Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Британський художник малює на забруднених авто

  Британський художник малює на забруднених авто Цікаві факти · lesya · 26.07.2011 08:22

  Колишній водій автобуса відкрив у собі несподіваний талант: він створює шедеври безпосередньо на кузовах забруднених автомобілів, малюючи портрети знаменитостей чи архітектурні шедеври.


 • Мода на обувь 2011

  Мода на обувь 2011 Суспільство · kseniya_www · 25.07.2011 21:10

  Мода на обувь 2011 года отличается от предыдущих годов настоящим буйством красок и самыми смелыми дизайнерскими решениями. Поэтому и не удивительно, что нынешний модный сезон порадовал абсолютно всех модниц, своими свежим и оригинальными идеями.


 • Google попереджатиме про наявність вірусів

  Google попереджатиме про наявність вірусів Нові технології · lesya · 25.07.2011 19:30

  За даними Agence France-Presse, починаючи з минулого тижня, а точніше, з 20 липня, пошукова система Google попереджатиме користувачів, чиї комп'ютери заражені вірусами.


 • У Польщі відкриють найбільший у Європі парк атракціонів

  У Польщі відкриють найбільший у Європі парк атракціонів Розваги · lesya · 25.07.2011 19:25

  Вже у найближчому майбутньому в Польщі з’явиться новий парк атракціонів, який, за словами інвесторів з Люксембургу, зможе потіснити паризький «Діснейленд», ставши найбільшим європейським парком розваг.


 • Собаки знайомитимуться в Інтернеті

  Собаки знайомитимуться в Інтернеті Цікаві факти · lesya · 25.07.2011 18:36

  Цими днями у Британії з'явилася оригінальна онлайн-служба, яка займатиметься знайомствами… собак. Новий сервіс отримав назву Mate Select. Така досить-таки незвична акція - ідея місцевого клубу собаківників. Передбачається, що новий сервіс дозволить урізноманітнити генетику породистих собак. Окрім того, звернувшись за допомогою до Mate Select, власники собак та потенційні покупці отримають чудову можливість ознайомитися з офіційними даними про здоров'я собак, зареєстрованих у клубі.


 • Монстри серед автомобілів: БелАЗ 75600 - найбільший самоскид у світі

  Монстри серед автомобілів: БелАЗ 75600 - найбільший самоскид у світі Авто-мото · lesya · 25.07.2011 16:38

  Дітище відомого всім білоруського машинобудівного об'єднання БелАЗ і справді можна назвати монстром. Кар'єрний самоскид БелАЗ 75600 є найостаннішим і найсучаснішим самоскидом білоруських автомобілебудівників. Виготовлене це авто з використанням найсучасніших технологій та інноваційних рішень. Розміри самоскида і справді вражають: 14.5 метрів завдовжки, 9.25 метра завширшки та 7.22 метра заввишки, БелАЗ 75600 на сьогоднішній день є найбільшим автомобілем у світі. За цим показником він випередив навіть популярний самоскид Terex 33-19 "Titan" від компанії General Motors.


 • Студенти - майбутнє Ferrari

  Студенти - майбутнє Ferrari Авто-мото · lesya · 25.07.2011 16:31

  Цими днями представники компанії Ferrari підвели підсумки популярного дизайнерського конкурсу Ferrari World Design Contest, який традиційно проводять в цілому світі. Перемогу в змаганнях здобула група студентів з університету Hongik (Сеул): вони розробили гіперкар Eternita. За словами представників компанії, цей «нашпигований» інноваціями концепт унікальний не лише з точки зору технологій.


 • Зуби "друкуватимуть" на 3D-принтері

  Зуби "друкуватимуть" на 3D-принтері Нові технології · lesya · 23.07.2011 08:15

  Цими днями група іранських вчених запропонувала виготовляти зуби на 3D-принтері. Розроблена система передбачає «друк» протезів і коронок з біологічно сумісних композитних матеріалів.


 • Сексуальні похорони на Тайвані

  Сексуальні похорони на Тайвані Цікаві факти · lesya · 23.07.2011 08:10

  Вже протягом тривалого часу мешканцям острова Тайвань доступна нова незвичайна послуга. Називається вона Electric Flower Cars. Відтепер за порівняно невисоку плату на похорон можна запросити стриптизерку, яка станцює перед покійним та його близькими.


 • Рулонные шторы для окон ПВХ

  Рулонные шторы для окон ПВХ Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2011 16:04

  Возможность выбрать практически любой узор для материала рулонных штор открывает простор для воображения и возможностей современного дизайнера, а удобные конструкции крепления и управления удовлетворят любого покупателя. При выборе полотна штор стоит уделить внимание такому параметру, как уровень светопропускания — от этого будет зависеть затемнение помещения — оно может быть полным или частичным.


Всього 10392 на 1040 сторінках