілон Маск запропонував закидати Марс термоядерними бомбами

  Мільярдер Ілон Маск запропонував закидати Марс термоядерними бомбами Події у світі · lesya · 14.09.2015 12:37

  Щоб почати свій бізнес, знадобиться чимало стійкості, витримки та наполегливості. А щоб відкрити свою справу за кордоном, всього цього потрібно буде втричі більше; а ще вам не обійтися без крихти зухвалості та цілої гори амбіцій, адже тільки ці риси в сукупності з везінням дозволять успішно розвивати власну справу та обійти всіх конкурентів.


 • Ліверпульське кафе запропонувало відвідувачам страви з залежаних товарів

  Ліверпульське кафе запропонувало відвідувачам страви з залежаних товарів Життя · lesya · 10.09.2015 17:11

  Досить цікаву пропозицію своїм відвідувачам зробило одне кафе у Ліверпулі – тут всім бажаючим запропонували страви, зготовані з продуктів, що залежалися на полицях магазинів. При чому зробилося це відкрито і без прибріхувань.

  Власники кафе Junk Food Project, що знаходиться в Ліверпулі, вирішили запропонувати клієнтам страви з продуктів, які не продалися. Кухарі готуватимуть страви з того, що їм віддають бакалійні крамниці, кейтерингові компанії та невеликі супермаркети.


 • Російський фільм «Брут» покаже Голокост очима німецької вівчарки

  Російський фільм «Брут» покаже Голокост очима німецької вівчарки Кіно · lesya · 10.09.2015 16:38

  Скоро у Росії планують випустити фільм, присвячений проблемі винищення євреїв, катастрофи ХХ століття, яка в історії та пам’яті багатьох закарбувалася як «Голокост».


 • Canon створить мережеву камеру для відеоспостереження в темряві

  Canon створить мережеву камеру для відеоспостереження в темряві Події у світі · lesya · 10.09.2015 15:16

  Відколи на ринку з’явилися потужні системи відеонагляду, офісне життя кардинально змінилося: погодьтеся, поводишся зовсім по-іншому, коли знаєш, що за тобою постійно стежить пильне око начальства.


Всього 10394 на 1040 сторінках