Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Польщі відкриють найбільший у Європі парк атракціонів

  У Польщі відкриють найбільший у Європі парк атракціонів Розваги · lesya · 25.07.2011 19:25

  Вже у найближчому майбутньому в Польщі з’явиться новий парк атракціонів, який, за словами інвесторів з Люксембургу, зможе потіснити паризький «Діснейленд», ставши найбільшим європейським парком розваг.


 • Собаки знайомитимуться в Інтернеті

  Собаки знайомитимуться в Інтернеті Цікаві факти · lesya · 25.07.2011 18:36

  Цими днями у Британії з'явилася оригінальна онлайн-служба, яка займатиметься знайомствами… собак. Новий сервіс отримав назву Mate Select. Така досить-таки незвична акція - ідея місцевого клубу собаківників. Передбачається, що новий сервіс дозволить урізноманітнити генетику породистих собак. Окрім того, звернувшись за допомогою до Mate Select, власники собак та потенційні покупці отримають чудову можливість ознайомитися з офіційними даними про здоров'я собак, зареєстрованих у клубі.


 • Монстри серед автомобілів: БелАЗ 75600 - найбільший самоскид у світі

  Монстри серед автомобілів: БелАЗ 75600 - найбільший самоскид у світі Авто-мото · lesya · 25.07.2011 16:38

  Дітище відомого всім білоруського машинобудівного об'єднання БелАЗ і справді можна назвати монстром. Кар'єрний самоскид БелАЗ 75600 є найостаннішим і найсучаснішим самоскидом білоруських автомобілебудівників. Виготовлене це авто з використанням найсучасніших технологій та інноваційних рішень. Розміри самоскида і справді вражають: 14.5 метрів завдовжки, 9.25 метра завширшки та 7.22 метра заввишки, БелАЗ 75600 на сьогоднішній день є найбільшим автомобілем у світі. За цим показником він випередив навіть популярний самоскид Terex 33-19 "Titan" від компанії General Motors.


 • Студенти - майбутнє Ferrari

  Студенти - майбутнє Ferrari Авто-мото · lesya · 25.07.2011 16:31

  Цими днями представники компанії Ferrari підвели підсумки популярного дизайнерського конкурсу Ferrari World Design Contest, який традиційно проводять в цілому світі. Перемогу в змаганнях здобула група студентів з університету Hongik (Сеул): вони розробили гіперкар Eternita. За словами представників компанії, цей «нашпигований» інноваціями концепт унікальний не лише з точки зору технологій.


 • Зуби "друкуватимуть" на 3D-принтері

  Зуби "друкуватимуть" на 3D-принтері Нові технології · lesya · 23.07.2011 08:15

  Цими днями група іранських вчених запропонувала виготовляти зуби на 3D-принтері. Розроблена система передбачає «друк» протезів і коронок з біологічно сумісних композитних матеріалів.


 • Сексуальні похорони на Тайвані

  Сексуальні похорони на Тайвані Цікаві факти · lesya · 23.07.2011 08:10

  Вже протягом тривалого часу мешканцям острова Тайвань доступна нова незвичайна послуга. Називається вона Electric Flower Cars. Відтепер за порівняно невисоку плату на похорон можна запросити стриптизерку, яка станцює перед покійним та його близькими.


 • Рулонные шторы для окон ПВХ

  Рулонные шторы для окон ПВХ Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2011 16:04

  Возможность выбрать практически любой узор для материала рулонных штор открывает простор для воображения и возможностей современного дизайнера, а удобные конструкции крепления и управления удовлетворят любого покупателя. При выборе полотна штор стоит уделить внимание такому параметру, как уровень светопропускания — от этого будет зависеть затемнение помещения — оно может быть полным или частичным.


 • Для чого створювати власний сайт

  Для чого створювати власний сайт Суспільство · lesya · 22.07.2011 03:43

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що кожен користувач Мережі, плануючи створити сайт, переслідує якусь індивідуальну мету. Цей факт цілком логічний і пояснень не потребує. Хтось створює сайт для того, щоб донести до читачів власні емоції та переконання, якусь важливу інформацію, інші таким чином намагаються заробити гроші, треті покладають на сайти рекламну функцію тощо.


 • Кому потрібні дозиметри?

  Кому потрібні дозиметри? Техніка · lesya · 21.07.2011 16:04

  Здавалося б, кому може знадобитися дозиметр - спеціальний пристрій для вимірювання радіації. Хіба що якимось спеціалістам-профексіоналам для вимірювання радіоактивного рівня на підприємствах чи атомних станціях або фанатам-любителям… Але ні, якщо добре подумати, то побутовий дозиметр може стати в пригоді кожному з нас. Такий пристрій дозволить виміряти потужність дози іонізуючого випромінювання саме в тому місці, де він, дозиметр, знаходиться. Використання такого пристрою дозволить перевірити на радіоактивність підозрілі предмети, сигналізуючи, однак, про досить-таки серйозні підвищення потужності дози радіоактивного опромінення.


 • У костра

  У костра Розваги · kseniya_www · 21.07.2011 13:43

  Изнурительная жара. Как хочется на озеро, речку или став. Детки маленькие, нельзя мочить в холодную воду, а купаться вы не представляете, как хочется. Возникает вопрос, где самая хорошая и теплая водичка?


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках