Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Компанія Bugatti випустила автомобіль з порцеляни

  Компанія Bugatti випустила автомобіль з порцеляни Авто-мото · lesya · 04.07.2011 14:19

  Нещодавно французька компанія-виробник автомобілів преміум-класу Bugatti випустила спорткар, який отримав назву "Біле золото" (L'Or Blanc). Це перше у світі авто, в інтер'єрі та екстер'єрі якого використали фарфор (для тих, хто не знає: фарфор - той самий матеріал, з якого виготовляють унітази).


 • Facebook і MySpace стали найненависнішими компаніями США

  Facebook і MySpace стали найненависнішими компаніями США Суспільство · lesya · 04.07.2011 14:03

  Цими днями американська організація American Customer Satisfaction Index («Американський Індекс задоволеності споживачів») опублікувала новий список найбільш ненависних компаній США. До списку увійшло дев’ятнадцять компаній-гігантів, серед яких, окрім великих банків, авіа та нафтових компаній, є і дві найвідоміші соціальні мережі - Facebook та MySpace.


 • Неймовірні медичні аномалії

  Неймовірні медичні аномалії Медицина · lesya · 04.07.2011 10:34

  Медичний світ сповнений дивних, непоясненних та певною мірою навіть шокуючих історій. Тут і екзотичні хвороби, і дивовижні випадки зцілення від рідкісних хвороб, неймовірні медичні аномалії тощо.


 • 90% усіх залежностей формується у школі

  90% усіх залежностей формується у школі Медицина · lesya · 04.07.2011 08:54

  За результатами досліджень, проведених нещодавно фахівцями, 90% усіх залежностей, включаючи наркотичну, формується в старших класах. Так, нещодавно група дослідників з американського Національного центру з проблем наркоманії та токсикоманії з'ясувала, що 9 із 10 залежних американців почали курити, пити чи вживати наркотики ще до того, як їм виповнилося 18. А у кожного четвертого згодом розвинулася повноцінна залежність.


 • Унікальні вокалісти

  Унікальні вокалісти Природа · lesya · 04.07.2011 08:45

  Напевне, ніхто з представників сильної статі навіть не здогадується, як ще можна використовувати їхню чоловічу гордість. А самці клопа гребляка Micronecta scholtzi за допомогою свого статевого органу... співають самкам любовні серенади. І не прості серенади, а найголосніші серенади в усьому тваринному світі.


 • Немовлята відрізняють негативні емоції від позитивних

  Немовлята відрізняють негативні емоції від позитивних Наука · lesya · 04.07.2011 08:28

  В результі проведених нещодавно досліджень виявилося, що дитячий мозок здатний сприймати безліч звуків, які виражають різні людські емоції, вміючи при цьому розрізняти їх. Так, недавно група вчених під керівництвом доктора Анни Блазі (Anna Blasi) з Королівського коледжу Лондона провела спеціальне дослідження, в ході якого займалася вивченням реакцій головного мозку немовлят на звуки-виразники різних емоцій. В результаті виявилося, що у дітей активувалися ті ж самі зони мозку, що й у дорослих. При цьому немовлята з легкістю відрізняють негативні емоції від позитивних.


 • Развитие социальных сеток в мире и Украине

  Развитие социальных сеток в мире и Украине Суспільство · kseniya_www · 02.07.2011 16:36

  Постоянный рост популярности социальных сетей в мире заставляет маркетологов задуматься о том, что стоит использовать данные ресурсы как инструменты коммуникации между клиентами и производителями. Создавая страницу бренда и продавая товары через интернет есть возможность организации огромной медиарекламы и делать выборку по целевой аудитории. Этот метод по-видимому является наиболее эффективным из всех видов маркетинговой коммуникации: телевидение, радио, рекламы в печатных изданиях.


 • Как заработать студенту на летних каникулах.

  Как заработать студенту на летних каникулах. Суспільство · kseniya_www · 01.07.2011 20:52

  Если не можете найти свободную вакансию, попробуйте предложить себя как потенциального работника. Конечно, студенту без образования трудно предложить резюме, которое может поразить работодателя. Однако не стоит все так пессимизировать. Часто достаточно написать правду о себе и немножко отметить то, что у вас хорошо получается уже в 18 или даже 15 лет.


 • Рецензия на фильм "127 часов"

  Рецензия на фильм "127 часов" Кіно · kseniya_www · 01.07.2011 17:25

  Творчество Дэнни Бойла всегда отличалось некоторой не типичностью свойственной британскому кино. Первым его знаковым фильмом стал «28 дней спустя»


 • Рейтингові компанії України

  Рейтингові компанії України Економіка · kseniya_www · 01.07.2011 17:23

  В 2011 році рейтингові агенства вступили в конкурентну боротьбу з колишніми рейтинговими монополістами. Справа в тому, що на початку 2010 року Державна комісія по цінним паперам та фондовому ринку після довгих затягувань нарешті включила в Реєстр повноважень рейтингових агенств три організації: РА "ІВІ-Рейтинг", РА "Рюрик" та РА "Експерт-Рейтинг". Раніше ж до 2004 роком єдиним рейтинговом агенством було РА "Кредит-Рейтинг".


Всього 10394 на 1040 сторінках