Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Сексуальні похорони на Тайвані

  Сексуальні похорони на Тайвані Цікаві факти · lesya · 23.07.2011 08:10

  Вже протягом тривалого часу мешканцям острова Тайвань доступна нова незвичайна послуга. Називається вона Electric Flower Cars. Відтепер за порівняно невисоку плату на похорон можна запросити стриптизерку, яка станцює перед покійним та його близькими.


 • Рулонные шторы для окон ПВХ

  Рулонные шторы для окон ПВХ Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2011 16:04

  Возможность выбрать практически любой узор для материала рулонных штор открывает простор для воображения и возможностей современного дизайнера, а удобные конструкции крепления и управления удовлетворят любого покупателя. При выборе полотна штор стоит уделить внимание такому параметру, как уровень светопропускания — от этого будет зависеть затемнение помещения — оно может быть полным или частичным.


 • Для чого створювати власний сайт

  Для чого створювати власний сайт Суспільство · lesya · 22.07.2011 03:43

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що кожен користувач Мережі, плануючи створити сайт, переслідує якусь індивідуальну мету. Цей факт цілком логічний і пояснень не потребує. Хтось створює сайт для того, щоб донести до читачів власні емоції та переконання, якусь важливу інформацію, інші таким чином намагаються заробити гроші, треті покладають на сайти рекламну функцію тощо.


 • Кому потрібні дозиметри?

  Кому потрібні дозиметри? Техніка · lesya · 21.07.2011 16:04

  Здавалося б, кому може знадобитися дозиметр - спеціальний пристрій для вимірювання радіації. Хіба що якимось спеціалістам-профексіоналам для вимірювання радіоактивного рівня на підприємствах чи атомних станціях або фанатам-любителям… Але ні, якщо добре подумати, то побутовий дозиметр може стати в пригоді кожному з нас. Такий пристрій дозволить виміряти потужність дози іонізуючого випромінювання саме в тому місці, де він, дозиметр, знаходиться. Використання такого пристрою дозволить перевірити на радіоактивність підозрілі предмети, сигналізуючи, однак, про досить-таки серйозні підвищення потужності дози радіоактивного опромінення.


 • У костра

  У костра Розваги · kseniya_www · 21.07.2011 13:43

  Изнурительная жара. Как хочется на озеро, речку или став. Детки маленькие, нельзя мочить в холодную воду, а купаться вы не представляете, как хочется. Возникает вопрос, где самая хорошая и теплая водичка?


 • Виды доменных имен

  Виды доменных имен Техніка · kseniya_www · 21.07.2011 10:42

  Регистрация доменных имен на современном этапе приняло совершенно упрощенный вид. Если в недавнем прошлом для получения доменного имени пришлось бы общаться через почтового робота с многочисленными инстанциями, то теперь эта процедура делается буквально за минуты.


 • Строим здания быстро

  Строим здания быстро Цікаві факти · kseniya_www · 20.07.2011 22:01

  Сейчас люди стали обращать внимание на повсеместное строительство новых объектов. Это могут быть очередные развлекательные или торговые центры, офисные постройки или жилые частные домики.


 • Усиливаем прием сотового сигнала

  Усиливаем прием сотового сигнала Техніка · kseniya_www · 20.07.2011 21:30

  На данный момент мобильный телефон есть практически у каждого человека. У многих он даже не один. Постоянно оставаться на связи для того чтобы люди могли связаться в любой момент является признаком хорошего тона в наше время.


 • Все тонкости нулевой отчетности

  Все тонкости нулевой отчетности Економіка · kseniya_www · 20.07.2011 21:28

  Каждый предприниматель мечтает о том, чтобы не платить налоги государству. Это и не удивительно, ведь наши люди по своей натуре любят халяву, и не хотят выполнять все предписанные законы.


 • Проверяем продукты на содержание нитратов

  Проверяем продукты на содержание нитратов Краса і здоров'я · kseniya_www · 20.07.2011 21:26

  В последнее время по телевидению показывают массу различных передач, в которых рассказывается о вреде тех или иных элементов в продуктах питания.


Всього 10394 на 1040 сторінках