Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Народжені через 20 років люди житимуть вічно

  Народжені через 20 років люди житимуть вічно Наука · lesya · 11.07.2011 17:40

  Відомий на увесь світ геронтолог і науковий керівник фонду СЕНС (SENS), розташованого у США (цей фонд займається проблемами тривалості життя), Аубрей де Грей впевнений, що перша людина, яка проживе до 150 років, вже народилася, а люди, які зможуть жити до 1000 років, з'являться на світ двадцятьма роками пізніше.


 • Вчені з'ясували, з чого складається Сонце

  Вчені з'ясували, з чого складається Сонце Наука · lesya · 11.07.2011 17:34

  Використовуючи зразки сонячного вітру, отримані під час космічної місії Genesis, групі французьких вчених у співпраці з американськими колегами вдалося з'ясувати ізотопний склад азоту Сонця. Результати дослідження доводять, що ізотопний склад сонячного азоту разюче відрізняється від ізотопного складу метеоритів та Землі.


 • Найтиражніший таблоїд News of the World закриють через незаконне прослуховування

  Найтиражніший таблоїд News of the World закриють через незаконне прослуховування Події у світі · lesya · 11.07.2011 17:32

  Цими днями вийшов останній номер найтиражнішої газети світу News of the World. Кошти, виручені за продає цього випуску газети підуть на благодійність. Повідомляється, що причина закриття одного з найстаріших видань пов’язана із скандалом навколо незаконного прослуховування телефонних розмов знаменитостей. «Все позитивне, що робила News of the World, перекреслилося вмить одним лише неправильним вчинком, і якщо підозри підтвердяться, то така поведінка нелюдяна й виданню не місце в нашій компанії. Газета News of the World повинна була закликати до відповіді інших, та не змогла цього зробити навіть відносно себе», - говорить син медіамагната і власника видання Руперта Мердока виконавчий керівник медіакорпорації News Corp. та британського газетного підрозділу News International Джеймс Мердок.


 • Информационная война. Вполне возможно, что на вашем сайте уже ведутся боевые действия

  Информационная война. Вполне возможно, что на вашем сайте уже ведутся боевые действия Суспільство · kseniya_www · 10.07.2011 17:02

  В силу своих обязанностей я администрирую несколько сайтов на которых у посетителей есть возможность пообщаться, кроме обычных завсегдатаев, случайных посетителей, рекламных ботов, там ещё попадаются довольно таки внешне безобидные создания из скандинавских сказок – тролли.


 • Кислородный коктейль полезен для нервной и иммунной систем

  Кислородный коктейль полезен для нервной и иммунной систем Цікаві факти · kseniya_www · 10.07.2011 16:50

  Состояние экологии, стрессы, неправильное питание и курение приводят к тому, что организм не имеет возможности получать необходимое количество кислорода. Вследствие этого страдаем от нарушения обменных процессов, риска сердечно-сосудистых заболеваний и тому подобное. Но пополнить организм кислородом можно благодаря кислородному коктейлю, который делают в аптеках. Стоит порция полезного коктейля пять гривен.


 • Возобновление рынка элитных авто

  Возобновление рынка элитных авто Авто-мото · kseniya_www · 10.07.2011 16:25

  Сегодня рынок дорогих авто постепенно возобновляется после кризисного застоя. Положительная тенденция роста ощущалась еще в 2010 году. Так общие продажи элитных авто: Cadillac, Jaguar и Hummer показали неплохую долговременную динамику. В частности, по итогам 2010 года, в Украине продано на 100 тыс. таких авто больше, чем в 2009 году (рост на 32%).


 • Есть, чтобы жить, а не жить, чтобы есть

  Есть, чтобы жить, а не жить, чтобы есть Цікаві факти · kseniya_www · 08.07.2011 18:38

  Если вы думаете, что сможете не есть две недели и уменьшите вес - вы ошибаетесь. Чтобы в действительности уменьшить вес нужно изменить отношение к еде. Да, нас постоянно атакуют разные проблемы, жизнь многих людей превращается в постоянные стрессы, которые сопровождаются депрессиями, и единственное, чем человек может поднять настроение - это вкусно поесть.


 • Жінки ненавидять шопінг

  Жінки ненавидять шопінг Суспільство · lesya · 08.07.2011 11:42

  Чомусь переважна більшість чоловіків впевнена, що жінки обожнюють купувати одяг. А дарма: нещодавно виявилося, що "жінки ненавидять шопінг". Дослідження проводилося групою експертів британської компанії Mintel.


 • Відеоролик Джонні Кеша визнано найкращим кліпом усіх часів

  Відеоролик Джонні Кеша визнано найкращим кліпом усіх часів Музика · lesya · 08.07.2011 11:38

  Цими днями авторитетний британський музичний журнал NME опублікував список найкращих кліпів усіх часів та народів. Найкращим відеороликом всіх часів було визнано кліп, знятий на пісню Джонні Кеша "Hurt".


 • Коштовності Елізабет Тейлор продадуть з молотка

  Коштовності Елізабет Тейлор продадуть з молотка Події у світі · lesya · 07.07.2011 15:26

  Починаючи з вересня цього року на аукціоні Christie`s розпочнеться продаж суконь, прикрас, картин та багатьох інших особистих речей легендарної актриси Елізабет Тейлор. Стало відомо, що угоду на поведення торгів уже підписали родичі покійної актриси. Хоча ще п’ять років тому, у 2006, Тейлор доручила аукціонному будинку розпоряджатися її власними речами після смерті.


Всього 10392 на 1040 сторінках