Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Атомний вибух, який подарував світові бікіні

  Атомний вибух, який подарував світові бікіні Цікаві факти · lesya · 07.07.2011 07:38

  Минулого вівторка у світі моди відзначали 65-річний ювілей появи надзвичайно відвертого на ті часи купальника-комбінації, популярного і сьогодні, - бікіні. Названо цей відкритий купальний костюм на честь атола, на якому армія США здійснила серію ядерних випробувань. Перший атомний вибух на атолі Бікіні пролунав 1 липня 1946. Дізнавшись про нього, французький модельєр Луї Реар вирішив назвати своє творіння "розділеним атомом".


 • Деніел Редкліфф зізнався в алкоголізмі

  Деніел Редкліфф зізнався в алкоголізмі Кіно · lesya · 07.07.2011 07:31

  Нещодавно молодий британський актор Деніел Редкліфф у інтерв'ю журналу GQ зізнався, які негативні наслідки може спричинити слава. Нагадаємо, що Деніел Редкліфф здобув шалену популярність та світове визнання завдяки виконанню головної ролі в культовому блокбастері про юного чарівника Гаррі Поттера.


 • Число Тау стало мелодією

  Число Тау стало мелодією Музика · lesya · 07.07.2011 07:22

  Нещодавно американський музикант поклав на музику математичну константу під назвою Тау. Число Тау вдвічі перевищує число Пі: воно наближено дорівнює 6,283185. Музиканта, який вирішив зайнятися такою цією музично-математичною справою, звати Майкл Блейк (Michael Blake). Озвучення Тау відбувалося наступним чином: музикант привласнив нотам в діапазоні від до однієї октави до ноти до наступної октави номери від 1 до 8. Після цього Блейк на основі запису числа Тау з точністю до 126 знаків після коми створив мелодію у відповідності до обраного кодування нот. Далі музикант аранжував отриману мелодію. До речі, у даному контексті слід зазначити, що трохи раніше Блейк поклав на музику саме число Пі, однак Тау звучить гармонійніше.


 • Цигарки продаватимуть за рецептом

  Цигарки продаватимуть за рецептом Цікаві факти · lesya · 07.07.2011 07:14

  За даними The Guardian, вже найближчим часом члени парламенту Ісландії розглянуть законопроект, який дозволяє продаж сигарет виключно в аптеках. Причому продаж здійснюватиметься не на вільних засадах, а за рецептом лікаря. Законопроект внесений колишнім міністром охорони здоров'я та соцзабезпечення країни Сів Фрідлейфсдоттір (Siv Fridleifsdottir), яка впевнена, що її ініціативу підтримають представники щонайменше п'яти парламентських фракцій.


 • SsangYong выпустил новый внедорожник

  SsangYong выпустил новый внедорожник Авто-мото · kseniya_www · 06.07.2011 19:42

  SsangYong считается лидером корейского автопрома. Понемногу, но уже начиная с 1990 года авто данной марки начали завоевывать русский рынок. В 2005 году в России стартовала сборка внедорожника Rexton, а в 2009 году на Дальнем Востоке был открыт новый завод из выпуска автомобилей SsangYong.


 • Раскручиваете сайт? Осторожно, можно нажить поискового врага

  Раскручиваете сайт? Осторожно, можно нажить поискового врага Нові технології · kseniya_www · 06.07.2011 19:13

  Каждый вебмастер знает, что сегодня для того, чтобы сайт стал посещаемым, кроме интересной информации и рекламы, нужно продвигать сайт в поисковых системах.


 • Найвитонченіший спосіб релаксації пропонують у Іспанії

  Найвитонченіший спосіб релаксації пропонують у Іспанії Краса і здоров'я · lesya · 06.07.2011 15:43

  Наприкінці минулого року в столиці Іспанії відкрився spa-центр, який пропонує досить-таки неочікувані послуги: відвідувачів косметичного салону... лоскочуть. Як не дивно, така процедура викликає у гостей закладу щирий захват, і вони охоче розплачуються за таку незвичайну процедуру. Заклад користується шаленою популярністю.


 • Топіарі - художня стрижка дерев

  Топіарі - художня стрижка дерев Цікаві факти · kseniya_www · 06.07.2011 15:29

  В середні віки топіарне мистецтво виявилося майже забуте, однак воно знову воскресло і розцвіло в епоху відродження. Потім на деякий час садова мода відкидає строгі форми і схиляється до природного стилю. З кінця XVIII століття популярність зеленої стрижки повертається в Європу, щоб залишитися назавжди. В цей час було створено багато садів, процвітаючих досі. Нині парки топіарного мистецтва знаходяться у багатьох країнах Європи і в Америці.


 • Ернеста Хемінгуея зацькувало ФБР

  Ернеста Хемінгуея зацькувало ФБР Суспільство · lesya · 06.07.2011 15:25

  Майже півстоліття пройшло з дня самогубства знаменитого письменника Ернеста Хемінгуея. Та лише тепер стала відома причина, яка, ймовірно, наштовхнула його на цей крок. Так, цими днями старий друг письменника Аарон Хотчнер розповів журналістам американського видання The New York Times подробиці останніх днів життя Ернеста, які до цього часу ретельно засекречувалися. Приміром, той факт, що під кінець життя Хемінгуей надто сильно змінився - його здолала депресія, і талановитий письменник заледве «вичавлював» із себе рядки, втративши інтерес навіть до полювання,- підтвердили всі його друзі та близькі знайомі.


 • Ford Mondeo - Краса починається зсередини

  Ford Mondeo - Краса починається зсередини Авто-мото · kseniya_www · 06.07.2011 15:20

  Остання версія Нового Ford Mondeo, представлена в 2010 році виділяється новими лініями капота, гратами радіатора зміненої форми, стильними світлодіодними вогнями, - і ще динамічнішим виглядом. Усю силу Нового Форд Мондео можна відчути, навіть просто розглядаючи його фотографії.


Всього 10394 на 1040 сторінках