Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Немовлята відрізняють негативні емоції від позитивних

  Немовлята відрізняють негативні емоції від позитивних Наука · lesya · 04.07.2011 08:28

  В результі проведених нещодавно досліджень виявилося, що дитячий мозок здатний сприймати безліч звуків, які виражають різні людські емоції, вміючи при цьому розрізняти їх. Так, недавно група вчених під керівництвом доктора Анни Блазі (Anna Blasi) з Королівського коледжу Лондона провела спеціальне дослідження, в ході якого займалася вивченням реакцій головного мозку немовлят на звуки-виразники різних емоцій. В результаті виявилося, що у дітей активувалися ті ж самі зони мозку, що й у дорослих. При цьому немовлята з легкістю відрізняють негативні емоції від позитивних.


 • Развитие социальных сеток в мире и Украине

  Развитие социальных сеток в мире и Украине Суспільство · kseniya_www · 02.07.2011 16:36

  Постоянный рост популярности социальных сетей в мире заставляет маркетологов задуматься о том, что стоит использовать данные ресурсы как инструменты коммуникации между клиентами и производителями. Создавая страницу бренда и продавая товары через интернет есть возможность организации огромной медиарекламы и делать выборку по целевой аудитории. Этот метод по-видимому является наиболее эффективным из всех видов маркетинговой коммуникации: телевидение, радио, рекламы в печатных изданиях.


 • Как заработать студенту на летних каникулах.

  Как заработать студенту на летних каникулах. Суспільство · kseniya_www · 01.07.2011 20:52

  Если не можете найти свободную вакансию, попробуйте предложить себя как потенциального работника. Конечно, студенту без образования трудно предложить резюме, которое может поразить работодателя. Однако не стоит все так пессимизировать. Часто достаточно написать правду о себе и немножко отметить то, что у вас хорошо получается уже в 18 или даже 15 лет.


 • Рецензия на фильм "127 часов"

  Рецензия на фильм "127 часов" Кіно · kseniya_www · 01.07.2011 17:25

  Творчество Дэнни Бойла всегда отличалось некоторой не типичностью свойственной британскому кино. Первым его знаковым фильмом стал «28 дней спустя»


 • Рейтингові компанії України

  Рейтингові компанії України Економіка · kseniya_www · 01.07.2011 17:23

  В 2011 році рейтингові агенства вступили в конкурентну боротьбу з колишніми рейтинговими монополістами. Справа в тому, що на початку 2010 року Державна комісія по цінним паперам та фондовому ринку після довгих затягувань нарешті включила в Реєстр повноважень рейтингових агенств три організації: РА "ІВІ-Рейтинг", РА "Рюрик" та РА "Експерт-Рейтинг". Раніше ж до 2004 роком єдиним рейтинговом агенством було РА "Кредит-Рейтинг".


 • Как правильно написать свое первое резюме

  Как правильно написать свое первое резюме Суспільство · kseniya_www · 01.07.2011 17:19

  Написание резюме – это сложное занятие, которое требует определенного мастерства и опыта. Но не всегда этот опыт есть у молодых специалистов, которые только что окончили вуз.


 • На какую работу устраиваться не стоит

  На какую работу устраиваться не стоит Суспільство · kseniya_www · 01.07.2011 17:15

  Все помнят детское стихотворение о том, что «все работы хороши, выбирай на вкус», но выбирая себе будущее место работы, мы должны руководствоваться не только своим вкусом и объективными обстоятельствами, такими как наличие соответствующего образования, стажа, но и помнить о том, что в России велика доля криминала при приеме на работу.


 • Нудна робота шкідливіша, ніж нервова

  Нудна робота шкідливіша, ніж нервова Суспільство · lesya · 01.07.2011 09:07

  Нещодавно група вчених-психіатрів з університету Сарагосі, Іспанія, встановили, що нудна робота набагато шкідливіша за ту, яка вимотує нерви. За результатами проведеного дослідження, в якому взяло участь понад 400 осіб, похмура одноманітна служба частіше призводить до «вигорання» фахівця, аніж нервова, високостресова робота.


 • Мешканців Канади попередили про нашестя зомбі

  Мешканців Канади попередили про нашестя зомбі Цікаві факти · lesya · 01.07.2011 08:46

  Нещодавно мешканців канадського міста Сент-Джонс - столиці канадської провінції Ньюфаундленд і Лабрадор - ошелешило нечуваною звісткою: на електронному покажчику з’явився напис, який попереджає мешканців про нашестя зомбі. Знак з тривожним повідомленням вперше помітили на узбіччі однієї з міських автотрас.


 • В Китаї можна придбати "нове обличчя"

  В Китаї можна придбати "нове обличчя" Розваги · lesya · 01.07.2011 08:41

  Нещодавно найбільший китайський інтернет-магазин Taobao запропонував вельми цікавий товар – майстерно виконану маску, виготовлену з надтонкого медичного силікону.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках