Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Проверяем продукты на содержание нитратов

  Проверяем продукты на содержание нитратов Краса і здоров'я · kseniya_www · 20.07.2011 21:26

  В последнее время по телевидению показывают массу различных передач, в которых рассказывается о вреде тех или иных элементов в продуктах питания.


 • SMM раскрутка сайта

  SMM раскрутка сайта Техніка · kseniya_www · 20.07.2011 21:22

  Ни для кого не секрет, что собственные сайты во всемирной паутине могут приносить достаточно стабильный доход, но что для этого нужно. Не трудно предположить, что главным показателем успешности сайта является его посещение обычными людьми. Это и не удивительно, ведь все ресурсы как раз и созданы для того, чтобы донести до людей некую информацию. Однако, для того чтобы посетители сайта знали о том, что существует подобный ресурс, необходимо как-то его рекламировать. Способов раскрутки сайта на данный момент существует огромное множество.


 • Делаем свой сайт

  Делаем свой сайт Техніка · kseniya_www · 20.07.2011 21:19

  В наше время масса людей хочет зарабатывать много денег, не выходя из дома и не прикладывая особых усилий. Можно сказать, что такой способ есть, однако и он требует каких-то затрат энергии. Как известно, бесплатный сыр, к сожалению, бывает лишь в ловушке для мышей.


 • Используйте ваш балкон правильно!

  Используйте ваш балкон правильно! Цікаві факти · kseniya_www · 20.07.2011 20:43

  Жилье сегодня не такое уж и дешевое, поэтому, приобретая его, не разбрасывайтесь квадратными метрами. Помните, что балкон – это тоже часть квартиры, и варварское его использование под склад ненужных вещей просто не рентабельно. Он может вам послужить совершенно в других целях, намного привлекательнее, чем эта.


 • У Чикаго відкрили пам'ятник легендарній Мерилін Монро

  У Чикаго відкрили пам'ятник легендарній Мерилін Монро Культура · lesya · 20.07.2011 15:02

  Нещодавно у Чикаго було відкрито статую головного секс-символу Америки – знаменитої Мерилін Монро. Висота монументу сягає восьми метрів, а розташований він на головній вулиці столиці штату Іллінойс - Мічиган-авеню. На сьогоднішній день монумент є найбільшою в світі статуєю легендарної голлівудської актриси.


 • Вчені вивели формулу щасливого шлюбу

  Вчені вивели формулу щасливого шлюбу Суспільство · lesya · 20.07.2011 14:57

  Нещодавно групі американських дослідників в процесі проведення відповідних досліджень вдалося визначити критерії, за якими людина обирає супутника життя, спростувавши популярне припущення про те, ніби протилежності притягуються.


 • Репортер News of the World знайдений мертвим

  Репортер News of the World знайдений мертвим Події у світі · lesya · 20.07.2011 14:51

  За даними The Guardian, колишній репортер скандально закритого нещодавно видання News of the World Шон Хоар, який першим дізнався про незаконне прослуховування телефонних розмов зірок, знайдений мертвим.


 • Вчора у США відзначили Національний день хот-дога

  Вчора у США відзначили Національний день хот-дога Суспільство · lesya · 19.07.2011 15:15

  Вчора, 18 липня, у США відзначили Національний день хот-дога. Це свято офіційно існує з 1957 року. А нещодавно законодавці штату Каліфорнія визначили, яким повинен бути справжній хот-дог та чим, власне, він відрізняється від аналогічних закусок - наприклад, від не менш популярних баварських ковбасок.


 • Американські багатії обирають бюджетні марки

  Американські багатії обирають бюджетні марки Авто-мото · lesya · 19.07.2011 15:10

  Побутує думка, що заможні люди полюбляють купувати дорогі авто марок BMW та Mercedes. І американці тут не виняток. Однак доповідь американського відділення компанії Hyundai доводить протилежне: виявляється, що популярність бюджетніших південнокорейських моделей в середовищі багатіїв у США набирає шалених обертів.


 • Окуляри прочитають емоції співрозмовника

  Окуляри прочитають емоції співрозмовника Нові технології · lesya · 19.07.2011 15:05

  Цими днями група фахівців з Media Lab Массачусетського технологічного інституту продемонстрували нову розробку, яка дозволяє встановити наявність або відсутність емоційного контакту між людьми.


Всього 10375 на 1038 сторінках