Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Леді Гагу закидали яйцями

  Леді Гагу закидали яйцями Музика · lesya · 14.07.2011 10:48

  Шалено знамениту та не менш епатажну співачку Леді Гагу на концерті у Сіднеї «привітали» не лише її фанати, а й ті, кого співачка явно дратує. Виходячи з нічного клубу, в якому щойно закінчила свій виступ, зірка мило посміхалася шанувальникам, навіть, здається, не помітивши, що в її бік полетіли яйця.


 • Рікі Мартіну погрожує маніяк

  Рікі Мартіну погрожує маніяк Музика · lesya · 14.07.2011 10:42

  Повідомлення із погрозами з’явилися на особистій сторінці співака в Твіттері. "Вони дуже скоро будуть плакати, через те що ви помрете", - написав якийсь невідомий зловмисник. Під словом "вони" маніяк мав на увазі шанувальників та близьких друзів Рікі Мартіна.


 • Лайза Мінеллі стала офіцером

  Лайза Мінеллі стала офіцером Культура · lesya · 14.07.2011 10:33

  Цими днями легендарну актрису зі США Лайзу Мінеллі удостоїли звання офіцера Почесного легіону Франції. Церемонія нагородження відбулася в Парижі, а орден актрисі вручив міністр культури країни Фредерік Міттеран. Окрім досягнень Мінеллі на сцені, міністр відзначив її вклад у боротьбу зі СНІДом.


 • Нова загроза: терористи з імплантованими бомбами

  Нова загроза: терористи з імплантованими бомбами Події у світі · lesya · 14.07.2011 10:24

  За словами американських спеціалістів, світові загрожує нова небезпека - вже в найближчому майбутньому терористи-смертники можуть використовувати хірургічно імплантовану в їхні тіла вибухівку. І цілком ймовірно, що такі імплантовані бомби з’являться уже через рік.


 • "Однокласники" - мережа медсестер, "ВКонтакті" - продавців

  "Однокласники" - мережа медсестер, "ВКонтакті" - продавців Суспільство · lesya · 14.07.2011 10:19

  Нещодавно співробітники дослідницького центру рекрутингового порталу Superjob.ru провели нове дослідження з метою з'ясувати, наскільки популярні соціальні мережі у середовищі російських фахівців різних професій та яким соцмережам надають перевагу користувачі.


 • Британець повторив диво Ісуса Христа

  Британець повторив диво Ісуса Христа Цікаві факти · lesya · 13.07.2011 18:37

  28-річному британцю Стіву Фрейну вдалося не просто здивувати, а шокувати та вразити глядачів: на очах у натовпу він пройшовся пішки по Темзі. Відбувалося все напроти будівлі Парламенту в Лондоні, отож і бажаючих подивитися на таку водяну прогулянку виявилося чимало.


 • Сонячні батареї друкуватимуть на папері

  Сонячні батареї друкуватимуть на папері Нові технології · lesya · 13.07.2011 18:31

  Нещодавно група інженерів розробила систему друку фотоелементів на звичайному папері, який згинатиметься до 1000 разів. Нова система друку сонячних батарей схожа на звичайний 3D принтер. Однак процес нанесення фотоелементів на папір дещо складніший: для друку сонячних батарей необхідно нанести на папір п'ять шарів матеріалу, сформувавши за трафаретом клітини. В основі процесу - технологія депонування газу (CVD-процес). Процес повинен проходити у вакуумі.


 • Белое, чёрное и другие оттенки жизни

  Белое, чёрное и другие оттенки жизни Авто-мото · kseniya_www · 13.07.2011 11:53

  Проблема ребёнок и телевизор – очень старая и не раз обсуждалась. Информация, которая выдаётся в телевизоре, заранее разжевана и практически не заставляет человека задумываться, особенно маленького ребенка. Изначального выбора не предоставляется, существуют лишь категоричные заявления, не оставляющие сомнений.


 • Эпатажное шоу украинской группы "Kazaky" сорвано кубанскими казаками

  Эпатажное шоу украинской группы "Kazaky" сорвано кубанскими казаками Музика · kseniya_www · 12.07.2011 19:15

  Безумный успех украинской шоу-группы "Kazaky" признан не только в Украине, но и за ее пределами. Скандальный мужской танцевальный квартет на каблуках имеет плотный гастрольный график. Июнь 2011 года запланирован на Россию, однако невзирая на заказ 100% мест в залах, концерт пришлось отменить через угрозы со стороны Кубанского казачьего войска, которые не могут смириться с тем, что мужчины, которые танцуют на каблуках с эротичным гомосексуальным образом носят название выдающихся воинов.


 • Современное производство мебели из натуральной древесины

  Современное производство мебели из натуральной древесины Цікаві факти · kseniya_www · 12.07.2011 13:44

  С самых древних времен древесина использовалась для изготовления домов и мебели, ведь благодаря матушке-природе, территория древней России (да и современной тоже) изобиловала лесами.


Всього 10393 на 1040 сторінках