Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Люди-Х існують насправді

  Люди-Х існують насправді Наука · lesya · 28.06.2011 17:29

  Нещодавно вчені медичної школи університету Массачусетса (University of Massachusetts Medical School) довели, що людина могла б бачити магнітне поле, орієнтуючись у просторі без будь-якого компаса. Справа в тому, що очі птахів, ссавців та комах містять особливий білок - криптохром, який дозволяє відчувати магнітне поле. Своєрідний криптохром є і в людей. Однак він чомусь не діє. Ну принаймні точно не з тією силою, що у братів наших менших.


 • Гаряча вода рятує від самотності

  Гаряча вода рятує від самотності Краса і здоров'я · lesya · 28.06.2011 17:23

  Нещодавно група вчених Єльського університету, США, зробили вельми цікаве відкриття: в ході проведеного ними дослідження виявилося, що гаряча вода знімає відчуття ізольованості та може «замінити» собою компанію.


 • Продукти, які допоможуть схуднути

  Продукти, які допоможуть схуднути Краса і здоров'я · lesya · 28.06.2011 17:08

  Літо, сонце, всілякі ласощі... Саме влітку скрізь з’являються продукти, які сміливо можна назвати літніми. Вони можуть стати вірними супутниками тих, хто бажає позбутися зайвих кілограмів.


 • Балачки рятують жінок від депресії

  Балачки рятують жінок від депресії Краса і здоров'я · lesya · 28.06.2011 16:24

  За результатами дослідження, проведеного нещодавно фахівцями, жінкам, які пережили інсульт, для уникнення стресових ситуацій необхідно багато розмовляти та брати участь в обговоренні різного роду проблем. За словами вчених, жінки, які отримали допомогу психолога після перенесення інсульту, набагато швидше приходять до норми та повертаються до колишнього життя. Однак ті жінки, які отримали стандартну терапію після інсульту, дуже часто зазнають стресу та потребують багато часу для відновлення після пережитої хвороби.


 • У США продадуть автомобіль-примару

  У США продадуть автомобіль-примару Авто-мото · lesya · 28.06.2011 16:15

  Вже найближчим часом у Сполучених Штатах Америки виставлять на продаж унікальне авто - примарний екземпляр моделі Pontiac Deluxe, випущений ще в 1939 році. Цікавим є той факт, що на цьому автомобілі майже неможливо їздити, однак організаторів аукціону такий сумний факт аніскілечки не бентежить. Передбачається, що раритетне авто, виготовлене з оргскла, продадуть щонайменше за 275-475 тисяч доларів.


 • Пристрій PossessedHand змусить Ваші руки "жити своїм життям"

  Пристрій PossessedHand змусить Ваші руки "жити своїм життям" Нові технології · lesya · 28.06.2011 16:03

  Ви все життя мріяли навчитися грати на скрипці чи гітарі, однак вам ніколи не вистачало терпіння? Вам в пригоді стане ремінь під назвою PossessedHand. Новостворений пристрій кріпиться на зап'ясті та керує вашими пальцями за допомогою електричних імпульсів. Таким чином, ваші пальці рухаються самостійно, без участі головного мозку.


 • Власники Honda FR-V частіше за інших потрапляють в ДТП

  Власники Honda FR-V частіше за інших потрапляють в ДТП Авто-мото · lesya · 28.06.2011 12:25

  В результаті сумарного дослідження страхових випадків виявилося, що власники Honda FR-V знаходяться попереду всіх інших за кількістю скоєних ДТП. Натомість Nissan Skyline рідко потрапляє у аварії.


 • Найдорожче місце для паркування здали в оренду у Великобританії

  Найдорожче місце для паркування здали в оренду у Великобританії Авто-мото · lesya · 27.06.2011 20:09

  Нещодавно одне з британсьих агентств нерухомості здало в оренду паркувальне місце, вартість якого складає близько 320 тисяч доларів. Британські ЗМІ повідомляють, що угоду уклали на найпрестижнішому районі західного Лондону – Найтсбриджі. Загальна площа території паркувального місця складає 26 квадратних метрів, а розташоване воно в підземному гаражі. Відомо також, що гараж має окремий виїзд та в'їзд і охороняється цілодобово. На цьому все - більше гараж нічим не обладнаний і не має ніяких зручностей.


 • Від яких фільмів плачуть чоловіки?

  Від яких фільмів плачуть чоловіки? Кіно · lesya · 27.06.2011 19:59

  Рейтинг 20 фільмів, здатних розчулити чоловіків, цими днями опублікувало британське видання BBC News Magazine. Очолює список "найсумніших" кінокартин "Володар кілець - Повернення короля". Сцена прощання героїв викликає сльозу під час кожного перегляду у мешканця Кента Енді Бішопа. Підсилює враження і саундтрек до фільму - композиція, автором якої є володар двох "Оскарів", композитор Говард Шор.


 • Конкурс найпотворніших собак світу

  Конкурс найпотворніших собак світу Події у світі · lesya · 27.06.2011 19:50

  Цими днями в американському штаті Каліфорнія відбувся конкурс на звання найпотворнішої собаки світу. Перемогу здобула дворняга на прізвисько Йода - нащадок чихуахуа та китайської чубатої собачки. Шалений успіх собаці забезпечила плюгава шерсть, яка вкриває її тіло поодинокими клаптиками, звисаючий з пащі язик та облізлі лапи.


Всього 10394 на 1040 сторінках