Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Джордж "Геохот" Хотц став співробітником Facebook

  Джордж "Геохот" Хотц став співробітником Facebook Цікаві факти · lesya · 27.06.2011 19:41

  Американський хакер Джордж "Геохот" Хотц, якому вдалося зламати операційну систему смартфону iPhone 4 та систему захисту ігрової приставки Sony PlayStation 3, цими днями став співробітником найбільшої соціальної мережі Facebook. Таку інформацію розповсюдила низка інтернет-ресурсів. Опосередковано підтвердив її і сам Хотц на власній сторінці на Facebook.


 • Покер

  Покер Розваги · kseniya_www · 27.06.2011 19:19

  Смело можно сказать, что покер стал самой популярной азартной игрой во всем мире. Версий о зарождении этой азартной игры существует множество.


 • Фото знаменитого бандита Біллі Кіда продали з аукціону

  Фото знаменитого бандита Біллі Кіда продали з аукціону Цікаві факти · lesya · 27.06.2011 18:21

  Єдину відому світові фотографію легендарного американського бандита кінця XIX століття Біллі Кіда продали на 22-му щорічному аукціоні Brian Lebel's Old West Show & Auction, який відбувся цими днями у Денвері. Зображення дісталося приватному колекціонеру, ім’я якого не повідомляється. А витратив він на фото злочинця кругленьку суму – аж 2,3 мільйона доларів.


 • Chevrolet Лачетти - достоин класса С!

  Chevrolet Лачетти - достоин класса С! Авто-мото · kseniya_www · 27.06.2011 18:06

  Шевроле Лачетти является достойным представителем класса С-автомобилей. Это прекрасная модель для среднего класса, сочетающая в себе качественное исполнение и неплохую ценовую категорию. Разочаровывает то, что модельный ряд содержит в себе лишь хетчбеки и седаны, так и хочется, наконец, увидеть в линейке и универсал, но пока разработчики об этом молчат.


 • Сайт, присвячений Гаррі Поттеру, продаватиме електронні книги про чарівника

  Сайт, присвячений Гаррі Поттеру, продаватиме електронні книги про чарівника Цікаві факти · lesya · 27.06.2011 14:31

  За даними Associated Press, вже найближчим часом книги про Гаррі Поттера продаватимуться в електронному вигляді. Цікавим є той факт, що придбати книгу про чарівника можна буде виключно через новий інтернет-портал Pottermore, присвячений знаменитому серіалу.


 • General Motors відмовився від ідеї випуску "nanoмобіля"

  General Motors відмовився від ідеї випуску "nanoмобіля" Авто-мото · lesya · 27.06.2011 11:28

  Цими днями представники одного з найбільших світових автовиробників - коцнерну General Motors - офіційно оголосили про відмову від реалізації планів розробки нової моделі економ-класу, яка могла б конкурувати з одним із найдешевших автомобілів світу - Tata Nano.


 • Как сделать так, чтобы вас заметили на Твиттере

  Как сделать так, чтобы вас заметили на Твиттере Розваги · kseniya_www · 26.06.2011 16:04

  Возможно, вы обычный пользователь Твиттера и страстно хотите набрать побольше фолловеров (просто для осознания своей важности), а, может быть, фолловеры вам нужны исключительно для профессиональных – маркетинговых – целей.


 • На обочине жизни

  На обочине жизни Суспільство · kseniya_www · 25.06.2011 14:22

  Известно ли вам, что рядом с нами живут дети, не имеющие права на получение образования. Росчерком пера им поставлен диагноз - «необучаемые». Тем временем, психологи и врачи-реабилитологи утверждают, что детей, совершенно не поддающихся обучению, не существует.


 • Дом за городом

  Дом за городом Суспільство · kseniya_www · 25.06.2011 14:18

  Средой обитания городского жителя является асфальт, бетон, стекло и пластик. Бесконечная спешка, интенсивная работа не оставляет времени нам времени сесть и задуматься: а собственно говоря, зачем спешим и куда? Иного способа жизни мы уже себе не представляем. И вдруг бабушка оставляет в наследство квартиру. А своя уже имеется.


 • Водоснабжение вашего дома

  Водоснабжение вашего дома Цікаві факти · kseniya_www · 25.06.2011 14:09

  Вода - один из важнейших природных ресурсов человечества, без которого жизнь невозможна вообще. Но почему-то мы с ней обращаемся очень небрежно.


Всього 10394 на 1040 сторінках