Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • На обочине жизни

  На обочине жизни Суспільство · kseniya_www · 25.06.2011 14:22

  Известно ли вам, что рядом с нами живут дети, не имеющие права на получение образования. Росчерком пера им поставлен диагноз - «необучаемые». Тем временем, психологи и врачи-реабилитологи утверждают, что детей, совершенно не поддающихся обучению, не существует.


 • Дом за городом

  Дом за городом Суспільство · kseniya_www · 25.06.2011 14:18

  Средой обитания городского жителя является асфальт, бетон, стекло и пластик. Бесконечная спешка, интенсивная работа не оставляет времени нам времени сесть и задуматься: а собственно говоря, зачем спешим и куда? Иного способа жизни мы уже себе не представляем. И вдруг бабушка оставляет в наследство квартиру. А своя уже имеется.


 • Водоснабжение вашего дома

  Водоснабжение вашего дома Цікаві факти · kseniya_www · 25.06.2011 14:09

  Вода - один из важнейших природных ресурсов человечества, без которого жизнь невозможна вообще. Но почему-то мы с ней обращаемся очень небрежно.


 • Дієти викликають целюліт

  Дієти викликають целюліт Краса і здоров'я · lesya · 24.06.2011 20:31

  Сучасні дієтологи впевнені, що целюліт, з яким стикаються практично всі жінки, можна попередити, якщо щоденний раціон харчування міститиме достатню кількість білків. І дуже часто буває так, що виникнення «апельсинової шкірки» зумовлене дотриманням дієт, які, здавалося б, і покликані лікувати це захворювання в домашніх умовах.


 • Спогади впливають на майбутнє

  Спогади впливають на майбутнє Наука · lesya · 24.06.2011 20:24

  Нещодавно вчені виявили цікавий факт: те, як людина сприймає власне минуле, впливає на її поточне ставлення до життя набагато сильніше, ніж основні особистісні риси.


 • Мешканці міст схильні до шизофренії

  Мешканці міст схильні до шизофренії Наука · lesya · 24.06.2011 20:14

  За даними спеціальних досліджень, люди, які мешкають у містах, на 20% більше схильні до виникнення душевних розладів та на 40% - до критичних перепадів настрою. Окрім того, ризик виникнення шизофренії вдвічі вищий у тих, хто народився та виріс у містах.


 • Автопортрет Ван Гога виявився портретом його брата

  Автопортрет Ван Гога виявився портретом його брата Культура · lesya · 24.06.2011 19:37

  Нещодавно група спеціалістів, грунтуючись на результатах проведеного дослідження, довела, що один із знаменитих автопортретів Ван Гога насправді є портретом його брата Тео. До цього часу в середовищі мистецтвознавців прийнято було вважати, що Ван Гог ніколи не зображував свого брата на картинах чи портретах. Та за словами одного з експертів амстердамського Музею Ван Гога, на картині 1887 року, яка зберігається в музеї, зображений брат знаменитого художника. Автор грунтовного дослідження звертає увагу на те, що обличчя Вінсента Ван Гога та його брата Теодора на картинах відрізняються.


 • Створено презервативи для посилення ерекції

  Створено презервативи для посилення ерекції Цікаві факти · lesya · 24.06.2011 12:42

  Вже найближчим часом у Європі в продаж надійдуть презервативи, які, окрім забезпечення своєї основної функції, ще й підвищують сексуальну потенцію. Новостворені контрацептиви відомої компанії Futura Medical PLC вже пройшли випробування та отримали сертифікат відповідності для продажу на території Євросоюзу.


 • Американці обирають секс в автомобілях

  Американці обирають секс в автомобілях Суспільство · lesya · 24.06.2011 12:26

  В результаті проведеного нещодавно дослідження з’ясувалося, що майже половина мешканців США полюбляють займатися сексом в автомобілі. Зауважимо, що в процесі проведеного опитування спеціалісти намагалися визначити, які місця мешканці країни вважають найвідповіднішими для проведення романтичних побачень. І виявилося, що найромантичнішим місцем для інтимних зустрічей майже половини опитаних став автомобіль.


 • Японці навчилися синтезувати м'ясо з людських нечистот

  Японці навчилися синтезувати м'ясо з людських нечистот Цікаві факти · lesya · 24.06.2011 12:13

  Зовсім недавно вельми цікаве та оригінальне рішення світової продовольчої проблеми запропонували японські вчені - вони винайшли спосіб синтезувати м'ясо з людських нечистот.


Всього 10377 на 1038 сторінках